Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Albanke se prodaju Srbima za žene"  (Pročitano 9201 puta)
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
Citat
Secate se kada price kada se lomi Beograd..zbog bilo cega.
Ali uglavnom sa dobrim razlogom.Kosovo,neka nepravda..

NE POSTOJI! ni u najludjem snu, najludjoj halucinaciji (biraj opijat slobodno) dobar razlog da se lomi bilo koji grad drzave Srbije od strane gradjana drzave Srbije!!!


A da te obrazujem malo - to sto neki neadertalni primerci stanovnika drzave Srbije polome e pa trosak toga placaju oni stanovnici te iste drzave koji rade - svaki put kada se nesto lomi po tom mrskom Beogradu, cuj sa dobrim razlogom  Smile , plate mali privrednici grada Beograda jer inspekcija zaredja pa im ispise kazne i za ono sto mozda treba a u toj situaciji najcesce za ono sto ne treba jer je to najbrzi kes koji moze da se dobije da bi  se saniralo to opravdano (o mozga ima li te) lomljene

Evo ti cvecke cak komada tri  Smile Smile  Smile
« Poslednja izmena: 06. Jul 2013, 21:36:42 od krouli »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.116
mob
Samsung 111111
Citat
NE POSTOJI! ni u najludjem snu, najludjoj halucinaciji (biraj opijat slobodno) dobar razlog da se lomi bilo koji grad drzave Srbije od strane gradjana drzave Srbije!!!

Naravno da postoji.Svaka revolucija je opravdana.
Cudo to lomljenje Beograda nikad ne obuhvata peti oktobar.Kad su civilizovni dosli na vlast Smile
Obicno je to bilo nuzno zlo  Smile

Citat
plate mali privrednici grada Beograda jer inspekcija zaredja pa im ispise kazne i za ono sto mozda treba a u toj situaciji najcesce za ono sto ne treba jer je to najbrzi kes koji moze da se dobije da bi  se saniralo to opravdano (o mozga ima li te) lomljene

Nikad mi to nije bilo jasno..Kako dodjete to zakljucka ko je lomio po Beogradu.
A sta ako su Beogradjani lomili ?!

Da se razumemo,svi oni koji dodju gore da lome...Svaka im cast.
Al navijaci iz raznozanih Zvezda i Partizana sto lomeee,svaka im dala.
« Poslednja izmena: 06. Jul 2013, 21:50:17 od jasikasi »
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8.4
Browser
Safari 536.30.1
mob
I-mate 30 Pro
Drz se alex..... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
Jel' sam ja pricala o petom oktobru - si IKAD procitao neki moj post u kome se kaze nesto na tu temu kao opravdanje?!
Sam ja rekla da grad lome "stanovnici drzave Srbije" - ti to iskljucujes Beograd iz drzave Srbije?


Citat
Naravno da postoji.Svaka revolucija je opravdana.

s' tim da u 90% slucajeva lomljene nije bilo posledica revolucije
I da, vidis, pa porazmislicu o tome - vidim da bi trebalo da se organizuje jedno dooobrano revolucionarno ciscenje zaostalosti ovde  Smile

Evo ti  Smile pa se javi kada ti se formira jos koja mozdana vijuga - a treba ti, veruj mi  Smile
« Poslednja izmena: 06. Jul 2013, 21:55:03 od krouli »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.116
mob
Samsung SGH-E590
Budala lomi, pametan krade. Smile
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.116
mob
Samsung 111111
Citat
Jel' sam ja pricala o petom oktobru - si IKAD procitao neki moj post u kome se kaze nesto na tu temu kao opravdanje?!

Pa sta ja sad treba da procitam sve tvoje postove,da bih mogao da komentarisem bilo sta na tvoje naredne postove ?!

I da naravno da je nuzno,ja nisam primetio nigde da kod svrgavanja bilo koje vlasti ili izrazavanja bilo kog nacionalnog bunta i nezadovoljstva..Sve prodje kroz "BUUU" i "UAAA"  Smile
To nema ni na stadionima,a kamoli kod ovakvih stvari.

