Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 15:33:51
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 10 11 13 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Albanska mafija zarađuje milijarde evra  (Pročitano 44062 puta)
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 665
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Тигер. Ја немам речи!
Брате како ти спамујеш и врдаш.
Кажеш нешто и кад неко обори прећеш на другу тему па после пар сати поновиш оно што је неко већ оборио.
Дај да као људи расправљамо а не да нас зезаш. Трудимо се сви да аргументовано и истинито причамо а ти тако!

Ја не видим друге осим да ти кажеш једну реченицу па да ја одговарам само на ту реченицу. И тако надаље!

Усташа провоцира, а добар је са модераторима изгледа, па је заштићен.

Ustasa ti je u kuci druze....
Na uvrede odgovaram uvredama...

Твоји коментари на форуму су увреде за здрав разум, па те зато ја ''вређам'' иако знам да за тебе као ни за сваког Хрвата није увреда када му кажеш да је усташа. А ти друже усташо, уместо да одговараш на уувреде, промени форум.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
SonyEricsson k800i i D820
Тигер. Ја немам речи!
Брате како ти спамујеш и врдаш.
Кажеш нешто и кад неко обори прећеш на другу тему па после пар сати поновиш оно што је неко већ оборио.
Дај да као људи расправљамо а не да нас зезаш. Трудимо се сви да аргументовано и истинито причамо а ти тако!

Ја не видим друге осим да ти кажеш једну реченицу па да ја одговарам само на ту реченицу. И тако надаље!

Усташа провоцира, а добар је са модераторима изгледа, па је заштићен.

Ustasa ti je u kuci druze....
Na uvrede odgovaram uvredama...

Твоји коментари на форуму су увреде за здрав разум, па те зато ја ''вређам'' иако знам да за тебе као ни за сваког Хрвата није увреда када му кажеш да је усташа. А ти друже усташо, уместо да одговараш на уувреде, промени форум.

Eh evo ga pametnjakovic napisao 350 postova i vec prica tko gdje da ide... ajde ohladi taj "zdrav" razum.... Smile
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 665
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20

Eh evo ga pametnjakovic napisao 350 postova i vec prica tko gdje da ide... ajde ohladi taj "zdrav" razum.... Smile

Олади се ти на гробљу, друже усташо.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
SonyEricsson k800i i D820

Eh evo ga pametnjakovic napisao 350 postova i vec prica tko gdje da ide... ajde ohladi taj "zdrav" razum.... Smile

Олади се ти на гробљу, друже усташо.

Hahahahaahahaha ovo ti je najjace....na groblju uhuhuhuuuuuu....

Vracamo se na temu.
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Citat
Твоји коментари на форуму су увреде за здрав разум

Али и ја имам овакав утисак кад причам са тобом. Молим те да се потрудиш да промениш то!
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
SonyEricsson k800i i D820
Citat
Твоји коментари на форуму су увреде за здрав разум

Али и ја имам овакав утисак кад причам са тобом. Молим те да се потрудиш да промениш то!

Feanor...ja nigdje nisam hvalio ni ti Ustase a ni Jasenovac i te ludosti....ako je za tebe svaki Hrvat Ustasa sto misli drugacije nego kao sto ti cinis onda ja ne mogu promijeniti tvoje misljenje....

Ja imam svoj stav ti svoj, ja ne mogu promijeniti tebe ako me ti vidis kao provokatora a ja ne vidim sebe takvog...
Samo za mene su Ustase oni ljudi sto su 41-45 ubijali nevine ljude, ili oni koji se time tako osjecaju..ja nista nemam sa tim pa tako da ne zelim da me tako itko naziva...ni ja vama ne govorim da ste ovakvi ili onaki...mi pricamo ovdje sta je se desavalo, i sta kako tko vidi!

Ja sam jednog ovdje pitao da mi pokaze kako je to USA izjavila da je Albanska Mafija najmocnija....nista nisam dobio od izvora da i ja to cujem...eh a sto je baba rekla i kazala ja na to nemam povijerenja...
« Poslednja izmena: 13. Mar 2008, 15:41:17 od tiger2005 »
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12

Eh evo ga pametnjakovic napisao 350 postova i vec prica tko gdje da ide... ajde ohladi taj "zdrav" razum.... Smile

Олади се ти на гробљу, друже усташо.

