Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Đaci bacili učenicu kroz prozor!  (Pročitano 7243 puta)
09. Nov 2010, 11:47:16
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.517.44
mob
Apple iPhone SE 2020
Incident u osnovnoj školi u Irigu
Đaci bacili učenicu kroz prozor!
Utorak - 09.11.2010

Učenicu Ankicu Radivojević (13) izbacila su tri učenika kroz prozor učionice sa prvog sprata zgrade Osnovne škole „Dositej Obradović“ u Irigu.

Devojčica je srećom dobila lakše povrede, a direktor škole najavljuje samo ukore nastavničkog veća Tomislavu S. (13), Milanu B. (13) i Ivanu M.(15), učeniku Srednje stručne škole „Borislav Mihajlović Mihiz“, koja koristi učionice Osnovne škole „Dositej Obradović“ u Irigu.
Trojica dečaka su na školskom odmoru ušli u učionicu VII/3 odeljenja, prvo su počeli da se guraju između sebe, a onda su rešili da pokušaju da izbacuju devojčice kroz prozor. Međutim, kada su dečaci krenuli da „love“ devojčice, dve su uspele da im se odupru i pobegnu. Ankici je jedan od dečaka prišao s leđa, obuhvatio je rukama oko grudnog koša, dok ju je drugi zgrabio za noge i tako su je odneli do prozora. Devojčica se otimala, međutim, sve je bilo uzalud, izbačena je kroz prozor, na betonsku ploču.
- Pala sam sa polusprata, dočekala se na noge, ali nisam uspela da se zadržim uspravno, poklekla sam i tako uganula jednu, a ugruvala obe noge. Odmah su me odneli u Dom zdravlja u Irigu i hitno uputili u Opštu bolnicu u Sremsku Mitrovicu da mi snime noge, na sreću, nemam prelome. Jako sam uplašena i još se noću budim sećajujući se tog pada - kaže uplakana devojčica Ankica Radivojević.
Njena majka Jasna Radivojević ne može da shvati i neće da veruje da se ovako nešto dešava u školi.
- Kada su mi u Domu zdravlja rekli da su moju ćerku njeni vršnjaci izbacili kroz prozor, nisam mogla da verujem i još ne mogu da shvatim kakvi su to škola i đaci, gde se deca izbacuju kroz prozor. Kad su me pozvali iz Doma zdravlja, pomislila sam da je mom detetu loše, da joj je pozlilo, ali kad su mi rekli da je izbačena kroz prozor, ja sam se šokirala - kaže majka Jasna.
U Osnovnoj školi „Dositej Obradović“ direktor Đorđe Dešić kaže da „treba glave da se ohlade i da se onda vidi šta će se činiti“. Sa dvojicom osnovaca sedmaka, koji su učestvovali u izbacivanju devojčice kroz prozor, u školi već duže vremena  imaju problema, ali ti dečaci do sada nisu kažnjavani.
- To se desilo bez prisustva nastavnika, za vreme odmora. Logično je da ih ne možemo stalno nadzirati. Nastavničko veće će zasedati povodom ovoga i videćemo kakvu će doneti odluku, ali očekujem da to bude ukor nastavničkog veća - kaže direktor Dešić.
 
Srednji prst za nastavnike
U ovoj školi su poznati i primeri upada učenika na časove, ometanje nastave, bekeljenja na nastavnike. Nastavnicima đaci pokazuju srednji prst, upućuju pogrdne reči, pa se oni stalno žale, a direktor Dešić objašnjava:
- To se ne dešava svima, već samo nastavnicima koji imaju dobre odnose sa tim učenicima. Ne ometaju učenici časove svim nastavnicima - zaključuje Dešić.

Lea ZUBER


Izvor: Alo
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.517.44
auu, tako i treba kada im je skola totalno neorganizovana i kada profesori nemaju nikakav autoritet, a ovo sto su ovu devojcicu bacili kroz prozor to je stvarno zalosno, kao prvo roditelji koji su ovu decu vaspitali treba da se zapitaju kakve dijabole su oni pustili u skolu, i gde su to pogresili  i tako dalje, znaci prvo problem da krene da se analizira od samog sebe , pa posle da predju na svoju decu i videce gde su pogresili i to u korenu treba da saseku...
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.517.44
mob
Apple iPhone SE 2020
Direktor je idiot...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Ma kakav direktor roditelji su idioti...
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.517.44
pa direktor kad nije to znao da dovede u red, onda je on jos veci slepac od ove dece , njihovih roditelja i svega zajedno, kad je znao sta se desava po skoli trebao je da donese neke radikalne mere...pa da vidimo...
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Директор је идиот због овога

Citat
U ovoj školi su poznati i primeri upada učenika na časove, ometanje nastave, bekeljenja na nastavnike. Nastavnicima đaci pokazuju srednji prst, upućuju pogrdne reči, pa se oni stalno žale, a direktor Dešić objašnjava:
- To se ne dešava svima, već samo nastavnicima koji imaju dobre odnose sa tim učenicima. Ne ometaju učenici časove svim nastavnicima - zaključuje Dešić.
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Nokia 
ne mogu da verujem , slusam sad u vestima, i krstim se Smile

a i ona, ko jagnje na klanje, ja bih se otimala kao luda.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.517.44
mob
Apple iPhone SE 2020
I ne samo zbog toga... on zna da su klinci problematicni, ali nista nije preduzeo... da se ne obruka skola i roditelji, verovatno...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Nokia 
da bi se spasio presude da je nesposoban "uspesno" je zataskavao probleme Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
па није директор ту једини ... могао је и остатак колектива да реагује.

Citat
a i ona, ko jagnje na klanje, ja bih se otimala kao luda.

ма то је било вероватно по принципу ''зезају ме неће ме стварно гурнути кроз прозор, зезају ме зезају ме'' све док није треснула на бетон.
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.