Uz to jako bitna stvar.

Ljudi koji se skupe i "Lome" po Beogradu.
Nisu dosli tamo slucajno da lome,niti bezorganizovano.Obicno tu masu neko skupi,lepo izmanipulise..Ponekad cak i autobuse plati do tamo.A neretko i upravlja njima kroz protest.
Pa cak neretko su to i samostalni incidenti.Raznoraznih kriminalaca.Jer na takvim skupovima ne idu samo knjizevnici i pesnici vec i raznorazna manguparija.


Citat
Vidis, pa porazmislicu o tome - vidi da bi trebalo da se organizuje jedno dooobrano revolucionarno ciscenje zaostalosti o

Citat
pa se javi kada ti se formira jos koja mozdana vijuga - a treba ti, veruj mi

Vidi ja mogu da odgovorim na raznorazne tvoje insinuacije.I pristojno i nepristojno..Ali necu.
Ne zato sto sam pristojan,jer nisam..vec zato sto ne zelim da te vredjam.
S tim da su sebi ovde neki profili jako dozvolili sebi da vredjaju druge,verovatno se osecaju zasticeno od vrha foruma..
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
Meni je jako zao sto nema opravdanja za ikog ko lomi kao to tvoje utakmica pa je to ok
Sta god i gde god da se lomi

A to kriminalci - u zatvor gde im je i mesto - a mangupi - na jedno prevaspitavanje - gde im je isto mesto

A to sto je neko izmanipulisan pa kao neko drugi kriv je sto je on lomi klupe po parku razbijao izloge - pa to govori da takva "osoba" dva grama mozga nema

A ovo oko zasticenosti ako se odnosi na mene - znas koliko mi je stalo to uprava burek foruma, ban ili ne
Od toga posla koji obezbedjuje 'leb nema  Smile

I edit - onaj protest kada je lomljena ambasada Amerike - e pa bila sam tamo - i umesto da na svetske medije ode slika onog normalnog naroda koji se mirno okupio sa sve zastavama porukama setnjom do Hrama, onim svecama ostavljenim kod istog - sta je otislo - neki debili kojima se eto diglo pa su isli i palili ambasadu na svetu najjace zemlje trenutno
« Poslednja izmena: 06. Jul 2013, 22:18:50 od krouli »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.116
mob
Samsung 111111
Citat
A ovo oko zasticenosti ako se odnosi na mene - znas koliko mi je stalo to uprava burek foruma, ban ili ne
Od toga posla koji obezbedjuje 'leb nema 

Nisam mislio samo na tebe.Govorim o "pojedinim" clanovima.
Jer ovde vredjanje dobija dobija dva smisla.

Ako nekom opsujes majku , to je vredjanje i to je ban
Ako nekog izvredjas na kulturan nacin..to je sasvim uredu i ne pravis nikakav prekrsaj.

Sto se mene tice ja nisam neka cvecka,i bio sam banovan milion puta.Niti ocekujem demokratiju na privatnom forumu..samo konstatujem,da nije uredu da se radi to sto se radi.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
A da te pitam - kako ovo sto si sad ispisao oko kriterijuma i to - tebe kao nekog ko opravdava lomljenje i ostalo pa cak i kada su utakmice - dotice?

Ti sa takvim stavom nemas pravo da se bunis ni kada bi dosli da tebi lome tvoju kucu - dodju i kazu "to je zarad visi ciljeva" i gotova prica Smile
« Poslednja izmena: 06. Jul 2013, 22:46:35 od krouli »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
mob
Apple 
Ma nek ti bude ,Ovde su bar muzeji besplatni ,trebalo bi da vidis sta se sve skupilo po svetu ,
naravno da su ti rani arheolozi bili lovci na blago i profiteri ,niko nam nije kriv sto smo mi sedeli kuci .
Kazu da socijalni problem takozvane"bele kuge "je u vecini Evrope nedavno su prikazana sela u Italiji ,
u kojima zivi samo po desetak ljudi preko 70 .
Svedska je u 80-tim bila najgora po broju novorodjenih po proseku ,natalitet im je bio ocajan.
1984 U Yugoslaviji je po jednom paru bilo 2.4 deteta dok je u Svedskoj po paru bilo 0.4 deteta
Sada 30 godina kasnije situacija je prokrenuta .
Prosle godine u Svedskoj i Velikoj Britaniji rodjeno je po milion beba .
To su jedine dve zemlje sa velikim natalitetom u Evropi .
A njihov problem su izlecili sa prilivom velikog broja emigranata koji imaju druge socijalne vrednosti .

