Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 09:12:42
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 8600GTS za reklamaciju  (Pročitano 2970 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 584
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia N73

Ajde da ti objasnim "Zakon o zastiti potrosaca" :
Ukoliko je kartica kupljena do 3 meseca     >>>  Duzni su da ti je odmah zamene ili da ti vrate novac(Ti moras da naglasis da neces da je ostavljas za servis ,ma sta god oni tebi rekli u pravu si ti)
Ukoliko je kartica kupljena do 6 meseci      >>> Duzni su da ti otklone kvar ili zamene za istu ili razlicitu koja je istih ili boljih karekteristika(U ovom slucaju ide na servis i mogu da je drze najvise 45 dana)
Sve preko je isto kao i pod dva dok ti garancija ne istekne.

Veruj mi ja sam imao nekih problema sa firmom koja se bas ovde reklamira,rekao sam im da me zeza grafika(bila je stara 2 meseca) oni su hteli da je prime na servis,medjutim ja sam insistirao na zameni .....i nije upalilo,na kraju sam pred njima uzeo mobilni i poceo da zovem inspekciju .....e tad su se predomislili i dali mi novu.

Inace mislim da ti je problem hardverski jer tu karticu i ja imam i ne pravi mi probleme.Ne mora da znaci da je ona otisla moguce je da je lose napajanje ili cak i ploca.
Ajde objasni i meni gde si to pročitao...ja nisam nigde našao a baš me zanima?


Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9;M
mob
Samsung S7
Procitaj clan 23 u tom fajlu koji si postavio.

dužan je da za tehnički proizvod koji prodaje potrošaču obezbedi, u skladu sa zakonom kojim se uređuje standardizacija i ovim zakonom
Po ISO standardu 2002 to je propisano.........za sve uredjaje koji su manji od 30cm.Za njih treba da cuvas i ambalazu.....za vece ne.
« Poslednja izmena: 15. Jan 2008, 10:11:44 od Herros »
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Nasao sam neka podesavanja u nVidia centar,ne mogu sad svega da se setim.Uglavnom kada je podeseno Let 3D aplication decide,pojavljuje se greska.Sad kada se ogranici drugom opcijom da kartica radi kako je podeseno,a ne da joj aplikacija aktivira ne pravi gresku.Ali neke igre u tom  modu ne mogu da rade.Cryses ne moze da iscrta sliku.Tu su neka podesavanja tipa VSync,trilinar...Uopste ne radi normalno.Sad mi radi u nekim igrama u nekima ne,nesto mora da promenim.Ostavio sam komp jos ove nedelje jer mi treba,pa onda nosim na reklamaciju.Firma u mom gradu samo prodaje racunare,kao i frizidere,sporete...tako da ne znaju nista oko toga.Samo su mi rekli,nema problema donesi celo kuciste,pa cemo im poslati da oni tamo vide sta ne radi.I kod koga ja tu da izigravam uvredjenu musteriju.Necu nista da pricam ne znam kako ce da se ponasaju.Mada mi je nagovestio da ce prvo da reinstaliraju sistem,i da oni to vide kakva je greska,i da li mogu da je rese.To je ovaj iz mog grada zvao tu radnju koja je poslala kuciste.Ali ako su mi stavili lose napajanje(mislim da je 400w) ili tako nesto,pocinjem da sumnjam u strucnost.Jer sam za maticnu i kuciste rekao koliko para bih dao, a oni su mi predlozili i spakovali to.Da taj broj inspekcije bi bio koristan...Inace kompjuter nema ni mesec dana.Da li bi imalo smisla da trazim da doplatim za 8800GT.Da li ona ima toliko prednosti na XP-u koliko je skuplja,jer na Visti je necu probati skorije.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
zakonski rok za reklamaciju proizvoda ukoliko isti ne odgovara, ne radi, bla bla bla, uz mogucnost povrata novca je 8 dana od datuma kupovine.
zakonski rok za razresenje reklamacije bez izdavanja nove robe ili eventualnog produzenja garancije u ovlascenom servisu je 45 dana.
za sve preko toga kupac ima pravo da trazi zamenu uredjaja za novi. Sto se ambalazi tice, reklamacije na uredjaje vaze iskljucivo uz ambalazu, osim ako nije u pitanju sklop, odnosno kompletan racunar, gde verovatno cete dobiti sve zapakovano u kutiji od kucista, a kablove i propratno sve u kutiji od MB. u svim ostalim slucajevima  u toku garantnog roka, ambalaza je obavezna u slucaju reklamacije
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Samsung S7
Citat
u toku garantnog roka, ambalaza je obavezna u slucaju reklamacije

To je direktno vezano za racunare....koliko sam ja skapirao............kod mene u firmi vazi za svaki uredjaj do 27 cm ,odnosno posto smo uveli standard ISO 2002 .....,a po njemu i po Evropskim pravilima to je zakon.Mi kad saljemo  reklamacije dobavljacu  koje nemaju kutiju(na pr Z-5450) salju nam finansisko razduzenje.
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 510
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 6120
Imam ja jedno pitanje...doduse nije za graficku vec monitor,ako se prodavac u garanciji ugradi opcijom da je dozvoljeno toliko i toliko mrtvih piksela, moze li tom zastitom za potrosace da se opovrgne sve to odnosno zameni monitor za potpuno ispravan ukoliko se pojave doticni mr.pik. ?
IP sačuvana
social share
zVeZda ZvezDa zveZda
 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
7 dana od dana kupovine imas pravo da radis sta hoces, posle sve podleze zakonskoj garanciji koju daje dobavljac, tj uglavnom se bazira na 5DP na celom ekranu, ili 3 grupisana, ili na 3DP na 1/4 ekrana, zavisi od proizvodjaca
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Meni se to desavalo na starijoj grafickoj (7300gt) kad sam je overklokovao, a inace je radila super.
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 09:12:42
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.159 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.