Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 03:09:11
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 80+ minuta na cd  (Pročitano 5664 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 864
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Apple IPhone 3GS,
Ako rezete audio cd ili VCD morate znati da nepostoji kompresija, jedino sto se moze uraditi jeste da se izbaci pauza izmedju pjesama ali to ne znaci puno, ako ti treba 1-2 pjesme vise imas i cd-ove od 800 MB misliom da je to nekih 90 minuta ali nisam siguran. Mada ako reze iz MP3 u audio nista nisi dobio jer je vec smanjen hvalitet pjesme. a mozes i na DVD  da snimis audio format.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Rajd of Kurta tu rajd on Murta

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 851
Zastava Jagodina/Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
SonyEricsson k700i
Ok nasao sam u neru...hvala...samo sam ukljucio enable generation of short lead out i stalo je
IP sačuvana
social share

Sopen bi mi svirao, Mocart bi mi pevao, ako niste znali al sam bio mali. Glava mi je velika mozak mi je mali, nadimak mi dali i Palma me zvali. Jasno kao dan, ja sam tutuban...
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.22
mob
Nokia 6120
Odlicno. To volim  Smile!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Život je igra u kojoj ne postoji save game

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2544
Zastava ko zna kad i ko zna gde
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
SonyEricsson W950, Z1010
Ja sam uzeo od ortaka film Back to the Future 3 koji je on uzeo od njegovog ortaka, koji je uzeo od pitaj boga koga u DVD formatu na cd-u (3,2 GB na CD-R Smile). E sad, pitanje je kako je to uopste moguce, jer ja smatram da je to nemoguce. Nije hteo da ga pusti na DVD plejeru, ali je hteo na kompu posle 20 pokusaja, a probao sam da ga prerezem na DVD-R ali bezuspesno. Sta je taj neko uradio kad je uspeo da ga tako kompresuje.
P.S. Snimak je fenomenalan.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.22
mob
Nokia 6120
Postavi na rapideshare da vidimo to cudo... Da li tebi zvuci logicno da na CD od 700 mega on nareze skoro 4 giga??  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Rajd of Kurta tu rajd on Murta

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 851
Zastava Jagodina/Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
SonyEricsson k700i
Cekaj, jel ti hoces da kazes da obicnom cd od 700mb imas film od 3.2gb ili sam te ja pogresno skontao Smile
IP sačuvana
social share

Sopen bi mi svirao, Mocart bi mi pevao, ako niste znali al sam bio mali. Glava mi je velika mozak mi je mali, nadimak mi dali i Palma me zvali. Jasno kao dan, ja sam tutuban...
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung Galaxy SII
ja sam negde cuo da je to moguce, ali sam trazio po netu i nisam iskopao nista...
neka me neko demantuje
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 864
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Apple IPhone 3GS,
znam da preko nera mozes jedno 20% da dodas na cd ali sa biljim cd-ovima i sa sporijom brzino ali da poveca za 400%-500% to po meni zvuci nemoguce. adje daj screener
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Život je igra u kojoj ne postoji save game

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2544
Zastava ko zna kad i ko zna gde
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
SonyEricsson W950, Z1010
Postavi na rapideshare da vidimo to cudo... Da li tebi zvuci logicno da na CD od 700 mega on nareze skoro 4 giga??  Smile
Oce to sa Dial up-om, a pogotovo na analognoj centrali sa dvojnikom na vratu. Sto se tice toga da li mi je logicno ili ne, i jeste i nije mi logicno, ali toliko pise da zauzima, a film definitivno traje vise od 70 minuta.
Cekaj, jel ti hoces da kazes da obicnom cd od 700mb imas film od 3.2gb ili sam te ja pogresno skontao Smile
Dobro si me skonto. Meni to i dalje ostaje neresena misterija.
@Boris_MB: Neka mi neko da neki validan dokaz koliko moze najvise da se kompresuje, a ovo neka ostane neresen slucaj. Pretpostavljam da pod screener podrazumevas screenshot prozora o podatku o zauzecu diska. Film vise nije kod mene, ali kategoricki tvrdim i mogu da potpisem da toliko zauzima. E sad, moguce da je to jedna od optickih varki kao sto mi se par puta desilo da sam se konektovao na net, a na connection statusu pisalo Speed: 112 Kbps, (sto malo teze moze sa obicnim modemom) a stranice su se ucitavale kao da je konektovan brzinom od 33,6 Kbps (brzina kojom se uvek konektujem).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 864
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Apple IPhone 3GS,
Moja greska za screenshot moguce je jer sam skidao novu rezidenciju Smiley pa malo pomutio, sve ja postujem ali cd da se tolko kompresuje i da na kada se ucita pokaze 3.2GB to mi ne ide u glavu, e sad sto se tice konekicije na net to je nesto drugo, i meni pise na adsl 800kbps ali realno sa uploadom nema ni 512kb/s dl 452kb/s + ul 58kb/s Ali ova tema nije o tome.  a kakav je bio kvalitet tog filma
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 03:09:11
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.