Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 21:54:18
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Tema za pitanja
o SMF forumu, phpBB2 i phpBB3 forumu, Wordpress i Joomla CMS sistemima!

Za vecinu drugih pitanja nacicete odgovor citajuci Top teme!

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ala sam neiskusan...  (Pročitano 4597 puta)
15. Sep 2002, 12:37:33
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 242
Ne znam kako da instaliram forum.Napravim ja bazu podataka,upiem joj ime gde treba,ali nee.
Koristio sam istu verziju foruma kao to je ova!
IP sačuvana
social share
Čačak, da, tu ja živim !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nemas potrebne podrske na serveru, kada dignes phpbb sve je lako, ko kad instaliras windoZ Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 242
Imam sve podrke na serveru,koristim http://www.hosт.sk,koji ima podrku za MySQl,PHP4,itd..Kako da napravim MySQl bazu podataka,ta da u nju stavim,jer mi se trai database user name and password.Kako da ih podesim,i da li prilikom unosa u polje Database name ukljuujem i ekstenziju .sql!
Mislim da je to dovoljno pitanja za tako male stvari!!!
POMAGAJTE!!! iliti,
ПОМАГАЈТЕ!!!!!!

View<Encoding<Cyrilic(Windows)
IP sačuvana
social share
Čačak, da, tu ja živim !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ajd nek mu neko napise na brzinu kako se dize ljudi, nemam vremena da pisem dug tekst, na poslu sam Smile
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 242
Aj neka mi neko napie.....plz!!!
IP sačuvana
social share
Čačak, da, tu ja živim !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 51
Pogresan forum , izvni ali za ovakva pitanja imas specijalizovane it forume, tipa http://www.linuxserbia.com/forum/index.php , es , lug.co.yu (nije specijalizovan  , ali malo reklame ) .A ne kontam u cemu je problem , pokrenes install.php ili ne daj boze procitas u docs/install.html (ovo kad raspakujes forum ) . E burek ne kontam sta ce ti ova sranja sa it, daj covece ostavi samo neke zeza forume , a postoji dosta it foruma.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 242
Najverovatnije me nisi razumeo.Nisam traio neki sajt o LINUXU(!?!!!) ve pomo pri instaliranju foruma.
Sve korak po orak.Je si li imao iskustva sa tim?
Na tom forumu nema nita slino onome to meni treba.
Tema ovog dela foruma je Internet Programiranje (pretpostavljam ne zezenje),a i kakva bi se zezalica mogla od toga napraviti(!?).
No,ako je neko instalirao ovaj forum,neka doe upomo!!!
IP sačuvana
social share
Čačak, da, tu ja živim !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 97
Prvo prebaci sve fajlove na domen koji si registrovao !!!

Neznam koju ces bazu da koristis ali ja cu ti objasnici za MySql!!!
Zatim je potrebno da napravis na tvom domenu napravis praznu bazu naprimer "forum", to mozes da uradis pomocu neke php scripte ili pomocu Php My Admina, kada si napravio samo bazu onda trebas da pokrenes skriptu za instalaciju, neznam bas tacno kako ide ali probaj da samo ukucas ime tvog sajta i onda ce sama da se startuje, ili je pokreni sam http://ww.tvojdomen.co.yu/forum/setup.php ili nesto slicno vidi sam... kada je pokrenes dobices prozor sa opcijama gde trebas da popunis za mysql i za domen, te podatke si sigurno dobio kada si registrovao domen, kada si to popunio onda kliknes na OK, i to bi trebalo da bude to !!!
Zatim udji u forum i loguj se sa sifrom koju si uneo pri instalaciji foruma, i zatim ga podesavaj kako ti hoces !!!
Ja mislim da sam uspeo barem malo da pomognem a ako ima nekih problema ti kazi !!!
Ajd pa probaj !!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 21:54:18
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: Ala neiskusan
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.129 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.