Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 09:58:11
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Fašizam je ...
definitvno pobeđen
21.1%  (4)
nije mu još javljeno da je pobeđen
78.9%  (15)
Ukupno glasova: 19
Idi dole
Stranice:
1 ... 24 25 27 28 ... 32
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 9. maj - Dan kada je fašizam pobeđen!  (Pročitano 38404 puta)
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1209
Није он био ничији пријатељ.

Bio je prijatlej Princa Pavla, i to dobar.

И шта ћемо с тим? И Вучић је добар са Клинтоном, са Блером ок стоји, а са Немцима Шредером и поготово Ангелом Меркел је на прст у дупе. Јесу ли то српски пријатељи?

Sta znaci 'Vucic je dobar sa Klintonom'? Princ Pavle je bio u privatnom zivotu prijatelj Hitlera. A pakt koji je on skopio sa Hitlerom je bio najbolji moguci ugovor koji je Jugoslavija mogla da dobije. Nemacka nije trazila cak ni da koristi nasu teritoriju da prebacuje trupe, niti da mi ratujemo na strani Nemacke. To je za mene veoma prijateljski, za razliku od onoga sto NATO nama radi na Kosovu.

Заобишао си Немце. Они су Вучкови пријатељи, али од велике већине Срба нису. У животу са олошима не треба бити пријатељ, ко друкчије размишља ок, његов проблем.

Izvini, ali ne mogu da prihvatim tezu da su Vucic i Merkel prijatelji. I siguran sam da ni ti u to ne verujes. Ja sam 100% iskren u svim svojim komentarima, i ocekujem isto zauzvrat.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Па искрено мислим да су на прст у дупе, а и ако нису то ми ништа не мења. То да ли су они до јаја међусобно ме заболе баш, исто као и то да ли су Паја и Хића били пријатељи. И можеш ти, и било ко да може да прича шта год хоће, неко да понуди некоме нешто и да тај неко то одбије, и онда да га због тог одбијања пребије или убије... Крајње нехуман и олошки чин, и ту се свака даља прича о разним обећањима и слично завршава. Ако то неко не разуме, онда му ја стварно не могу помоћи. И још једном, заиста, али заиста ми пуца курчина шта ово или оно значи у смрдљивој пичкастој политици, и са којим се Немцом јебао принц Паја. Или Вучко.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
Citat
1941. godine niko nije znao kako ce se rat zavrsiti, i postojala je mogucnost da Srbija mozda i zauvek nestane sa mape Evrope.
Како сад то, зар би нас Хитлер избрисао са мапе, зар он није наш пријатељ?

Bio nam je prijatelj. Zato smo i dobili ugovor sa Nemackom. Koji smo pogazili i priklonili se neprijateljima Nemacke. Sta mislis da je Hitler trebalo da uradi nakon toga?
Да опрости ко што прави пријатељи раде.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
pa zamisli ti kad bi mi recimo sve pamtili...

pa mi ti trebali pola sveta da pobijemo...

IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
mob
Qtek 小米
На Фиреров рођендан дао је интервју. Живео дан младости ! Smile

ДАВИДОВИЋ СЕ ВРАЋА У СРБИЈУ: Ево шта каже о пресуди, породици, опозицији (ФОТО)
април 20, 2019126

У новом броју недељника АФЕРА Горан Давидовић у ексклузивним интервјуу даје одговоре на питања око 12 година дугог судског процеса који је коначно завршен

Како коментаришете пресуду Апелационог суда којим је одбијена оптужба против вас  за изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости на антифашистичком скупу у Дому војске у Новом Саду, 2007 године?

Прочитајте:
ЗАШТО ЈЕ АПЕЛАЦИОНИ СУД ОСЛОБОДИО ГОРАНА ДАВИДОВИЋА?
ПРАВДА ЈЕ СПОРА АЛИ ДОСТИЖНА: Ослобађајућа пресуда…
Апелациони суд није имао никаквог избора осим да преиначи првостепену пресуду.
Годинама сам тврдио да не могу да ми суде, да је суђење незаконито, али нико се није обазирао на то.
Апелациони суд је испоштост у казненом праву, одредбом да нико не може бити гоњен ни кажњен за кривично дело за које је правноснажном пресудом ослобођен. Подсећам опет да сам ја правоснажно ослобођен још у октобру 2007.
Апелациони суд је морао да се држи Протокола бр. 7 Европске конвенције за заштиту људских права и основних слобода, ако већ псеудо-новинари мисле да Устав није довољно важан.
Да ме Апелациони суд није ослободио, на суду у Стразбуру би овај случај био рутинска ствар, а држава Србија би се ружно осрамотила. Судије Апелационог су били разумни и знају праксу Европског суда за људска права. Ја сам суду доставио неке примере из судске праксе суда у Стразбуру. Поред тога постоји и пресуда Уставног суда из 2014. која о томе говори, такође сам им је доставио.
Без разлога се острашћени антифа и слични љуте на Апелациони суд, јер да је онаква пресуда потврђена, пала би сасвим сигурно у Стразбуру. Апелациони суд је спасао част државе Србије и новац пореских обвезника. Али то незналице из медија и неки идиотски политичари не виде и не желе да знају.

