Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 08:26:52
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Acer Aspire 1692 WLMi misljenje  (Pročitano 9309 puta)
14. Jul 2005, 19:02:29
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 23
mob
Siemens S65
Interesuje me da li vredi tih 1420 eura, MIKROS.co.yu kao generalni zastupnik ima najnizu cenu...
Laptop sa veoma dobrom konfiguracijom, ali me interesuje i Vase misljenje mozda neka druga preporuka... pre nego sto ga kupim... nov sam u ovome pa mi je dobrodosao svaki savet

pozdrav
« Poslednja izmena: 14. Jul 2005, 19:06:46 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
A sta ce ti takav laptop?
Mislim, niti je normalno niti je korisno da laptop koristis kao primarnu masinu, a za te pare mozes da kupis sasvim solidan laptop + sasvim solidan desktop i da ti ostane za veceru.
Mislim to je nesumnjivo dobra masina, ali to je stara prica.. sta ce nekom ferrari za voznju do trafike i nazad.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 23
mob
Siemens S65
Predpostavljao sam da ce neko dati takav odgovor!! Smiley
Studiram Masinski fakultet, potrebna jaca masina jer cu koristiti graficke programe, SolidWorks, Catia... itd itd...
usput veci hdd, jer sam vise u pokretu nego kuci, brz internet dosta doga za download, naravno sa faksa, inace imam i kuci jaku mashinu, ali naravno vuci celo kuciste tamo gde idem da radim nelogicno je...

a po meni je ona, kada vec dajem kesh, bolje da ga dam sada pa ko zna kada opet... jer kao sto i svi znamo to ce zastariti jako brzo, nece se moci ni nadograditi, a komponente koje ima ova mashina su zamenljive... ujedno i zbog toga...

poz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Prvo... to sto u toj masini dovijas mozes da dobijes za 3 puta manje para u stonoj i da ti bar duplo bolje radi.
A sto se grafike tice i Catia i SolidWorks ce ti sasvim solidno raditi na bilo kojoj masini sa bilo kojom iole kvalitetnom grafikom. Ima lapica sa 9700 pro koji su 500e jefftiniji a rade isti posao. Hard disk je smesan za bilo sta sem podataka koje bi nosio u tasni.
I uopste ne mislim da je smesno da nosis kuciste gde ides da radis. Na faks nosi neki lapic cisto za osnovne potrebe i onako ma kakvu zver da kupis na njoj nikad neces moci da radis ni upola ko na desktop masini, a kod jakih masina je i autonomija smesna tako da i taj faktor mozes zaboraviti...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 23
mob
Siemens S65
dobro shvatio sam da si ti pobornik desktop mashina...
voleo bih da cujem i misljenje drugih, onih koji su za varijantu laptopa i rada na njemu...

drugo... vuci kuciste od ne znam ni ja koliko kila (da ne pominjem konfiguraciju, od cega je sastavljena, ispasce da se hvalim mashinom), po bgu, prevozom, i posle ga vracati uvece, meni jako nelogicno... mozda gresim...

samo zelim da cujem misljenje onih koji misle da je potrebno imati prenosni racunar koji ce uvek i svuda sluziti, u razlicite svrhe...

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
dobro shvatio sam da si ti pobornik desktop mashina...
Nije poenta cega je ko pobornik nego kako sta radi. Lap top nije napravljen da bude multimedijalna radna stanica, napravljen je da bude prenosni racunar za nekog ko ima sasvim prosecne potrebe. PA sine jel bi kuciste bilo onoliko da sve to moze da se spakuje u 3x30x50 cm i da radi kako valja

Citat
voleo bih da cujem i misljenje drugih, onih koji su za varijantu laptopa i rada na njemu...
Ko god da ti se javi i ima laptop i pobornik je rada na njemu ne radi ni grafiku, ni 3d na njemu. Sigurno.
Ia ja volim lapic za jako puno stvari, ali bilo sta ozbiljno raditi na njemu to je cista glupost.

Citat
drugo... vuci kuciste od ne znam ni ja koliko kila (da ne pominjem konfiguraciju, od cega je sastavljena, ispasce da se hvalim mashinom), po bgu, prevozom, i posle ga vracati uvece, meni jako nelogicno... mozda gresim...
Radi od kuce. Ili odnesi masinu na mesto na kome radis i nek tamo stoji.
Posao je verovatno ekstra jak kad i masine treba sami da donosite...

Citat
samo zelim da cujem misljenje onih koji misle da je potrebno imati prenosni racunar koji ce uvek i svuda sluziti, u razlicite svrhe...
Jel ti treba ferrari da ides do trafilke? Jel kad ides da bacis smece obuce gucci odelo?
Pritom i taj laptop za koji si dao 1500e za pola godine nece vredeti ni 1000, a za godinu nece moci da uradi ni 2/3 posla koji ti treba.
Ako ti je problem da nosis masinu prevozom, pa ti za te pare lepo kupi kola i nemoj se muciti autobusom.. daleko je i prakticnije i bolje od laptopa
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 23
mob
Siemens S65
ok hvala na odgovorima,
sada bih voleo da cujem nekoga Sta stvarno misli o ovom laptopu...

poz
« Poslednja izmena: 15. Jul 2005, 18:03:53 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ma i ja mislim da je to dobar laptop to uopste nije u pitanju, poenta je da to ne vredi toliko para jer to sto tebi treba na njemu ne mozes da radis tako kako mislis da ces moci. To nije isto , ni slicno kako bi bilo na istoj takvoj desktop masini, pa cak i slabijoj.
A sledeci put kad budes napisao nesto ALLCAPS samo cu obrisati poruku. Naslov teme sam editovao, prethodnu poruku sam editovao, od mene dosta. Ako ne umes citati pravila, ti nemoj ni pitati nista.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 23
mob
Siemens S65
ok hvala na ispravljenim stvarima...
nista lose nisam mislio...

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Black Sabbath

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 426
Zastava 011.Serbia
mob
Nokia 6630
poptpuno se slazem sa SFom, misli da ne treba menjati desktop za laptop,
za za pomenuti laptop mogu da ti kazem da je vrhunski,
ako ti se daju tolike pare bolje je uzeti neki tablet, vise ce koristiti.
na to sam se upravo opredelio, razmisljao sam izmedju tableta i laptopa, i odluci sam se na tablet, mnogo je prakticniji.


pozz.
IP sačuvana
social share
Apple iPhone
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 08:26:52
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.