Prije svega Tiger nije ustasa drugo tako olako donositi zakljucke oko bilo cijeg posta govori da imas jako mali prag tolerancije
Sto ce reci da si nebruseni dijamant pa tek treba da te vrijeme obradi polako ako ti se ne svidja sta kaze ili ako lze petlj aizmislja a ti samo argumentima cinjenicama ma razbucaj ga na toj bazi a ne ovako iz povjerenja ti kazem tiger je sasvim okej lik
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Citat
Feanor...ja nigdje nisam hvalio ni ti Ustase a ni Jasenovac i te ludosti....ako je za tebe svaki Hrvat Ustasa sto misli drugacije nego kao sto ti cinis onda ja ne mogu promijeniti tvoje misljenje....

Није ствар у мишљењима већ у томе да скрећеш са теме и избегаваш питања која ти се не свиђају.
Кад нешто кажеш и неко ти обори ти прескочиш па се после неког времена вратиш на исто!

Ја се слажем да ти имаш другачије мишљење од мог али немој зезати људе који се стварно труде да ти образложе нешто!

Такође је и селективно твоје трагање за "доказима". Трудиш се да нађеш документа и то је за похвалу. Веруј ми можеш довољно наћи и ако гледаш са наше стране...

Пробај за почетак да тражиш новинске чланке о извештајима тајних западних служби о тероризму на КиМ...

IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
SonyEricsson k800i i D820
Citat
Feanor...ja nigdje nisam hvalio ni ti Ustase a ni Jasenovac i te ludosti....ako je za tebe svaki Hrvat Ustasa sto misli drugacije nego kao sto ti cinis onda ja ne mogu promijeniti tvoje misljenje....

Није ствар у мишљењима већ у томе да скрећеш са теме и избегаваш питања која ти се не свиђају.
Кад нешто кажеш и неко ти обори ти прескочиш па се после неког времена вратиш на исто!

Ја се слажем да ти имаш другачије мишљење од мог али немој зезати људе који се стварно труде да ти образложе нешто!

Такође је и селективно твоје трагање за "доказима". Трудиш се да нађеш документа и то је за похвалу. Веруј ми можеш довољно наћи и ако гледаш са наше стране...

Пробај за почетак да тражиш новинске чланке о извештајима тајних западних служби о тероризму на КиМ...



Ti meni samo pokazi gdje ja zaobilazim i gdje neodgovaram....ja ovdje pisem sto znam a za sve imam podatke, ja sam druge pitao ajde da mi pojasne kako to da su Albanci najveci mafijasi svijeta kako neki kaze ovdje, rekao sam daj da vidim i to....nista!
Cuj to pa ako mi Feanore netko nesto zeli obrazloziti sto je tako i ja zelim njemu da pokazem sto ja vidim drugacije...

I da, ja znam takodje da je Kosovo pun terorista, i ja sam rekao samo dok su UNovci na Kosovu ubijeno je 1000 Srba, ja to neusporavam kao to da kazem da su ubijali i terorizirali stanovnistvo....ali tako isto je se i njih teroriziralo, sto u obrazovanju tako i na drugim poljima....

Sto se mafije njihove tice, ja sam rekao da: Albanci ne mogu da vladaju Srbijom,Hrvatskom,Njemackom i drugim drzavama ako!! oni ne suradjivaju sa mafijama u tim drzavama... ovdje se odlicno razumju i Srpski i Hrvatski i Albanski mafijasi....

@Sasaborg ti me znas ja te znam.... znas ti kako ja razmisljam i kako sam opredjeljen a tako i ja znam kakav si ti....i super bez uvreda pricamo, zezamo se!!  Smile
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Linux
Browser
Mozilla (gutsy)
mob
SonyEricsson k310i
Ovde izgleda svaka tema je zanimljia na pocetku dok se svi drze teme.A kasnije svi odu sa tem i postane glupo....Dajte ljudi uozbiljite se.Ako ne umete lepo da komunicirate ne dolazite na forum.E kada bi mogao otvorio bi temu kaoju bi nazvao.Pljujte se vredjate do mile volje.E bas da vidim sta bi ispalo Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 10 11 13 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 15:33:51
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.111 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.