Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 03:16:40
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Acer 7520G pregrejavanje  (Pročitano 7110 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 19
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Postolje za hladjanje je odlicna stvar uzmi onaj sa kulerima ukljucis ga u usb i cepas, meni je mnogo pomogao.Cena je bila prosle godine oko 3000 din mislim da je sad jeftinije vidi tamo na nekim sajtovima gde se prodaje.

Može tačan naziv modela tog postolja za hlađenje?


Citat
Stavite ako mozete Artic Silver 5 pastu.Ako to ne rijesi problem pregrijavanja,nista nece(osim nov cooler).E sad nzn kakav je bios kod lap topa,probaj da malo smanjis voltazu proca.

Gde ima se kupi ta pasta (može na pp ako nije za reklamu)?  Mislim da Acer 7520 nema mogućnost promene napona procesora,barem ja to nisam nigde video u BIOS-u...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 19
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Nisam našao tu Arctic Silver pastu. Bila je neka Cooler MAster pasta sa sve špricem oko 500 dinara, najjeftinija,a bilo je do 1000 dinara neki "jači model". Na kraju sam uzeo najobičniju silikonsku pastu u Radio Klubu zas 100 dinara.
Valja li to čemu, i čim i koliko da je nanesem, u nekoj kutijici je kao pomada je?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Nisam našao tu Arctic Silver pastu. Bila je neka Cooler MAster pasta sa sve špricem oko 500 dinara, najjeftinija,a bilo je do 1000 dinara neki "jači model". Na kraju sam uzeo najobičniju silikonsku pastu u Radio Klubu zas 100 dinara.
Valja li to čemu, i čim i koliko da je nanesem, u nekoj kutijici je kao pomada je?

 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

trebao si da das za tu od 500 ...kapiras..nije to isto ..slikonska pasta ..ko zna kakav je sastav ..ja licno sada koristim Chillaramic(coolink) i kosta oko 350-400..ovamo kod mene ..i oko 20gr ima.. i odlicna je
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 19
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Vidim da ima ta Coolink - CAI01LP High Thermal Conductivity Compound, White, od 4 grama pasta po ceni od oko 120 dinara što nije mnogo. Je l dovoljno tih 4 grama da se podmažu grafička i procesor?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
jesu ..za samo 1 podmazivanje ...mislim ..probaj ..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 19
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Stavio sam novu grafičku isti model 8400M GS 256MB,podmazao pastom i posle nekih 10 minuta rada Speed Fan prijavljuje temperaturu od 50 stepeni i u upozorenje da je kartica iznad nominalne temperature (znak-vatra) dok je procesor na nekih 10 stepeni niže.Pored toga očistio sam od prašine počev od kulera do samih hladnjaka i primećujem da se manje greje barem samo kućište laptopa. Koja bi trebalo da bude normalna radna temperatura ove grafičke?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
GPU's are built to withstand 120c+ as ppl like to overlcok the GPU. 70c is actually really good dont worry about it.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 19
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Možda ne koristim dobru aplikaciju za očitavanje temperature GPU i CPU-a. Koristim neki Speed Fan i kad je on počeo  da prikazuje tu "vatru" na GPU jezgru  ubrzo nakon toga je i crkla grafika!
Znači ako ne prelazi 70C da se ne brinem!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
da...bolje nadji everest program (krekovan) pa sa njim ocitaj temp ..ne bi trebalo preko 70-80stepeni da ide..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 03:16:40
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.