Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 14:21:29
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 26
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: aero miting u batajnici - 13.09.2009  (Pročitano 29952 puta)
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4404
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
... kao sto rece covek - ovo je sprdnja ... ovi iz "semafor" preduzeca su namerno hteli da se uvuku amerima , i Ruje su u pravu sto nece da dodju ... nemaju sta ovde da traze ... ovakvi skupovi se ne organizuju zbog parkiranja aviona iza zute trake na par sati i slikanja turista ... ovo su potencijalna trzista ratne tehnike, i ko to ne moze da shvati - ne treba ni da ide na aero miting ... ako hoce da vidi neki avion, moze to da uradi na internetu ili u enciklopediji ... voziti ga sigurno nece, a gubljenje vremena , novca, kao i kompromitovanje u nekoj zemlji koja je potencijalni kazamat zapada u najavi, Rusima ne prilici ni najmanje ... zato, kao sto neko rece - ko hoce da dodje, doci ce ... za ostale, tu je net ... i verovali ili ne, tu sva prica pocinje i tu se zavrsava ... sve ostalo je reklama!!!
Браво! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zivot nema reprizu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3955
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
... kao sto rece covek - ovo je sprdnja ... ovi iz "semafor" preduzeca su namerno hteli da se uvuku amerima , i Ruje su u pravu sto nece da dodju ... nemaju sta ovde da traze ... ovakvi skupovi se ne organizuju zbog parkiranja aviona iza zute trake na par sati i slikanja turista ... ovo su potencijalna trzista ratne tehnike, i ko to ne moze da shvati - ne treba ni da ide na aero miting ... ako hoce da vidi neki avion, moze to da uradi na internetu ili u enciklopediji ... voziti ga sigurno nece, a gubljenje vremena , novca, kao i kompromitovanje u nekoj zemlji koja je potencijalni kazamat zapada u najavi, Rusima ne prilici ni najmanje ... zato, kao sto neko rece - ko hoce da dodje, doci ce ... za ostale, tu je net ... i verovali ili ne, tu sva prica pocinje i tu se zavrsava ... sve ostalo je reklama!!!


Svaka cast za komentar. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
A nekad su proizvodili čelik, je li ? Iz dimnjaka se dimi, ali unutra. . .   Spiros 'Vondas' Vondopoulos

»Bogu hvala, vek i po poživeh, u zdravlju i radu. Slutim da mi je vreme umirati, te ove reči u pero govorim advokatu Nikoli Novakoviću, jer u vas, deco moja, sve zajedno, nemam ni malo poverenja ...« Dalje: »Žao mi je što ste moji, a ne deca nekog mog neprijatelja. Ko je vas poznavao, ne mora se bojati pakla; sa đavolima će mu biti lepše i prijatnije. Sto se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život. Znači, neka sve ostane kako je bilo za moga života, dok se ne vratim. Vaš otac — Pantelija Topalović.«
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Nokia 6300
Izgleda da Rusi dovode Be-200, a amerikanci su već dovezli herkulesa i to na niški aerodrom, pošto učestvuju u danas započetoj velikoj vojno-medicinskojv vežbi, pa izgleda da dok su u prolazu pa što da ne svrate i na aeromiting, otprilike kao i Rusi koji izgleda šalju avion koji j e učestvovao u gašenju požara, a i nemački C-160 mislim da dolazi s istim razlogom...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
  aero-mitinzi su prilika i za  trgovinu i za prikazivanje moci . s obzirom da smo mi to shto jesmo (necu spominjati voce i povrce  Smile ) ,nema potrebe da velike sile neshto dokazuju . ali zato su tu regionalne sile koje pretenduju da imaju svoju sferu uticaja u srbiji :

- s jedne strane italija

- s druge strane turska ( a ovo predstavlja veliku opasnost shto turci kao prirodni neprijatelji nasheg naroda polazu pravo na ovu teritoriju   Smile Smile Smile )

  dolazak danaca sa njihovim f-16 je verovatno pokusaj da se ovdashnjim vlastima prikaze koncept uzimanja polovnih zapadnih aviona kao dobra solucija za vazduhoplovstvo ,a dolazak rumuna je pre svega u interesu jevrejskih kompanija koje vrshe modernizaciju mig-21 da bi se lobiralo u tom pravcu (poshto je ochigledno da rusi u tome ne bi ucestvovali )

 ostatak programa je pre svega komercijalan - prikazuju se letelice koje bi eventualno mogle da budu kupljene na regionalnm trzishtu ,a koje nisu visokih performansi ali su korisne .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Futo fukutsu - Saburo Sakai

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 3671
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
SonyEricsson C702i
Aeromitinzi su i odlicna prilika za popularizaciju vazduhoplovstva kao i fantasticna prilika da pravi zaljubljenici u vazduhoplovstvo uzivaju u prikazanom programu.

