Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 08:16:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: alfa romeo pictures  (Pročitano 14845 puta)
Krajnje beznadezan


Live free or die like a rabbit!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 13279
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia 6681-7710
Alfa Romeo Bella











IP sačuvana
social share
They shouldn't have put me in the water,if they didn't want me to make waves!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


I Express My Uniqueness

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 11691
Zastava Lost Heaven
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N70
Alfa Romeo 33,75...Modeli sa pocetka devedesetih su bili blagi uzas,a ne reper za dizajn.Danas stvarno prave jedne od najlepsih automobila na svetu.Tu price nema.Ali pogledajmo i drugu stranu medalje.Losa zavrsna obrada,i sam kvalitet nije na nivou ostalih vrhunskih automobila.Jeftina plastika,i jako pust i monoton enterijer,ne moze se opravdati nikakvom tradicijom i uspesima iz proslosti.Nista se nije promenilo ni kod najnovijih modela.Mozda i najveca zamerka po ocenama mnogih,je i Maseratijev motor u jednom od najlepsih kupea danasnjice - Breri.I tako red pohvala,red kritika.Sve u svemu,oni koji kupuju Alfu,ne kupuju je razumom,vec srcem.
IP sačuvana
social share




Euphoric Vibes Episodes
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Live free or die like a rabbit!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 13279
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia 6681-7710
 Smile Smile jeftina plastika,losa zavsna obrada,los eneterijer,ti si stvarno glup prijatelju,vozim alfe odkad znam za auta i sve to sto si ti rekao nije ni blizu istine,kazes da je jeftina plastika a to je najbolja kod njih a ne samo mkod njih nego kod svih italianskih auta,losa zavrsna obrada hahahaha to mi je jako smijesno,pogledaj samo model q2 na njihovom sajtu,los enterijer to mi je jos smesnije posto alfa romeo ima najlepsi enterijer od shiv auta sto sam vidjeo do sada evo i potvrde

alfa romeo 159 mislim da je ista klasa kao passat,ili neki od vasih audija pa mi vi recite ko ima lepsi enterijer

alfa romeo 159






wv pasat





ovo je smijesno vec sada  a ako uporedjujemo cijene i kavlitet onda jos smjesnije

alfa romeo 156





audi a3



problem je u tome prijatelju sto si ti navikao da pricas ono sto ti drugi ljudi kazu a ja ono sto procitam i sto sam utvrdjujem,kad je alfa napravila sportska auta vasi njemci nisu ni znali sto su,i dok je volswagen napravio auta samo da dobije pare alfa je napravila visokokvalitetna auta i zato oni nisu nikada imali neki veci profit ali zato su imali najbolji kvalitet,i kad smo vec kod alfe 75 za koju ti kazes da je promasaj pogledaj malo bolje opremu koju taj auto ima i godinu prozvodnje i slobodno uporedi sa nekim golf 4 ili audi a 3 najnize cijene dok su fijat i alfa imali podizace wv i audi nisu znali ni sto su.Meni dodje drug sa golf4 98g. koji je platio 6 hiljada na semafore i otvori prozor na najprimitivniji nacin ja na mojoj alfi 75 american v6 3000 89. otvaram moj prozor samo ne jedno pritiskanje na dugmeta,i smijem se jer je to smijesno,a jos je smjesnije ako njemu dodje fijat 83 godisnje sa podizacima haha,e moj prijatelju koristi malo tvoj internet i nemoj da govoris ono sto su ti drugi naucili,pozz
« Poslednja izmena: 19. Feb 2007, 15:58:48 od thelock »
IP sačuvana
social share
They shouldn't have put me in the water,if they didn't want me to make waves!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


I Express My Uniqueness

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 11691
Zastava Lost Heaven
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N70
Thelock, ja ne mogu sa tobom realno da diskutujem,jer si ti ocigledno strastveni alfas.
a kad si u nesto zatucan,onda i ispadas glupander. Smile Smile Smile Smile Smile Smile
pa nisam ja izmislio da je alfi losa zavrsna obrada, i da koristi jeftinu plastiku. Ako iole pratis relevantne medije i casopise morao bi to da znas,a ne da te to pogadja. U svakom testu,bilo uporednom ili pojedinacnom,najvise zamerki se odnosi na kvalitet materijala. A ta unutrasnjost,bi morala da bude mnogo mastovitija,nego ista ona prekopirana od pre tridesetak i kusur godina. Mislim,u cemu je problem? Pa alfa,odavno,nije vise ono sto je nekad bila. Jedva prezivljava u rukama fiata. Pokusava da se povrati,i to je ok. Ovo sto si ti prilozio kao argument,je u najmanju ruku smesno. Mene ne interesuju ni nemci ni italijani,skroz sam neutralan,ali komentarisem ono sto mnogi poznavaoci auto-industrije potvrdjuju. A "izdrzljive" motore necu ni da spominjem. Jos imas petlju da vredjas. Hrabro.

