Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: ako ih volite, da li bi ste im pomogli?  (Pročitano 5524 puta)
17. Avg 2006, 10:25:14
Pocetnik


Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ne zelim da vidim negativne komentare i suzbijanja sala na ovu temu samo sam znatizeljna i volela bi da znam tako da se nadam da ce te dati adekvatan odgovor koji ce pratiti temu.
Da li bi ste bili donator azilu na bilo koji nacin, naravno mislim na azil gde se ne uzima novac za svoj dzep vec se bas koristi za pse. Kad kazem donacija ne mislim na novac u prvom planu vec i na kucice bokseve lekove hranu.... i ostale potrebne stvari. I interesujeme za koju vrstu donacije bi ste se vi opredelili i dal bi zaista pomogli!?
 [smilie=mornar.gif]
IP sačuvana
social share
Lola
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Samsung e730
Врло радо бих помогла, и то на било који начин. Било то волонтирање у азилу, или директна финансијска помоћ (уплатом на рачун), или помоћ у куповини лекова, хране и потрепштина.

Мада, мислим да би веома добар начин скупљања новчане помоћи била телефонска линија (позив 25 динара) или донирање новца смс порукама. Све што је потребно је дирљив ТВ спот са пар кучића и мачића, који ће да гане сваког онога који барем мало воли животиње. А тај спот не би требало да буде проблем, пошто сам сигурна да би многе ТВ куће волеле да се потпишу као медијски покровитељи.

Smile
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
UNIX
Browser
Opera 8.54
mob
Samsung SGH-E630
Citat
ako ih volite, da li bi ste im pomogli?
Zašto ne Smile
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
e sad ovako ukratko o svemu posto sam iskreno mislila da niko nece ni dotaknuti ovu temu.
to je moj azil i nalazi se u vrcinu uskoro ce izaci na nekim sajtovima pa cu vas na vreme obavestiti da pogledate i da se informisete detaljnije. inace radi se o tome da nas organizacija, da izvinete, za*ebava, samo nam donosi pse a ne pokriva troskove, pa sam ja pocela sama da trazim sa strane ljude koji su voljni da svoje vreme i po njima normalnu sumu novca i ostalih potrepstina na humanitaran nacin ``potrose``. za sada imam 27 pasa i 7 macaka slike stenaca koji su za udomljavanje mozete pogledati na sajtu  [link nulled]
pod nikom Jovana imate 5 stenaca pa ako je neko od vasih prijatelja ili cak vi zainteresovan da udomi stene neka se javi.
« Poslednja izmena: 21. Avg 2006, 16:24:58 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
Lola
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


-Dabre idu kobre. -Ko bre? - Da bre!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 394
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Siemens c 45
stvarno cestitke za to Jovana.
Inace obozhavam pse i imam jednog meshanca:) .
Takodje i volim ove lokalne lutalice koje prave drushtvo mom psu u toku shetnje Smile .

Sad malo on topic.
Koliko sam citao po novinama vecina tih azila je propala zbog neorganizacije i nedovoljnih sredstava za rad. Psi se nalaze u jako teskim uslovima a u kafilerijama u jos gorim.
Dovoljno je pogledati malo orcin sajt i videti o cemu se tu radi http://www.orca.org.yu/lutalice.htm



IP sačuvana
social share
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.

Tvoj život je možda nečiji san
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


???

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3144
Zastava Kapiri Mposhi
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC 
postujem vasu brigu, ali mene licno zabole ..... za pse lutalice. pominjiu se neki 'humani' brojevi i sms poruke za pomoc psima lutalicama eeeej!!! ja jesam human covek,davalac krvi,davao sam koliko sam imao za obnovu Hilandara,izgradnju hrama Sv.Save,pomoc srbima na KiM... ali za pse lutalice  Smile
IP sačuvana
social share
MALO NAS JE - AL SMO GOVNA!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


-Dabre idu kobre. -Ko bre? - Da bre!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 394
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Siemens c 45
To nikad necu razumeti... Psi lutalice nisu krivci sto im je takva sudbina.
Njima je tesko a tebi je vishe nego lako da im na bilo koji nacin da im pomognes. Da ostavis ono sto je ostalo od tvog jela pored kontejnera je jedan od najlaksih nacina za pomoc.
Jos ovaj nacin na koji jovana pomaže je u stvari za smanjivanje broja lutalica na ulicama.
Ako možeš nekom da pomogneš što to nebi učinio!?
« Poslednja izmena: 21. Avg 2006, 17:45:08 od P-rex »
IP sačuvana
social share
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.