ДАВИДОВИЋ СЕ ВРАЋА У СРБИЈУ: Ево шта каже о пресуди, породици, опозицији (ФОТО) 1

Да ли сте задовољни овом пресудом, да ли сматрате да је правда победила после 12 година?

Правда би победила да кривични процес није ни покренут против мене него против организатора скупа Недима Сејдиновића као и Чанкових и Чединих симпатизера који су као учесници јавног скупа изазвали нереде. Мене су они физички напали а не ја њих. Правда би победила да је неко од изгредника отишао у затвор, а ја сам поднео кривичну пријаву коју су корумпирани “жути кадрови” у правосуђу 2007. бацили у ђубре.
Правда би победила да је кривична пријава против мене одмах одбачена. Овако је то све много коштало државу Србију. Много касно је дошло до ове победе правде, зато и није нека победа.

Да ли ћете поднети тужбу против оних који су у протеклих 12 година од вас у јавности правили фашисту и монструма?
Они то раде још од 2005. Дакле 14 година већ. Нажалост све је то застарело. Тужићу само ове који су након објављивања пресуде кршили Закон о информисању и оне који су износили нове лажи. За сада су то Н1 и Миња Милетић која је рекла да “сам себе зовем Фирер”, а ту је и Блиц и неки њихов новинар Златко Чонкаш.
Тај увредљиви “надимак-Фирер” никад нисам успео да наплатим на суду а тужио сам неке новосадске медије још 2006.
Закон о информисању не пружа много простора, а приватне парнице се одужују у недоглед и веома су скупе, тако да биће тешко изборити се за истину.

 Планирате ли сада да се вратите у Србију?
Свакако, ја сам држављанин Србије и волим своју земљу. Нисам ја напустио Србију само због овог незаконитог процеса него због многих других неправди као и због многобројних претњи смрћу за време такозване “демократске власти”. Сплетом околности једанаест година живим у Трсту. Имам троје деце, а овде у Италији ми се родило двоје. Видећемо како ће се ствари развијати. Читам да ми Чанак и још неки дрско прете. Требаће времена да се све врати у нормалу и спусти тензија. Планирам да дођем породично чим се реше још неке ствари, млађа кћер ми на пример још нема пасош Србије.

Поједини опозициони лидери су одлуку Апелационог суда прокоментарисали коа “срамоту за правосуђе” а неки медији су имали наслове: “Фирер ослобођен”! Погађа ли вас то као човека?
Као човека не може да ме погоди јер знам ко су они а ко сам ја. Међутим као држављанина Србије ме је срамота. Такве свињарије се не би смеле догађати. Медији су од почетка утицали на оптужницу, и вршили утицај на суд. То су радили силеџијски и веома бучно све ове године. Ником од њих није пало на памет да упути извињење јавности и мени лично због свих лажи и кршења Закона о информисању и нарушавања свих моралних кодекса новинарства.
Сада су се фокусирали на то да ме је суд ослободио само због “процесне грешке”.
Да неким случајем занемаримо да ми је већ суђено 2007. опет бих био ослобођен јер кривичног дела ни нема! У целој оптужници битна је ствар некаквог “фашистичког поздрава”. А да се то заиста и десило, тако нешто и није кривично дело још од 2009. јер по закону о Забрани манифестација неонацистичких или фашистичких симбола и обележја (Сл.гласник РС бр.41/2009) овакви “поздрави” су постали прекршај.
То мало људи зна, па ето да и то откријем. И у том случају бих био ослобођен.
А да ни Закон из 2009. није на снази, опет никаквог “фашистичког поздрава” није ни било!
Судија у првостепеној пресуди каже да сам дизао руку у нешто што “личи на фашистички покрет”. Невероватно и сулудо, зар не? Тако је баш писало у пресуди “ЛИЧИ”!!!
Ниједан снимак осим моје руке са три прста. Ниједна фотографија, ниједан сведок. И ту би опет пала пресуда.
А да нисам већ ослобођен, да су покушали оптужницу са “насилничким понашањем” и ту слабо стоје. Апсолутно сви сведоци осим једног лажног сведочили су у моју корист. Најмање десетак сведока из жандармерије на пример, сведочили су да су мене напали циглама, летвама и флашама из такозване “антифашистичке колоне”. Тако да би и у том случају пресуда пала.

