Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 11:48:52
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 62
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: A.LJ.K-Anti ljiga klan  (Pročitano 72402 puta)
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Samsung S8
Mislim da prvo treba sacekati da vidimo strategiju neprijatelja,jer jos ne znamo do koje ce mere evoluirati Smile Npr; mislim da prvo treba sto vise ljudi da se ukljuci u program,kako bi se ljudi na vreme obavestili,da ne bi doslo do eventualne panike kod ljudi,ako dodje do najgoreg. Smile
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...come with me into the trees...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5146
Zastava The Dark Tower
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia N70
 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
...always outnumbered, never outgunned...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1366
Zastava south of heaven
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
koristite kola,dezodorans,frizider,svaki dan sve vishe fabrika...svako pomaze zagrevanje!Prema nashim podacima gliste ce mutirati oko 2011-2013,kao shto rekoh spasa nema!Do tad uzivajte u zivotu kao da je svaki dan zadnji,jer je nashe zle planove nemoguce unishtiti...
Napred "Apokalipsa"!  Smile
« Poslednja izmena: 04. Okt 2007, 22:39:08 od milosch5 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Jos nje dobio svoj avatar :(

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2824
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Samsung e690
Citat
koristite kola,dezodorans,frizider,svaki dan sve vishe fabrika...svako pomaze zagrevanje!Prema nashim podacima gliste ce mutirati oko 2011-2013,kao shto rekoh spasa nema!Do tad uzivajte u zivotu kao da je svaki dan zadnji,jer je nashe zle planove nemoguce unishtiti...
Napred "Apokalipsa"! 
Zeleo bih da vas uputim na jedan deo vaseg izlaganja
Citat
gliste ce mutirati oko 2011-2013
Sto nam daje dovoljno vremena da razgranamo nasu organizaciju,razvijemo strateske metode i sredstva koja cemo primeniti prilikom naseg delovanja,takodje imamo vremena da iskoristimo bolovanja,odmore i sve pauze za slave,Nove Godine,Bozic i ostale praznike.
Procena nasih analiticara je da cemo najkasnije do 2010 godine istrebiti gliste sa Balkana,a do 2011 godine sa cele planete,a u toj godini ce i organizacija "Apokalipsa" doziveti propast.Inace bez koricenja odmora do 2009 godine sve ce biti zavrseno.
S'toga moze te da iznosite vase apsurdne tvrdnje do mile volje,jer smo mi uvek 2-3 koraka ispred vas i vase,dozvolite da se izrazim slobodno,totalno apstraktne organizacije.

izvrsni/generalni direktor
    Spasilac011                                                     "Smrt ljigama"
                                                                    @ 2007 Co., LTD. All rights reserved.
                                                    This is oficial moto of A.LJ.K. internacional organisation
« Poslednja izmena: 04. Okt 2007, 23:38:02 od spasilac011 »
IP sačuvana
social share
Izvrsni Generalni Direktor A.LJ.K.-a       
     
                "Smrt Ljigama"                                           
       @2007 Co., LTD. All rights reserved.
This is oficial moto and logo of A.LJ.K. internacional organisation

Me like (.)(.) !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


*****PARTIZAN*****

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 413
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
SonyEricsson k530i
Konkurisem za duhovnog vodju! Vec imam iskustva u tim oblastima!!!
IP sačuvana
social share
‘’You’ve got to ask yourself one question.   Do I feel lucky! Well, do ya, punk?’’


Mi volimo,
I bodrimo,
Samo jedan klub na svetu celom.

