Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 10:50:01
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: alkohol i roditelj  (Pročitano 26245 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1465
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.1
Browser
Safari 600.2.5
mob
Apple iPhone 6s
Ma nisam se ja krio od njih, jednostavno oni nisu izlazili sa mnom, i verovali su da ja tako nesto ne bih radio, ili da nije problem ako popijem pice dva.  Smile

Jednom sam se napio na ispracaju druga u vojsku, ( imao 18 godina), i vratio se kuci rano nesto posle ponoci. Posto je u mojoj sobi bio TV, ja onako pijan, vidim da radi tv u mojoj sobi, i odem do kupatila da se umijem, osvezim, i kad sam izisao, vidim da je tata ugasio tv i otisao da spava. Ja odahnuo, i seo na krevet malo da se odmorim pre nego sto namestim krevet za spavanje. I tako se sedecki ja odmaro do ujutro jedno 5h kad je pocelo da svice  Smile onda sam lego u krevet i spavao do jedno 7h kad me je tata probudio da idem da okopavam vinograd. Ja popio kafu, ispovracao se u vinogradu, ceo da mi bila muka  Smile
E sad ja ne nam da li oni nisu hteli da vide da ja pijem alkohol, ili stvarno nisam bio providan ne znam.
« Poslednja izmena: 17. Jan 2015, 10:43:21 od slavisaj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 35.0
mob
Nokia 
Ma nisam se ja krio od njih, jednostavno oni nisu izlazili sa mnom, i verovali su da ja tako nesto ne bih radio, ili da nije problem ako popijem pice dva.  Smile

Jednom sam se napio na ispracaju druga u vojsku, ( imao 18 godina), i vratio se kuci rano nesto posle ponoci. Posto je u mojoj sobi bio TV, ja onako pijan, vidim da radi tv u mojoj sobi, i odem do kupatila da se umijem, osvezim, i kad sam izisao, vidim da je tata ugasio tv i otisao da spava. Ja odahnuo, i seo na krevet malo da se odmorim pre nego sto namestim krevet za spavanje. I tako se sedecki ja odmaro do ujutro jedno 5h kad je pocelo da svice  Smile onda sam lego u krevet i spavao do jedno 7h kad me je tata probudio da idem da okopavam vinograd. Ja popio kafu, ispovracao se u vinogradu, ceo da mi bila muka  Smile
E sad ja ne nam da li oni nisu hteli da vide da ja pijem alkohol, ili stvarno nisam bio providan ne znam.

Kao roditelj odraslih ljudi reći ću ti, videli su da si pio to veče. Obratili su pažnju na to da li ćeš sam znati da uspostaviš ravnotežu. Kad su shvatili da je sve u redu nisu hteli da ti drve. Da si nastavio da se opijaš nekontrolisano reagovali bi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1465
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.1
Browser
Safari 600.2.5
mob
Apple iPhone 6s
Mozda su videli sledeci dan, to ne znam, ali ono vece kad sam se vratio nisu sigurno.
Jos da napomenem da je samo tata bio kuci sledeci dan, mozda to njega nije toliko ni brinulo. Tako da stvarno ne znam da li sam bio provaljen ili ne. Smiley
Nije ni bitno sad sam svoj covek, tj ne zavisim od roditelja Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.1
Browser
Safari 600.1.25
mob
I-mate 30 Pro



 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1465
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.1
Browser
Safari 600.2.5
mob
Apple iPhone 6s
Idem sad da se napijem oma  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Valkira

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 2897
Zastava Loznica
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.99
Ne kontam poentu opijanja..
Sad u mom razredu počela punoletstva i veoma mi je zanimljivo kad ja jedina trezna u ćošku sedim, gledam pijandure i smejem se  Smile
IP sačuvana
social share
Mi bajkeri barabe smo teške, koja ne da, ide kući peške.
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 35.0
Jedan moj drug, inače težak alkos, isto to pitao oca. Ovaj nije mogao da mu objasni, pa rešio da mu pokaže na ličnom primeru.

I tako odoše oni u kafanu...
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1465
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.1
Browser
Safari 600.2.5
mob
Apple iPhone 6s
Ne kontam poentu opijanja..
Sad u mom razredu počela punoletstva i veoma mi je zanimljivo kad ja jedina trezna u ćošku sedim, gledam pijandure i smejem se  Smile

Eeeee kad probas, svatit ces  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Rasut na komade

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1468
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.95
mob
Alcatel OT Telenor Smart
Ја цугнем само мало колко да подигнем расположење. Иначе, исто тако не схватам која је поента да будеш мортус пијан...
IP sačuvana
social share
Bibo, ergo non desinimus
И покварен сат два пута дневно покаже тачно времe
Нема горег муслимана од потурченог Србина

Кажеш зло не постоји? Итекако постоји, и рођено је између 20. јануара и 20. фебруара.
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1465
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.1
Browser
Safari 600.2.5
mob
Apple iPhone 6s
Verujem da ovde na forumu niko nije mortus pijan svaki dan. Cak ni ne popije svaki dan. Ovo sto sam ja opisao mi se desilo mozda jos jednom ili dva puta za ceo moj zivot.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 10:50:01
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: roditelj alkohol

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.112 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.