Како је ваша породица реаговала на пресуду?
Морам признати да смо се спремали за Стразбур. Неки из породице још не могу да верују да је готово. Млађа деца не знају о чему се ради јер су мали, а старија ћерка се изненадила јер није очекивала, мајка и супруга такође. Отац и ја смо мислили да ћу бити ослобођен много раније али одужило се.
У сваком случају живот иде даље. Борба за истину, правду и слободу се и даље наставља. Ово је само једна епизода завршена.

Постоји ли могућност обнове деловања организације “Национални строј”?
Национални строј никад није био организација, нити је имао неко деловање, тако да и нема шта да се обнови. Једна од старих медијских лажи је да сам ја био неки “вођа Националног строја”. А “Национални строј” не само да није имао вођу, него није имао ни чланство. Постоји данас организација иза које стојим и подржавам је, а то је Национални српски фронт, регистрован у Србији као политичко удружење. Вероватно ћу се посветити активирању и уздизању те организације.

Како коментаришете насилне демонстрације опозиције у Србији, упадање у зраду РТС-а, рушење ограде на Тргу Републике у Београду?
Та псеудо-опозиција се понаша као да је неком ријалитију. Невероватно је шта они себи дозвољавају. Посебно ми је смешно оно лудирање са упадом у РТС. Уопште ми није јасно шта је била поента? И зашто није ухапшена Анасоновићка?
Не може нико да ме убеди да све то није обично замајавање народа.
Псеудо-опозиција нема никакав програм осим дреке и циркуса.

Извор – Недељник АФЕРА
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
 Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1209
9. novembar 1989: brlinski zid je srusen, i komunisticka represija je konacno pobedjena u Evropi. Uskoro se i monstrum zvani SSSR  raspao, i zlo koje nazivamo komunizam je konacno otislo na smetliste istorije, ostavivsi za sobom stotine miliona leseva nevinih ljudi, iupozorenje za budica pokoljenja da je komunizam nista do genocid i unistenje svega humanog u ljudima.

9. NOVEMBAR 1989: PRAVI DAN POBEDE
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Kojesta
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
9. novembar 1989: brlinski zid je srusen, i komunisticka represija je konacno pobedjena u Evropi. Uskoro se i monstrum zvani SSSR  raspao, i zlo koje nazivamo komunizam je konacno otislo na smetliste istorije, ostavivsi za sobom stotine miliona leseva nevinih ljudi, iupozorenje za budica pokoljenja da je komunizam nista do genocid i unistenje svega humanog u ljudima.

9. NOVEMBAR 1989: PRAVI DAN POBEDE
Како је у Мађарској код вас, равно ал стандард?
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1209
9. novembar 1989: brlinski zid je srusen, i komunisticka represija je konacno pobedjena u Evropi. Uskoro se i monstrum zvani SSSR  raspao, i zlo koje nazivamo komunizam je konacno otislo na smetliste istorije, ostavivsi za sobom stotine miliona leseva nevinih ljudi, iupozorenje za budica pokoljenja da je komunizam nista do genocid i unistenje svega humanog u ljudima.

9. NOVEMBAR 1989: PRAVI DAN POBEDE
Како је у Мађарској код вас, равно ал стандард?

Bio sam u Madjarskoj, tamo MRZE sve u vezi sa komunizmom. I dan-dans slave dan kad su komunistima videli ledja. A zivotni standard ne moze da se meri sa komunistickim. Madjarska danas izgleda kao naucna fantastika u poredjenju sa Madjarskom za vreme komunizma.
« Poslednja izmena: 24. Apr 2019, 13:11:12 od andypip »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 24 25 27 28 ... 32
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 09:58:11
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: pobe kimi5 izam maj Dan

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.113 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.