Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: AKCIJA ZA PRIMER Pirotski potrčko sada deli komplete svetala biciklistima  (Pročitano 688 puta)
13. Avg 2015, 09:32:43
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
Browser
Mozilla Firefox 40.0
mob
Sony xperia
AKCIJA ZA PRIMER Pirotski potrčko sada deli komplete svetala biciklistima

Popularni pirotski potrčko na biciklu Aleksa Živković (21) u saradnji sa kompanijom “Tigar tajers” i Saobraćajnom policijom deli svetla pirotskim biciklistima koji ih nemaju.



Oni koje u večernjim satima patrole policije zatekne bez svetlosne signalizacije umesto kazni do kraja septembra dobiće komplet svetala. Reč je o projektu “Mali Šangaj”, a cilj je da se brojnim biciklistima, ukaže na značaj korišćenja svetala tokom noćne vožnje i poveća bezbednost u saobraćaju.
 
Pomaže sugrađanima
- Već tri godine na biciklu krstarim ulicama grada i snabdevam Piroćance namirnicama i plaćam im račune. Prošle godine sam prikupljao i delio odeću ugroženim građanima. Ovo je moja treća, konkretna akcija - podseća pirotski potrčko Aleksa.



- Bio sam iznenađen kada me je patrola Saobraćajne policije zaustavila u centru grada. Nisam imao svetla na svom dvotočkašu i baš su me prijatno iznenadili - kaže dugogodišnji biciklista Boban Vidanović.
 
Marija Petković bicikl vozi pet godina i podržava akciju.



- Kada me policajac zaustavio pomislila sam da sam napravila neki prekršaj, ali sam dobila svetla koja nisam imala. Akcija je odlična i nadam se da će Piroćanci uvideti njen značaj i opremiti bicikle svetlima koja su neophodna za noćnu vožnji - kaže Petkovićeva.
 
Studentkinja Milica Stanković vozi bicikl od detinjstva.



- Podržavam akciju Alekse Živkovića i dobro je što se setio biciklista i svetala - kaže Milica.
 
Biciklista Milan Stanković kaže da je i on bio iznenađen kada su ga zaustavili saobraćajni policajci.



- Očekivao sam da će policajac da me kazni jer nemam svetla na biciklu, ali sam dobio svetla na poklon koja su jako važna zbog bezbednosti. Ovo je pun pogodak - kaže Milan.
 
Aleksa Živković kaže da je ideju za ovu akciju i projekat pod nazivom “Mali Šangaj” dobio posle jednog negativnog iskustva.
 
- Jedne noći na mene je ispred kuće naletela žena na bicikli koja nije imala nikakvu signalizaciju. Zbog mraka je nisam video, već tek kad je udarila u mene. Prošao sam bez većih povreda. Tada se rodila ideja o ovom projektu koji ima za cilj da se pirotskim biciklistima, kojih ima dosta, ukaže na značaj korišćenja svetala tokom noćne vožnje. Kompanija “Tigar tajers” je dala 100.000 dinara i od toga su obezbeđena 124 kompleta svetala - kaže Aleksa.

Preuzeto sa ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 40.0
mob
Sony xperia
Svi oni svesni potrebe bezbednosti. Ali bilo tesko da ih sami kupe. Pa zato i podrzavaju akciju??

Jos kad' neki sada skinu svetla koja su imali i pocnu da lutaju gradom, trazeci gde su ovi, da i njima daju.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 40.0
Добро је што си ти то написао Лајте јер да сам ја констатовао ту чињеницу било би да сам бот и да мрзим наш напаћени народ Smile
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 44.0.2403.130
************************************************

inace ta svetla su komplet bila od 150-300 dinara ako neko nije bio svestan toga da mu nekih 200 dinara spasavaju zivot onda nek jede govna

100 000din za 124 svetla ovi su bas resili i da dobro profitiraju ,za te pare najmanje 500 komada su mogli da nabave


Edit by Lightsoft:   Smile
« Poslednja izmena: 13. Avg 2015, 12:35:33 od Lightsoft »
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.