Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 08:25:22
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vazno: Ponasajte se pristojno! Za uvrede i klevete snosite punu odgovornost!

Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Aleksandra Bursac - Zvezde Granda  (Pročitano 132506 puta)
Superstar foruma


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 61230
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
 Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

bursac-v.jpg
(93.21 KB, 460x280)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.32
nasto se mrsti,mada a.b je najbolja od svih grand svraketina
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1296
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
SCANDAL
BURSAĆKU DEČKO OSTAVIO ZBOG JOCE





Tek što se pohvalila da je srećno zaljubljena, ALeksandru Bursać je šutnuo dečko. Romansa je potrajala svega mesec dana (upoznala ih je Milena Ćeranić na rođendanu Dada Polumente), a pukla je jer Darko(29) nije moga da podnese da mu se ime povlači po novinama. Biće da mu je to u genima pošto medije nije voleo ni njegov brat koji se pune dve godine zabavljao sa Tanjom Savić i kojeg ova još nije prežalila. Dok je brat Tanju dresirao da ga ne pominje pred novinarima, Darko je bio mnogo nežniji i opušteniji, ali pukao je posle priče da se Aleksandra na rođendanskoj žurki Darka LAzića SMS porukama dopisivala sa svojim bivšim dečkom Jocom Stefanovićem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 61230
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Pala veridba!
Aleksandra Bursać dobila skupoceni prsten od dečka Darka Nedeljkovića

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Thumb_1231fotomontaza.jpg
(35.99 KB, 350x255)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 163
OS
Windows XP
Browser
Mozilla MRA
Ona baš ne gubi vreme .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1296
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0

Mlade zvezde „Granda“ u novogodišnjoj kupovini
Jelka velika kao Aleksandra!
Subota - 19.12.2009
Novogodišnja groznica koja se polako zahuktava nije zaobišla ni učesnike ovogodišnjeg takmičenja „Zvezde Granda“ a, kako se čini, najviše mladu zvezdu Aleksandru Bursać.


Oko našeg paparaca uhvatilo ju je u šoping-centru „Ušće“ dok je sa drugaricom birala ukrase za Novu godinu. Nakon pola sata razgledanja, popularna Pufnica, kako je od milošte zovu fanovi, odlučila je da zasad nabavi samo plastičnu jelku, koja je visoka gotovo kao i ona.
Pauzu između snimanja prazničnih emisija iskoristio je i pobednik poslednjeg serijala „Zvezde Granda“ Darko Lazić, koji je posle razgledanja butika i traženja odela za snimanja, pomoć i savet potražio telefonskim putem. Boravak u tržnom centru iskoristio je i da nabavi poklone za prijatelje, verovatno zato što zbog brojnih obaveza nije siguran ni da li će mu se do dočeka ukazati prilika za još jedan šoping.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1296
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
SCANDAL
BURSAĆKA ŠTEDI KOD KINEZA





Izgleda da se Aleksandra Bursać držala one devize (ne evra) - bolje kupiti mnogo i jeftino, nego mnogo i skupo! Zato je otišla do kineskog tržnog centra da pazari novogodišnje ukrase "Nema Nove godine bez jelke, ali odustala sam od kupovine plastične pošto smo odlučili da okitimo jelku ispred zgrade. Nije mi bilo teško da kupim ukrase i girlande. Staklene kugle bi se sigurno razbile, a ove, kineske plastične em nisu skupe, em ne mogu da se polome. A i nije neka šteta ako ih neko ukrade pošto su jeftine kaže Aleksandra.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 61230
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
 Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

bursac-v.jpg
(32.38 KB, 460x280)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1296
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
STORY
Aleksandra Bursać nemilosrdno pretučena





Mladu Grandovu pevačicu Aleksandru Bursać pre desetak dana prebio je njen dečko.

Ona se krajem nedelje pojavila na Grand festivalu s podlivom ispod oka koji je skrivala debelim slojem pudera i popucalih kapilara na beonjači, pripisujući crvenilo promaji koja ju je udarila.

Ipak, istina je sasvim drugačija, jer je Bursaćeva pre dolaska u studio na Košutnjak morala i na hitnu intervenciju kod stomatologa koji joj je uradio protetiku prednjih zuba jer joj nasilnik besomučno je udarajući po licu, polomio nekoliko sekutića.

Pevačica je istinu krila od svih, čak i od majke, koju je slagala da je doživela lakšu saobraćajnu nezgodu, želeći da je poštedi briga budući da se u porodici Bursać istorija ponavlja i da je njena mama svojevremeno zbog fizičkog nasilja od stane bivšeg partnera, boravila u Sigurnoj kući.

Mamin drugi muž nas je i fizički i psihički zlostavljao, ponajviše mene. Kad god sam ostajala kod kuće sa njim, tukao me je. Ma, nije gledao gde udara. Kada je mama prvi put primetila da po telu imam modrice i podlive, slagala sam je da sam pala dok sam se igrala. Znam da mi nije verovala, ali pošto je i nju maltretirao, nije smela da reaguje. Posle tri godine pakla skupile smo snagu da pobegnemo od njega. Zahvaljujući divnim ljudima koje smo upoznale, mama, sestra i ja smo se sklonile u Sigurnu kuću u Surčinu. To je ustanova u kojoj je bilo smešteno još desetak žena koje su muževi maltretirali. Iako se u prvi mah činilo da smo na sigurnom, očuh nas je pronašao, nastavivši da nas uznemirava. Pretio je da će mene i sestru da kidnapuje, da će da baci bombu na Sigurnu kuću. Na sreću, sve se završilo samo na pretnjama – objasnila je svojevremeno u magazinu Story Aleksandra svoju tužnu sudbinu kakvu je ponovo doživela, ali ovoga puta od svog nasilnog dečka.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 61230
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
 Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

IMG_3268.jpg
(18.96 KB, 350x260)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 08:25:22
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.315 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.