Tvoj život je možda nečiji san
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
p-rex ja ne krijem da moj azil jeste osiromasen u smislu nedostatka kucica i bokseva za pse ali isto tako je organizacija jadna i to je tacno da na taj nacin propadaju azili ali ja od mojih pasa ne odustajem tako lako vec sam borac i trazim neke normalne ljude koji bi pomogli a ne kao avanguardia  iskreno njegov komentar me niti dotice niti uzbudjuje jer takvih sam se nagledala dosta. inace meni u mom azilu pse od zime spasava tavan na kome smo im napravili mesta za spavanje isto tako imamo 3boksa gde su stenci i psi koji se slabo krecu, oni vec stariji, i naravno samo 3 kucice. pare nama iskreno ne trebaju jer u svakom slucaju ne zelimo da nas ljudi osudjuj kako mi to uzimamo za nas dzep mi trazimo ljudi da nas donatiraju boksevima lekovia kucicama hranom ili cak da budu volonteri.
Mnogo nas je davalo za raznorazne stvari manastire zvecansku krv KM i ostale stvari ali zasto psi i problem sa psima u ovog gradu nemoze nekad da dodje na red nego samo se svake godine spusta na listi obaveznih stvari???
p-rex znam kako je u kalfileriji jer sam i bila tamo da uzmem moje pse koje su cenjeni sinteri pokupili i pored tetovaze onaj prizor nikom ne mogu pozeleti da gleda pa cak ni mom ``najvecem neprijatelju`` jer je ono stvarno ruzno i tuzno. toliko o tome i za sada i lepo sam rekla da ne dajete negativne komentare i da skrecete sa teme ali ovde je NEKO ili glup ili nepismen ili corav!!! hmm ja se izvinjavam na komentaru al tako je kako je pratite temu  Smile
IP sačuvana
social share
Lola
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Niko nije ni glup ni nepismen niti corav.
Rekla si shta si imala, ne mozhesh da ochekujesh da ti se na pitanje "da li bi donirali .. blah blah.." odgovori sa DA ili sa Ne.
Logichno je da ce ljudi izlagati svoja misljenja po tom pitanju, koja ce se kositi sa tvojim i ne vidim u chemu je problem.

Da se vratim na temu.
Iskreno ne volim pse lutalice, nekoliko puta su me napali chitavi chopori pasa lutalica i na zhalost nisam imala bombu niti pishtolj da im poshteno presudim.
Ako neko ima azil za zhivotinje to je ok,mada ne bih donirala nishta takvim organizacijama. Poshtujem organizacije koje se bave iskljuchivo zbrinjavanjem i hospitalizacijom ugrozhenih vrsta i takve organizacije treba pomagati. I novchano i na druge nachine. Machke i psi mnozhe se kao bubashvabe i nikako ne potpadaju pod ugrozhenu vrstu, pritom gomile bolesnih zhivotinja sheta ulicama i napada prolaznike. Ne mislim da su zhivotinje krive shto su lutalice, ali chovek nikad ne zna da li je recimo takav jedan pas pitom ili besan, pa samim tim klonim se od njih bez obzira da li liche na najvecu mazu na svetu.
A to shta u kafilerijama rade zhivotinjama zaista je tuzhno i surovo, ali izgleda da tako mora biti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
Samsung SGH-E630
Citat
na zhalost nisam imala bombu niti pishtolj da im poshteno presudim.
Smile
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.06 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.