Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ako se on sklanja kad ste neraspoloženi  (Pročitano 622 puta)
23. Jul 2007, 10:39:51
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.22
mob
Apple iPhone 6s
Ako se on sklanja kad ste neraspoloženi

Ivana Milaković

Kada im se nešto loše ili neprijatno desi, dame uglavnom vole da ih neko sasluša, zagrli, uteši, možda da im izmasira ramena... Zato su sklone tome da se naljute, ili bar da se osete razočarano i povređeno, ako njihov dragi vidi da su neraspoložene, i samo se skloni.

Stvarno, zašto se on tako ponaša? Zar mu uopšte nije stalo do vas? Ili je toliko obuzet sobom, ili ima toliko lošu percepciju da i ne primeti da ste loše raspoložene? Sve je to moguće, ali se često ne radi o tome.

O čemu se, onda, radi? Recimo, vi stignete kući neraspoložene, i on pita šta vam je. Vi progunđate: "Ništa", i on se skloni - a vi ste zapravo želele da vidite kako se on trudi da sazna od vas šta to nije u redu, i da mu sve ispričate, da vas on pažljivo sasluša, podrži vas, posle toga se možda ušuškate na kauču, ili vam izmasira ramena, donese vam toplu čokoladu ili sladoled... A on, ništa.

Jasno je njemu da, kad vi takvim glasom kažete "ništa", jeste nešto, da tu postoji neki problem, ali smatra da vi samo želite da budete ostavljene na miru, da se same saberete. I muškarci će često, kada su nerapoloženi, želeti da samo budu ostavljeni na miru, da im se da malo privatnosti i tišine, da ih niko ništa ne zapitkuje. Zato nije neobično da on pomisli da i vi želite tako, naročito ako niste dovoljno dugo u vezi da bi morao bolje da vas poznaje.

Šta da učinite kako biste dobile reakciju kakvu želite? Nije teško - recite mu šta vam je potrebno. Razumljivo da vam, onda kada ste neraspoložene, neće biti do toga da mu "crtate" šta vam je potrebno, ali možete mu sve detaljno objasniti nekom drugom prilikom. To vam deluje glupo? Nije - i verujte, vaš dragi će vam biti zahvalan zbog toga, jer ne ume da vam čita misli i svakako bi radije da mu kažete šta hoćete nego da se ljutite na njega ili da se osećate povređeno jer nije ispunio vašu potrebu za koju nije ni znao da je imate.

Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Apple iPhone SE 2020
Ja sam veoma zahvalna kada mi se ljudi sklanjaju sa puta kada sam neraspolozena... Zaista... Smiley

Veoma cenim one koji se istog trenutka ne nakace na ledja i krenu da tese... Mislim da je mnogo bolje kada osoba sama "otvori srce"... posle nekog vremena..
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.22
I kod mene je isti slucaj .. Sto sam starija to vise preferiram kad me popuste kad sam nervozna i neraspolozena.

Ako zelim pricati o tome, pricacu, ako ne, onda je zaista bolje da sama ispusem.
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
LG 4X HD
I ja se slazem,samo me pusti da se iskuliram.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Kad sam ne raspoložena volim da mi muž ponudi svoje društvo, pažnju i strpljenje, a ako ja odlučim da to ponuđeno društvo ne iskoristim u tom času da se onda umereno udalji. Nikako ne volim da mi skače po glavi glupirajući se, ali ni da se osetim napušteno, ili da pomislim kako nije ni primetio jer na mene ne obraća pažnju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Зависи од тога шта је узрок мог нерасположења. У већини ситуација је свакоме паметније да ме остави на миру, да се ја мало сама са собом прегрупишем, а кад будем желела друштво, потражићу га сама.
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.