[Edit by tojo909: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
« Poslednja izmena: 19. Feb 2007, 21:53:33 od tojo909 »
IP sačuvana
social share




Euphoric Vibes Episodes
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Live free or die like a rabbit!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 13279
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia 6681-7710
znas zasto je alfa u rukama fijata prezivjela prijatelju zato sto je uvjek napravila visokokvalitetna auta dok s drugi proizvodjaci radili za trziste,isti slucaj ti je i ferrari isto pod vlastnistvom fijata zato sto je i ta kompanija uvjek radila za kvalitet a ne za trziste kao vecina ostalih proizvodjaca,i ti stvarno nisi po malo normalan ta unutrasnjost inije ti mastovita i tvrdis da je starija od 30 i kusur godina,ajde potvrdi to molim te postavi neku sliku ili nesto pa da ti vjerujemo.I savjtujem ti da malo vise procitas,a narocito casopis automobilissimo.
« Poslednja izmena: 19. Feb 2007, 16:25:32 od thelock »
IP sačuvana
social share
They shouldn't have put me in the water,if they didn't want me to make waves!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


I Express My Uniqueness

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 11691
Zastava Lost Heaven
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N70
Covece,pa savetujes mi da citam ITALIJANSKE novine? ](*,)Dal si ti normalan?Ja ne verujem...
I nemoj se vise izletati tako,cuce te neko...Sagledaj malo situaciju sire,a ne iz jednog ugla!
IP sačuvana
social share




Euphoric Vibes Episodes
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Live free or die like a rabbit!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 13279
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia 6681-7710
 Smile Smile druze ti nisi normalan,jer u italianskim novinama imas iste podatke kao u svim drugim novinama jer su to profesionalci,ti stvarno nisi normalan

josuvjek cekam tu tvoju potvru ili bolje ne lupaj gluposti kada to fakticno ne mozes da potvrdjujes
IP sačuvana
social share
They shouldn't have put me in the water,if they didn't want me to make waves!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


=)

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4232
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6210
dečki smirite se malo i nemojte se vrijeđati a mogli biste ovaj razgovor nastaviti preko PP jer se ne držite teme.

ostali postovi di se vrijeđate če biti reciklirani i obrisani!!!

slobodno komentirajte i razgovarajte o alfi u ovoj temi samo na normalan način!!!!  Smile

« Poslednja izmena: 20. Feb 2007, 12:43:42 od tojo909 »
IP sačuvana
social share
Reality Beats Fiction By Far
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Live free or die like a rabbit!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 13279
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia 6681-7710
sorry toyo909

ako nekome interesuje nesto o alfama,mozete me sve pitati preko pp
i da soichiro josuvjek cekam tu tvoju potvrdu
IP sačuvana
social share
They shouldn't have put me in the water,if they didn't want me to make waves!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Live free or die like a rabbit!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 13279
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia 6681-7710
klasa gta sportska limuzina  Smile Smile

model 147 gta 3.2 v6

In Detail
engine    60 Degree V6
position    Front Transverse
aspiration    Natural
valvetrain    4 Valves per Cul
displacement    3179 cc / 194.0 cu in
bore    93 mm / 3.66 in
stroke    78 mm / 3.07 in
compression    10.5:1
power    186.4 kw / 250 bhp @ 6200 rpm
hp per litre    78.64 bhp per litre
bhp/weight    183.82 bhp per tonne
torque    300 nm / 221.3 ft lbs @ 4800 rpm
drive wheels    FWD
front brakes    Vented Discs w/ABS
f brake size    305 mm / 12.0 in
rear brakes    Vented Discs w/ABS
r brake size    276 mm / 10.9 in
front wheels    F 43.2 x 19.0 cm / 17.0 x 7.5 in
rear wheels    R 43.2 x 19.0 cm / 17.0 x 7.5 in
front tire size    225/45 ZR 17
rear tire size    225/45 ZR 17
steering    Rack & Pinion w/POwer Assist
f suspension    Double Wishbones w/Tariling Arms, Anti-Roll Bar
r suspension    MacPherson Struts w/Transverse Levers, Offset Coil Springs, Anti-Roll Bar, Shock Absorber
weight    1360 kg / 2998 lbs
wheelbase    2546 mm / 100.2 in
front track    1516 mm / 59.7 in
rear track    1504 mm / 59.2 in
length    4213 mm / 165.9 in
height    1412 mm / 55.6 in
transmission    6-Speed Manual
gear ratios    3.500:1, 2.235:1, 1.520:1, 1.156:1, 0.971:1, 0.818:1
top speed    246 kph / 152.9 mph
0 - 60 mph    6.2 seconds
IP sačuvana
social share
They shouldn't have put me in the water,if they didn't want me to make waves!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 08:16:38
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.