I pevamo,
Svaki dan:
Samo napred PARTIZAN !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Jos nje dobio svoj avatar :(

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2824
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Samsung e690
Citat
Konkurisem za duhovnog vodju! Vec imam iskustva u tim oblastima!!!
Zao nam stevo123,ali mesto Vrhovnog Duhovnog Vodje je povereno gospodinu milancetuNetalentovanom,ali cemo rado da vas zaposlimo u nekom drugom sektoru nase organizacije.
Zato bi trebalo da nam napisete vase kvalitete i zelje,pa cemo mi da nadjemo adekvatno mesto za vas u A.Lj.K.-u.
Nadamo se da cemo doci do sporazuma koji ce da imponuje i vama i nama.

izvrsni/generalni direktor
    Spasilac011                                                                        "Smrt ljigama"
                                                                                   @ 2007 Co., LTD. All rights reserved.
                                                                    This is oficial moto of A.LJ.K. internacional organisation
IP sačuvana
social share
Izvrsni Generalni Direktor A.LJ.K.-a       
     
                "Smrt Ljigama"                                           
       @2007 Co., LTD. All rights reserved.
This is oficial moto and logo of A.LJ.K. internacional organisation

Me like (.)(.) !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


*****PARTIZAN*****

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 413
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
SonyEricsson k530i
Aaaa, moze li glavni strateg u borbi protiv mutant glista? Posao se tice razradjivanja taktika za sto efikasnije istrebljenje opakih ljigavih agresora koji prijete citavoj ljudskoj populaciji.  Smile
IP sačuvana
social share
‘’You’ve got to ask yourself one question.   Do I feel lucky! Well, do ya, punk?’’


Mi volimo,
I bodrimo,
Samo jedan klub na svetu celom.

I pevamo,
Svaki dan:
Samo napred PARTIZAN !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Jos nje dobio svoj avatar :(

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2824
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Samsung e690
Citat
Aaaa, moze li glavni strateg u borbi protiv mutant glista? Posao se tice razradjivanja taktika za sto efikasnije istrebljenje opakih ljigavih agresora koji prijete citavoj ljudskoj populaciji. 
Gospodine stevo123 cenimo vasu temperamentnost,agresivnost i zelju da se sto pre zaposlite kod nas,i da aktivno sudelujete u borbi,ali morate da nam napisete kratku biografiju o vama,kako bi vam nasli odgovarajuce mesto u nasem sistemu i iskoristili vase potencijale maximalno.
ps.Imam vas u vidu za par radnih mesta,ali da bih bio siguran koje ce vam mesto najvise imponovati moram da saznam nesto vise o vama.
Ocekujem brz odgovor i pocetak uspesne saradnje.
Pozdrav

izvrsni/generalni direktor A.Lj.K.-a
     Spasilac011                                                                          "Smrt ljigama"
                                                                                       @ 2007 Co., LTD. All rights reserved.
                                                                        This is oficial moto of A.LJ.K. internacional organisation
IP sačuvana
social share
Izvrsni Generalni Direktor A.LJ.K.-a       
     
                "Smrt Ljigama"                                           
       @2007 Co., LTD. All rights reserved.
This is oficial moto and logo of A.LJ.K. internacional organisation

Me like (.)(.) !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


ma ja sam obican predstavnik svoje (de)generacije

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 800
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Mislim da treba da otvorimo vojno krilo nase organizacije, izvrsni/generalni direktore Spasilac011 molim vas da vi odlucite ko bi  mogao biti glavni tog krila  jer ste kao sto vidim vec poceli sa upznavanjem nasih potencijalnim clanovima.
IP sačuvana
social share
  Veliki Duhovni Vodja A.LJ.K.-a        
     
"Smrt ljigama"                                                           
@2007 Co., LTD. All rights reserved.         
This is oficial moto of A.LJ.K. internacional organisation 
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


*****PARTIZAN*****

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 413
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
SonyEricsson k530i
pa ovako. Imam iskustva u slicnim poslovima. Bio sam aktivni clan organizacije slicne Vasoj. Naime, bio sam podpredsjednik A.K.K-a (anti ker klan). Takodje sam bio zaduzen za razrdjivanje planova i strategija. Nadam se da cu se dobro uklopiti u vas tim. Smrt ljigama
IP sačuvana
social share
‘’You’ve got to ask yourself one question.   Do I feel lucky! Well, do ya, punk?’’


Mi volimo,
I bodrimo,
Samo jedan klub na svetu celom.

I pevamo,
Svaki dan:
Samo napred PARTIZAN !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 62
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 11:48:52
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.114 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.