Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 17:15:07
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: ‎7 najzaraženijih javnih mesta  (Pročitano 7893 puta)
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 5.0
Kupanje 5 puta na dan i pranje ruku na svaki sekund može samo da razjebe imunitet. A da ne pričam o neadekvatnoj ishrani kroz forsiranje samo jedne vrste hrane, što je kao loše izrežirano samoubistvo. Nije ni čudo što je krepao. Isto kao što ja musava od glave do pete sa 5 godina nisam videla lekare i lekove (osim obaveznih vakcina) u odnosu na komšijsko dete mojih godina koje je sa 5 gledalo sa prozora kako se deca igraju da ne bi pokupilo ''viruse'' pa pola života visilo po lekarima sa hiljadu i jednim zdravstvenim problemom.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1473
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.50
Ako se izlazes (posebno deca) nekim mikroorganizmima (u manjoj kolicini) telo jaca imunitet. Tako i nastaje steceni imunitet. Tako recimo deca koja odrastaju u blizini zivotinja imaju mnogo jaci imunitet. Vecnia (ako ne isve) vakcina su zapravo mrtvi ili oslabljeni mikroorganizmi na koje imunitet odgovara tako sto stvara antitela koja kasnije kruze i cuvaju i bal bla bla vise informacija u knjizi iz mikrobiologije, onoj koja je mene dosta gnjavila ove godine.
Naravno, higijena je veoma vazna. Ne bi bas trebali biti ni ovakvi Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.122
mob
Apple iPhone SE 2020
Pa niko ne kaze da ne treba da peres ruke kada izlazis iz toaleta i sl.
Higijena se podrazumeva... ali... najveci izbor bakterija je ipak dom.. tj. kuhinja... sudoper, sundjer, radne povrsine, daska za secenje... cetkica za zube Smile
U.. vise bakterija nego na WC-u na zeleznickoj stanici Smile

I zivi smo.. jos uvek...

Sta vise... sigurnije je ljubiti se sa psom nego sa drugm ljudskim bicem...Smile

Mada... vlazne maramice i gel za "suvo" pranje ruku resavaju sve zabrinutosti... Smile

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1473
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.50
NIsam ni rekao da ne treba da peres ruke po izlasku iz wc=a Smiley to podrazumevam pod osnovnom higijenom
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.50
ako se hranio samo u bio-spajzu, nije ni cudo sto je capnuo.. tamo mozes da kupis samo masti i ugljene hidrate u neogranicenim kolicinama... a sve uzasno otuznog okusa (pirincane galete..brrrr...) i teske varljivosti....

Drugim recima: ni zdrava hrana vise nije zdrava.  Smile

U sustini, nije zdravo kupati se toliko puta na dan jer se skida onaj zastitni sloj koze koji bas stiti od bakterija, ali kada je leto i znojite se pa ko se nece okupati minimum jedanput.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1
Meni su najstrašnije šipke u prevozu. Za njih se dnevno uhvati hiljade ljudi, od kojih statistički gledano više stotina ima neki virus tipa herpesa, neko gljivično obolenje, ili neku bakterijicu na rukama kojima su prethodno dodirivali svoje eventualno zaražene polne organe, anuse, čistili prljave klozete i sl... Izvinjavam se na ovako plastičnom objašnjenju, ali to je živa istina. Smile
Tako da posle hvatanja za one šipke ne dodirujem ništa dok prvo dobro ne operem ruke. S druge strane, ne bih se grozio da u prirodi pojedem nešto sa zemlje, trave...
Vrata od javnih wc-a otvaram i zatvaram nogom, ili guram spoljnim delom ruke, onim kojim ne hvatam...hm, dok uriniram. Smile
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 5.0
Meni su sprave u teretani ipak u poslednje vreme najgore, jer ko zna ko se sve tu znoji.  Smile

Mobilni telefon je isto katastrofa, ima više bakterija od WC šolje, a garant ga niko ne pere Domestosom.  Smile

BTW, setite se samo kad ste poslednji put prebrisali tastaturu i miš.  Smile Ja u ponedeljak, ali srećom samo ih ja koristim.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1
A možda pomalo preterujemo, je l' zna neko nekog koji zna nekog ko se zarazio nečim tako što je dodirivao kvake, korpe u supermarketu, pa i šipke u prevozu?
Do pre samo 50-ak godina većina ljudi je živela u štroki za današnje standarde, pranje i kupanje se nije baš toliko praktikovalo, pa su imali samo dve bolesti.
Danas pored tolike higijene, na stotine boleština...
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0

Citat
Vrata od javnih wc-a otvaram i zatvaram nogom, ili guram spoljnim delom ruke, onim kojim ne hvatam...hm, dok uriniram.

A kako otvaraš vrata kućnog WC-a? Smile


---

Često kupanje uopšte nije zdravo, pogotovo ne 5 puta na dan.
A što se tiče tog imuniteta, u mojoj okolini, obično su ljudi, koji su kao deca bili često bolesni, danas zdravi i ne znaju za bolest.

Meni su sve ovo gluposti. Jebiga, znam, čudan sam Smile ja nekad ni ruke ne operem pre jela, a kamoli da vadim zaštitne maramice jer je neko "pišao po bravi". I ništa mi ne fali. Sad će ono "pa još si mlad, stići će te to blablabla"... neka me stigne, mnogo većih problema ima da bi se razmišljalo o tome za šta se vataš Smile
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1

Citat
Vrata od javnih wc-a otvaram i zatvaram nogom, ili guram spoljnim delom ruke, onim kojim ne hvatam...hm, dok uriniram.

A kako otvaraš vrata kućnog WC-a? Smile


Kako 'očeš. Smile Tu se već osećam bezbedno.
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 17:15:07
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.