Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Adobe Premiere Pro CS4  (Pročitano 2639 puta)
11. Jun 2011, 21:04:53
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Nepoznat
Browser
Internet Explorer 9.0
mob
Apple iPhone 7
-nisam video temu za adobe premiere pro cs4,pa resih da otvorim novu....
treba mi pomoc oko nekih stvati pa ako moze neko ko se razume da pomogne...
treba mi:
1.kako i da li je moguce pomocu cs4 da isecem jedan dao pesme(mp3) u trajanju od npr. 5 sekundi ,i da je exportujem u mp3 file
2.treba mi pomoc oko intra na kojem radim,naime imam slike koje bih zajedno sa mp3 fileom napravio jedan mini klip od 10ak sekundi i treba mi objasnjenje kako da to sastavim i neki efekat slike koja kao da udara u nesto,u tom fazonu....
« Poslednja izmena: 11. Jun 2011, 21:15:09 od miximup »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Nepoznat
Browser
Internet Explorer 9.0
mob
Apple iPhone 7
ovo prvo sam provalio , a kod ovog drugog mi treba samo da apliciram neki efekat slici ako je moguce
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 94
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
pa za ovo drugo ti je pogodniji after.... i to uvezes sve u jednu kompoziciju odjednom, da ti mogucnost da izaberes vremenski razmak izmedju fotografija....

ali ako bas zelis u premijeru, onda uvezes fotografije, postavis ih na tajmlajn jednu pored druge i onda izmedju svake fotografije postavljas prelaze...imas vise tih prostih tranzicija (push, slide,...). Sa leve strane, u donjem levom uglum ako ti je workspace po difoltu imas kartice info, effect, browser,... kliknes na effects, pa podopcija video transitions,....tu imas svasta nesto od tih prostijih prelaza, razne tranzicije....

sto se tice skaliranja, tj zum in, zum out,... kliknes na sliku na tajmlajnu, potom gore, levo od video privjua imas kartice source, effect controls, audio mixer,... kliknes na effect controls, potom na motion, pa tu imas za poziciju i skaliranje.... dodavanjem kifrejmova menjas vrednosti, kliknes na satic da npr krene scale od 100, pomeris misa na kraj fotografije i ukucas vrednost od 150,... i samim tim se slika u zavisnosti od duzine fotografije, tom brzinom i skalira,....

e sad, pitanje je kakve ti prelaze zelis,....ako zelis komplikovanije, onda je after neizbezan.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Nepoznat
Browser
Internet Explorer 9.0
mob
Apple iPhone 7
pa za ovo drugo ti je pogodniji after.... i to uvezes sve u jednu kompoziciju odjednom, da ti mogucnost da izaberes vremenski razmak izmedju fotografija....

ali ako bas zelis u premijeru, onda uvezes fotografije, postavis ih na tajmlajn jednu pored druge i onda izmedju svake fotografije postavljas prelaze...imas vise tih prostih tranzicija (push, slide,...). Sa leve strane, u donjem levom uglum ako ti je workspace po difoltu imas kartice info, effect, browser,... kliknes na effects, pa podopcija video transitions,....tu imas svasta nesto od tih prostijih prelaza, razne tranzicije....

sto se tice skaliranja, tj zum in, zum out,... kliknes na sliku na tajmlajnu, potom gore, levo od video privjua imas kartice source, effect controls, audio mixer,... kliknes na effect controls, potom na motion, pa tu imas za poziciju i skaliranje.... dodavanjem kifrejmova menjas vrednosti, kliknes na satic da npr krene scale od 100, pomeris misa na kraj fotografije i ukucas vrednost od 150,... i samim tim se slika u zavisnosti od duzine fotografije, tom brzinom i skalira,....

e sad, pitanje je kakve ti prelaze zelis,....ako zelis komplikovanije, onda je after neizbezan.

pa imaj ja i AE CS 4,nego jel ima vise efekata u ae ili u premiere pro? i gde su bolji?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 94
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
za efekte se koristi After.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
mob
Apple iPhone 7
moze lock ?
« Poslednja izmena: 14. Sep 2011, 20:37:56 od miximup »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
mob
Apple iPhone 7
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.