Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 05:00:15
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Đacima dali zadatak da pišu Tadiću!  (Pročitano 10565 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Nokia 
Smešno, u Hagu je samo Šešelj. Ni jedan drugi političar. A i Šešelj će da traži državljanstvo Hlandije čim mu daju otpusnu listu iz Sheveningena.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 370
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
Smešno, u Hagu je samo Šešelj. Ni jedan drugi političar. A i Šešelj će da traži državljanstvo Hlandije čim mu daju otpusnu listu iz Sheveningena.
Uopste nije smesno.Seselj je jedini mogao da na izborima parira prvo djindjicu a sada Tadicu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Nokia 
Šešelj nije parirao Đinđiću na izborima nikad, a Đinđić je ubijen pre nego što jue Šešelj otišao u Hag. On lično nije želeo da sarađuje sa Vladom kako bi dobio mogućnost da suđenje sačeka kod kuće iako su svi ostali optuženi koji su se sami predali dobili garancije. Znači on nije ni hteo da bude ovde aktivan. Zato je smešno reći i da bi mogai da parira Tadiću kome je Nikolić parirao jako uspešno.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
све ми је ово помало отужно ... Лазар коме се свиђа председникова ћерка ... Теодора која би да Тадић направи мост ... Федор који често размишља о злостављаној деци и стању у судству ... мислим стварно ...

A, pa znas... sto se tice zlostavljanja, meni se cini da je deci kroz generacije deljen "Bukvar decjih prava"...
Ja mislim da treba sa njima razgovarati o tome... kako da prijave zlostavljanje...

Sto se tice ljubavi prema cerki... eto.. omladinac je rodjen za politickog komesara... od malih nogu planira karijeru... ili ga jednostavno trese pubertet...

A, most... most je rak rana... ja sam isla njime neke tri godine i dan danas cvikam kada cujem da bi trebalo da idemo na "onu" stranu Dunava...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 370
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
Šešelj nije parirao Đinđiću na izborima nikad, a Đinđić je ubijen pre nego što jue Šešelj otišao u Hag. On lično nije želeo da sarađuje sa Vladom kako bi dobio mogućnost da suđenje sačeka kod kuće iako su svi ostali optuženi koji su se sami predali dobili garancije. Znači on nije ni hteo da bude ovde aktivan. Zato je smešno reći i da bi mogai da parira Tadiću kome je Nikolić parirao jako uspešno.


Ja sam rekao da bi mogao da parira.Zar DJindjic nije rekao onoj vestici da ga vodi i vise ne vraca.Ako mu je Nikolic dobro parirao kako bi tek Seselj?I da je saradjivao i da nije morao je da bude sklonjen.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Nokia 
A ti si sedeo sa Onom Vešticm dok je pila kafu sa Đinđićem i dogovarala da vodi Šešelja. Pa su onda zajedno skuvali krilo od šišmiša i tri dlake od mačke i napojili Šešelja tim da bi sam kupio kartu i otišao u Hag posle ubistva Đinđića, kad je najlakše mogao da se domogne vlasti.

O što si naivan tako.
« Poslednja izmena: 24. Mar 2009, 17:47:52 od simijon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 370
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
A ti si sedeo sa Onom Vešticm dok je pila kafu sa Đinđićem i dogovarala da vodi Šešelja. Pa su onda zajedno skuvali krilo od šišmiša i tri dlake od mačke i napojili Šešelja tim da bi sam kupio kartu i otišao u Hag posle ubistva Đinđića, kad je najlakše mogao da se domogne vlasti.

O što si naivan tako.
To je ona napisala.Nema ni najmanje razloga da laze.Mene cudi da je uopste to pominjala.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
Па нисам баш сигуран дал би било боље са Шешељем. Николић је својом умереном политиком привукао доста Коштунициних и СПСових гласача и од СРСа је направио најјачу странку у Србији. Шешељ је својим суманутим стилом политике одбио приличан број национално свесних људи. Дакле питање је дал би Шешељ успео да достигне толики број присталица да би парирао ДСу.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
Citat
a Đinđić je ubijen pre nego što jue Šešelj otišao u Hag

greska...seselj otisao u hag u februaru a djindjic ubijen u martu
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 370
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
Па нисам баш сигуран дал би било боље са Шешељем. Николић је својом умереном политиком привукао доста Коштунициних и СПСових гласача и од СРСа је направио најјачу странку у Србији. Шешељ је својим суманутим стилом политике одбио приличан број национално свесних људи. Дакле питање је дал би Шешељ успео да достигне толики број присталица да би парирао ДСу.
Kada je DJindjic slao Seselja u Hag nije mogao znati kako ce se razvijati situacija u SRS i u srpskom birackom telu.Tada mu je on bio najveca smetnja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 05:00:15
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.