Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 03:04:15
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: ADSL vs. kablovski internet  (Pročitano 11781 puta)
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1438
Zastava Fukushima
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
jel zna neko posto je kod Telekom-a ADSL 256 flat i da li ga ima u NS?
Kod Neobee-a ga placam 1500 din a nekako mi je logicno da bi kod Telekoma trebalo da bude manje love.  Smile
Ipak oni jos uvek drze monopol na fiksnu telefoniju kod nas i svi provajderi za ADSL idu preko njih...zar ne?  Smile
Inace sam zadovoljan ADSL-om jer sam do njega bio na dial-up tako da mi je "svanulo" kad sam ga uzeo  Smile  , mada vremenom uvidjam da bi mi mozda vise odgovarao kabel ili wireless zbog p2p-a   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2716
Zastava bermudski trougao
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Samsung S 9 +
jel zna neko posto je kod Telekom-a ADSL 256 flat i da li ga ima u NS?
Kod Neobee-a ga placam 1500 din a nekako mi je logicno da bi kod Telekoma trebalo da bude manje love.  Smile
Ipak oni jos uvek drze monopol na fiksnu telefoniju kod nas i svi provajderi za ADSL idu preko njih...zar ne?  Smile
Inace sam zadovoljan ADSL-om jer sam do njega bio na dial-up tako da mi je "svanulo" kad sam ga uzeo  Smile  , mada vremenom uvidjam da bi mi mozda vise odgovarao kabel ili wireless zbog p2p-a   Smile
imas telekomov adsl u glavnoj posti salter 17 i za 1500 din dobijes 512 prva 3 meseca kao ima 40% popusta za nove korisnike naravno flat  Smile
IP sačuvana
social share
Zivot je stari kuckin sin, stalno se raspravljam sa njim,          
zivot je ofucani holivudski film. Igram bez dublera, sve sam,
sto nije prakticno to znam pomalo sniram, po malo briljiram
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Hoce li ovo nekada proci?

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3760
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
BlackBerry 
Telekom trazi za uvodjenje 5 soma din, tj. moras da kupis modem/ruter... Oni su najveci lopovi! Smile
IP sačuvana
social share
Ко рескира профитира... Србија Србима, Европа Европљанима...
Heart Breaker...

U kafileriji se neprekidno ubijaju psi i to ne agresivni,
već SVI.
Štenci stari mesec, dva, veliki, mali, mešanci i rasni, bez izuzetka, posle sedam dana biće ubijeni injekcijom otrova!
U proseku između 50 do 200 pasa ubiju nedeljno!
Više od 7 000 pasa ubiju godišnje u kafileriji u Beogradu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1438
Zastava Fukushima
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
@vlada6600
jel znas koliko je 256 flat?  Smile
nemoj mi reci da moram da kupim modem...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


ΓΕΩΡΓΙΟΣ '90

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 817
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Motorola V3i
Meni su rekli da sacekam nedelju dana , posto ce od sledece nedelje modem biti besplatan... i ja evo, cekam, jedva...  Smile

... 256kbps flat je 1400din.
  512kbps flat 2100din.  Smile
« Poslednja izmena: 16. Avg 2006, 17:36:16 od djoleko »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2716
Zastava bermudski trougao
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Samsung S 9 +
Telekom trazi za uvodjenje 5 soma din, tj. moras da kupis modem/ruter... Oni su najveci lopovi! Smile
ja sam uzeo adsl tacno pre mesec dana cim sam dobio digitalnu centralu,poslao sam mail (to je obavezno) da provere dali imam uslove.cim sam dobio pozitivan odgovor otisao sam u postu i sklopio ugovor,modem se dobija posle najduze 7 do 10 dana, ko uzima 512 ili brze moze da bira izmedju modema i rutera oni se dobijaju od firme trigom iz beograda.nikakvih 5000 nisam platio jos prva 3 meseca imam popust 40%  Smile   
IP sačuvana
social share
Zivot je stari kuckin sin, stalno se raspravljam sa njim,          
zivot je ofucani holivudski film. Igram bez dublera, sve sam,
sto nije prakticno to znam pomalo sniram, po malo briljiram
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1387
Zastava Uvek i svuda
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
E sad , da vam ovako postavim pitanjce....
Hocu da sherujem p2p, e mule , torent, etc. , hocu da cepam WoW i da mi sve leti, hocu da surfujem ko blesav i sve sto se ponudi za download da skidam , nije mi vazno hoce li to biti pre paid ili permanent link ako cu da ustedim neku paru, hocu sve to da platim 1500 - 2000 dinkera mesecno, ne vise ili ako je bolje na pre paid ...kako i koliko. ........Necu.......da mi pada bit rate ako nas je vise od 10 u isto vreme prikaceno, necu da mi naplacuju modem i shit nego iznajmljivanje, necu da mi stranice lete, a kad treba nesto da skinem da mi veza bude ko sa dial up-a , necu da imam veze sa smrdljivim telekomom.... *ovo poslednje da se brise iz zapisnika, ne zelim da me cuju dobri ljudi iz telekoma, such a fiiiiiine organisation...marvelous....*. Hoce li mi sve to omoguciti ADSL, Kabl, Wireles i koji provajder za koje pare ....best baj ljudi....dajte savete.
Samo ozbiljni i dobronamerni komentari , ko se bude zajebavao dobice klince pod nokte (imam tu neke klince od 5 ,6 godina muvaju se po kraju)....aj dajte neki sovjet kamaradu.
IP sačuvana
social share
Ne dam ovo sunca u ocima
Ne dam ovo hleba na dlanu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
za imam kod beotela ADSL 256/64 i stvarno sam zadovoljan njima...1790din ti je mesecno i stvano za te novce isplativo bas...modem dobijas na koriscenje dok si kod njih,tehn.podrsku mozes da napusavas do mile volje ako ti se cefne,konekcija je stabilna,retko se desava da im "nestane struje" pa da nemas net na sat-dva...sve u svemu topla preporuka za Beotelov ADSL
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


ΓΕΩΡΓΙΟΣ '90

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 817
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Motorola V3i
E sad , da vam ovako postavim pitanjce....
Hocu da sherujem p2p, e mule , torent, etc. , hocu da cepam WoW i da mi sve leti, hocu da surfujem ko blesav i sve sto se ponudi za download da skidam , nije mi vazno hoce li to biti pre paid ili permanent link ako cu da ustedim neku paru, hocu sve to da platim 1500 - 2000 dinkera mesecno, ne vise ili ako je bolje na pre paid ...kako i koliko. ........Necu.......da mi pada bit rate ako nas je vise od 10 u isto vreme prikaceno, necu da mi naplacuju modem i shit nego iznajmljivanje, necu da mi stranice lete, a kad treba nesto da skinem da mi veza bude ko sa dial up-a , necu da imam veze sa smrdljivim telekomom.... *ovo poslednje da se brise iz zapisnika, ne zelim da me cuju dobri ljudi iz telekoma, such a fiiiiiine organisation...marvelous....*. Hoce li mi sve to omoguciti ADSL, Kabl, Wireles i koji provajder za koje pare ....best baj ljudi....dajte savete.
Samo ozbiljni i dobronamerni komentari , ko se bude zajebavao dobice klince pod nokte (imam tu neke klince od 5 ,6 godina muvaju se po kraju)....aj dajte neki sovjet kamaradu.
uuuuuuuuuu..., sve to hoces...
...pa sta onda trazis u Srbiji?
...ovde to  Smile...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Here I am, on the road again...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3818
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
mob
HTC Touch Pro
@ljut
u jebote pa oces muzicku...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 03:04:15
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.066 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.