Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 00:33:08
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Acer 7520G pregrejavanje  (Pročitano 7109 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
ako drze 200stepeni 9 min ..onda na 300 nekih 5-5.5 min ...pa kada se oladi onda ako ne radi ti drzi na 6 min sledeci put...
« Poslednja izmena: 20. Dec 2010, 23:55:45 od misewic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 2055
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
sto ja, meni radi kartica,nego ako nekim slucajem  Smile smijem je na 300c
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
da ali maksimum jedno 5-6 min..ali prvo pusti da se zagreje rerna na 300 pa tek onda...pitaj ravenclaw-a ..ne znam ja ..nisam ja peko nikad...
« Poslednja izmena: 21. Dec 2010, 00:22:56 od misewic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1362
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia c6
Ako si nabavio novu kaci i ne razmisljaj, pecenje je ako hoces da se zezas krajnja varijanta ali ni to nema dugi vek trajanja, u klipu covek lepo kaze ako nemate iskustva ne radite to jer je mala razlika od spaljivanja do popravke a opet se vracamo na to da je trajanje takve popravke kratkotrajno, ako nesto lose odradis mozes da zeznes i plocu ako vatis graficku, a ako se odlucis na pecenje i zanemaris rizike skini sa graficke sve nalepnice ako ih ima i plasticne delove na 200 stepeni 10 min i napisali su ti kako da je izolujes u prethodnim postovima
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Rernu prethodno zagrijes na 200 stepeni pa tek onda stavis karticu, nikako ne stavljati karticu u renu dok ova postize temperaturu. A sto se tice pecenja na 300 stepeni, e to je vec malo ekstremno, vidi ima li ko u komsiluku rernu koja moze da ostvari tacno 200 stepeni. U nuzdi, mozda bi i mogao da je peces na 300 ali onda na kraci period kao sto misewic kaze.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1823
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia E71
Bez uvrede ali Acer je krs od lap topa imao sam ga dugo i posednje dve godine se grejao strasno do te mere da se sam ugasi u sred rada i posle se gasi na svakih 10 minuta.Pitao sam neke ljude i oni su mi rekli da im je to mana i da svi  imaju taj problem.Ne znam kakvi su ovi novije generacije ali moj savet je da izbegavate ovu marku.Na kraju mi je crko monitor i drago mi je zbog toga je sam ga skinuo s vrata. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 19
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Ma što bih se ljutio, Acer više nikad u životu. Ali šta je tu je, ne bacaju mi se opet pare,gledam da osposobim ovaj koliko mogu,jeftinije mi je to nego da kupujem novi.

Nego ne rekoste mi da li stavljanjem nove termalne paste,dodatnim čišćenjem (ne znam samo čega, video sam samo kuler za procesor) uspeo da donekle smanjim temperaturu na procesoru i grafici i gde mogu da pazarim termalnu pastu i eventualno neka preporuka za postolje za hlađenje?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 63
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
SonyEricsson k800i
pogledaj ovaj video ...nema pecenja u rerni

http://www.youtube.com/watch?v=bnkQNmKauEc
isti laptop i isti problem imam  Smile a rekli su mi vec iz servisa da je crko cip za grafiku Smile dal smem ovo da probam  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1823
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia E71
Postolje za hladjanje je odlicna stvar uzmi onaj sa kulerima ukljucis ga u usb i cepas, meni je mnogo pomogao.Cena je bila prosle godine oko 3000 din mislim da je sad jeftinije vidi tamo na nekim sajtovima gde se prodaje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 2055
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.63
Stavite ako mozete Artic Silver 5 pastu.Ako to ne rijesi problem pregrijavanja,nista nece(osim nov cooler).E sad nzn kakav je bios kod lap topa,probaj da malo smanjis voltazu proca.


Ja sam na ova celeron e1200( desktop racunar) spustao voltazu sa 1.2250v na 1.0v i cak ga overclockovao sa 1.6 na 2.4ghz na ovoj voltazi.Temperatura je u mirovanju bila 15c a u loadu 34c Smile  I to sa stock coolerom.

A na stock voltazu temp su bile 30c u mirovanju i 45c u loadu Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 00:33:08
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.