Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 14:03:55
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: A network cable is unplugged  (Pročitano 2450 puta)
04. Sep 2011, 12:21:03
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
Browser
Chrome 13.0.782.220
Imam problema sa povezivanjem PC-a na internet ( sa druge strane internet na laptopu funkcionise savrseno ).
Svake 2 sekunde mi iskace ,,A network cable is unplugged ''..... Nema sumnje da je sve ok sa kablovima i povezivanjem, jer kao sto sam rekao internet na laptopu radi.....
Da li je mozda neko upoznat sa ovakvim ili slicnim problemom ? Da li je moguce da je u pitanju virus???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Doslo i vreme skole :D

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 48
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.220
mob
Samsung E250
Koliko ja znam virus nije u pitanju.Bar za toliko da ti kazem da se osiguras a takav problem sam i ja imao i popravio mi je jedan covek(cale od mog druga).
IP sačuvana
social share
Tiesto YouTube We Want Tiesto in Serbia !
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


<3TRANCE<3 forever

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 881
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 6.0.1
mob
Siemens C55
za pocetak update network drajvera... na laptop ga kacis istim tim kabelom? da li je lan kartica integisana na ploci ili si je dodatno ubacio?
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 500
Zastava Kula
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 6.0.1
mob
LG T385
Desni klik na my computer-manage-device manager- i sa desne strane nadji network adapters. Klikni na krstic pored i idi desni klik na to sto ti iskoci pritiskom na krstis i idi na Uninstall i restartuj pc,udji u safe mode(pritiskom na f8 i odabirom SAFE MODE prilikom ponovnog paljenja racunara) i instaliraj nove drajvere).




Ukoliko ne pomogne, verovatno ti je otisla mrezna. Preporucujem ti, ako bas ne zelis, da kupis usb to lan adapter.Kosta 999 dinara.




Lan Adapter


« Poslednja izmena: 04. Sep 2011, 13:59:03 od tomislav91 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.21
mob
Samsung Galaxy S9+
Prvo odradi to sto kaze kolega breza a onda tek idi na kupovinu nove mrezne.Znaci vidi koja ti je ploca pomocu SIW-a ili ultimate everesta i onda idi na support ploce i skini driver za mreznu.Kad skines uninstall tako ko sto toma kaze i onda install driver koji si skinuo.Ako i dalje se problem desava onda kupi mreznu za 500 din ubodi u PCI slot na ploci a u BIOS-u disable mreznu integrisanu na ploci tj onu koja ne radi.Meni to vise deluje na problem oko drivera.Jer pazi ti kad instaliras OS windows testira komponente i cim naleti na pokvarenu mreznu on zapuca.Mada moze i da prodje ali u principu zakuca.Ako je mrezna nvidia onda mi nije cudno da ima problema.Nvidia chipset ima najsugavije drivere.Sa njima redovno imam problema.Takodje ako si kod nvidia mrezne instalirao posebno mreznu to moze biti problem jer ona mora da se instalira u paketu sa ostalim driverima za plocu.Ja sam jednom instalirao posebno pa su mi izletali BSOD a kad sam instaliram u paketu radilo je normalno.Neke ploce imaju posebno a nvidia ima sve u paketu.Jadan im je chipset i iskreno intel i amd nemaju ni problizno takve probleme kao nvidia.
« Poslednja izmena: 05. Sep 2011, 01:22:02 od bora82 »
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.120
Hvala na savetima (sa malim zakasnjenjem)...Bas sam se namucio sa ovim, da bi na kraju problem ispao bas banalan. Nakon milion stvari koje sam odradio i koje nisu dale rezulata, ispalo je da se problem krio u Network Adapteru (Device Manager)....
Podesio sam Media type value umesto AUTO na 10Mbps i od tada nisam imao problem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 567
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
mob
SonyEricsson k800
"banalan" Smile
IP sačuvana
social share
....U prevelikom zanosu, zbog mrve savršenstva događalo se da počinim obilje neoprostivih grešaka.
Najveća od njih je bila sto sam se bavio znacima, umesto da pazim na predznak....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 14:03:55
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.