To sto nasi decaci sa sela uzimaju albanske devojke ista stvar samo na maloj skali ,
Te devojke su sa sela i obicno udajom dolaze do mnogo boljeg zivota i standarda ,
Jer koliko god da je lose na nasem selu za neke nase devojke ,nasa zemlja je plodna ,
i uvek tu ima za hleba i na hleba .

Bugari imaju isti problem napustanja sela ,za cenu izmedju 500 evra i 5000 evra mozeda se kupi kuca sa imanjem
dovoljno je da pogledate oglase na E- beju .
To sto Vlada Divac spasava i podrzava seoska imanja mislim da je fenomenalno plemenita stvar ,
Steta sto nema vise ljudi koji bi zelelo da se bave agrokulturom ,
Puno ljudi u gradu masta o tom odlasku na neku farmu ili ranc ,
i Ja sam jedan od njih .

Meni je sasvim Jasno da svuda u svetu postoji socijalnih slucajeva ,to je bez daljneg ali to su samo mali procenti,
Nezaposljenosti takodje ima svuda sa porastom stanovnistva u svetu i sa nesigurnom ekonomijom opstaju samo oni poslovi koji su neophodni i oni koji stvaraju odredjeni procenat zarade koji je veci od ulaganja .

Primetio sam da vecina vas ima fokus na necije ilegalne aktivnosti i neposteno zaradjen profit ,
Ko o cemu vi o tudjim parama ,zelenasima ,drogama ,prevarama i nekakvim konspiracijama koje su izvan dometa
vlasti i pravde i sluzbenih organa jer i oni takodje su korumpirani i neposteni .
Ti sto su na pozicijama su valjda demokratski izabrani i izglasani od naroda .

Uglavnom Pricate non stop kao da niko nema normalan i posten posao .
Srbija ima svoje Milijardere ,prosle godine je u poseti BG bila doticna gospodja vredna 1.2 milijarde dolara ,
vlasnica fabrike energetskih pica koju je nasledila kompaniju brakom od svog preminulog muza .
Dala je dobrovoljni prilog za gradnju 30 stanova izbeglicama iz krajine,dakle dala je poklon i za to nista nije trazila nazad .Kad su je pitali da li bi investirala jos para rekla je lepo da nije zainteresovana jer ne vidi ni jednu solidnu investiciju od onih sto su joj prezentovali jer su osiguranja i garancije vrlo slabe a procenat zarade neznatan.
I umesto da ostane na tome ,ovi nasi su je popljuvali tako brzo ,kompletno negirajuci njeno dobro delo .
Poenta je da njena firma ima odbor od 12 clanova koji donose zajednicke odluke sta je najbolje u interesu njihove firme ,dakle i ako je ona vlasnik ,sistem je takav da ona ne moze da napravi odluku koja bi ugrozila firmu.

Nase firme ne rade po tom sistemu ,prema tome greske su pogubne a rizici mnogo veci .

Sto se tice skole nisu sve diplome iste ,Ja sa mojim Otvorenog Univerziteta koji sam studirao vanredno dok sam radio ne mogu da se merim sa svojim bratom koji ima Bachelor degree 1 stepena u prestiznom fakultetu. Oni su Neuporedivi i po profesiji i po potraznji ili primanjima a najvise po ponudama i prilikama koje dolaze posle skole .

U svakom slucaju mislim da treba da ga posaljem u Srbiju da nadje Snajku,ipak su nase zene najbolje .
« Poslednja izmena: 06. Jul 2013, 23:12:25 od Alex616 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.