Zar je potrebno razvijati teorije zavere?
Prisustvo na mitingu nije obavezno, koga zanmima doci ce a koga ne interesuje...nece ni doci i to je to...

Sto se mene tice ja jedva cekam 13-ti pa makar ne dosao niko od inostranih ucesnika programa, vazno je da se leti i da se oseti onaj divan miris sagorelog goriva u vazduhu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Ma da bre, ajd' pustite Turke i janjicare... nego, menu su oni Herrosovi prasici interesantni, njam njam - dobra vam je ta druzina Herrose Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 856
OS
Linux
Browser
Mozilla (jaunty)
Danas sam cuo od pilota da razlog nedolaska Rusa je sto ni mi nismo isli kod njih, nema tri blage veze sa Amerikancima. Da smo poslali nase avione kod njih oni bi dosli kod nas, a kod nas se zna sta se desilo pa smo otkazali i lokalne mitinge... Nema tu visoke politike...
« Poslednja izmena: 02. Sep 2009, 19:32:05 od stegonosa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
Aeromitinzi su i odlicna prilika za popularizaciju vazduhoplovstva kao i fantasticna prilika da pravi zaljubljenici u vazduhoplovstvo uzivaju u prikazanom programu.

Zar je potrebno razvijati teorije zavere?
Prisustvo na mitingu nije obavezno, koga zanmima doci ce a koga ne interesuje...nece ni doci i to je to...

Sto se mene tice ja jedva cekam 13-ti pa makar ne dosao niko od inostranih ucesnika programa, vazno je da se leti i da se oseti onaj divan miris sagorelog goriva u vazduhu  Smile
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13

Zar je potrebno razvijati teorije zavere?


ne radi se o bilo kakvim teorijama zavere ,vec o uobicajenoj real-politici. neko to posmatra sa nivoa ljubitelja aviona i hobiste , neko je malo ozbiljniji u svojim pogledima na celu stvar.  ta dva gledista nisu suprotstavljena , pa nema potrebe za svadjama.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko uci znace,ko krade imace.

Zodijak Leo
Pol
Poruke 4294
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia N70
Bolje da su dovukli jedan F117 na Bataju  da parkiramo pored Zila sa Nevom.
Da padne malo fotografisanje.
A sto se tice Rusa na engleskoj verziji sajta stoji da se jos ocekuju.

Russia: – to be confirmed by Air Show Combined Questionnaire

eeeeee..to i ja kazem.....
to je predlozio i moj drug...dok sam je citao komentare teme.....ja bas sad teo da napisem....al vidim....da im  i  duhovitijih od mene(i brzih)....
potpuno se slazem..
mislim da smo zasluzili da ga bar dovedu na batajnicu....da vidimo kako izgleda kad je citav(ceo)....posto smo mi videli samo garez ,pepeo i plamen....mada ipak mislim da ce mi se vise svideti on slika iz Budjanovaca nego bilo koja druga.....

Postavio sam pitanje  ministarstvu ...i jako brzo i ljubazno su mi odgovorili sledece....kopija maila...
kaze:


Postovani,

prema sadasnjim informacija, predstavnici Rusije ce da ucestvuju

odgovor zasto nema ocekivanih ili pozeljnih vazduhoplova je u nadleznosti
Rusije

informacije o vazduhoplovima koji ce ucestvovati iz Rusije su objavljene
na osnovu zvanicnog sluzbenog obavestenja Rusije



bar nam brzo odgovaraju na mailove....bar nesto funkcionise kako treba...
nasi avioni ne lete...dobijamo cisterne za gorivo(ne znam sta cemo da punimo njima)......al bar ti brzo odgovore....cisto da ne budemo ne zahvalni.....zar ne...?
IP sačuvana
social share
Ljudska glupost nema granice!

Na svedskoj motornoj testeri:
"Ne pokusavajte da zaustavite testeru rukama ili genitalijama."

-Na decijem kostimu "Supermen":
"Nosenje ovog kostima vam ne daje moc da letite.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 26
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 14:21:29
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.