Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 21 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 5. korpus i HV pred Banjalukom...  (Pročitano 29587 puta)
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
LG Nexus 5
Obratite paznju na naslov teme. Ne sirite mrznju, ne provocirajte i ne pisite gluposti...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
kako neću dolazit kad me vi najbolje opustite, kad vidim vaše jade i muku odmah mi je lakše jer znam da postoji narod gluplji od mog i vlada blesavija od moje
ali gluplji covek od tebe definitivno nema Smile Smile
Ko kaze da imamo posla sa covjekom... Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Србија

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 7739
Zastava Apatin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Nokia 
@All  Smile
IP sačuvana
social share
Leeds United....Movin' On Up


“Jedan za sve – svi za jednoga” lozinka nasa “Smrt ili slavu”
Boze daj nam snage da stvorimo otadzbinu pravu.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3484
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
pa kad realno pogledaš: nikad ni niste Smile


pa zar nije to malo cudan rat vodjen od strane milosevica Smile
imas glavni grad ko na dlanu jednom 20 30 km od fronta natalozeno jedno desetine miliona granata s desetine hiljada raznih bacaca i u pet godina koji imaju oko 1500 dana u tih 1500 samo jedno biva granatiran Smile
ko god je pokusavao nekog razoriti cjeli rat je proveo gadjajuci mu prestolnicu Smile
« Poslednja izmena: 08. Mar 2008, 00:06:34 od bokimajk »
IP sačuvana
social share
An elderly Albanian couple is sitting in their dark flat in Pristina. The electricity is out, yet again, and they are sitting in front of a blank television, lights out, food beginning to rot in the refrigerator which isn't running, no hot water, and certainly no cooking to do. They are just sitting there, wondering what to do next when all of the sudden, the crackle of electricity is heard when the lights begin to flicker. The television comes to life, the hum of the refrigerator can be heard and the water heater starts up.

The old man looks at his wife and says „Honey, get my gun. The Serbs are back.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2342
Zastava Croatia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
mob
Samsung SGH-I560
pa kad realno pogledaš: nikad ni niste Smile


pa zar nije to malo cudan rat vodjen od strane milosevica Smile
imas glavni grad ko na dlanu jednom 20 30 km od fronta natalozeno jedno desetine miliona granata s desetine hiljada raznih bacaca i u pet godina koji imaju oko 1500 dana u tih 1500 samo jedno biva granatiran Smile
ko god je pokusavao nekog razoriti cjeli rat je proveo gadjajuci mu prestolnicu Smile

to je moglo paliti 1991. i 1992. samo tad zagreb nije bio nikako značajan za srbe u smislu pritiska jer su dominirali na terenu. nakon 1993. obično bi nakon jedne njihove granate, letile tri naše. probao je nešto martić, dva dana gađao zagreb, pa mu se dogodila oluja  Smile  i to samo 20-tak dana prije nego što je na jarunu predstavljena "beograđanka".


http://www.youtube.com/watch?v=n_Rviu-EzlY
http://www.youtube.com/watch?v=jYaxsDR7jMw&feature=related
« Poslednja izmena: 08. Mar 2008, 00:27:01 od murinhoo »
IP sačuvana
social share
You better watch out, You better not cry, You better not pout, I'm telling you why...

Bad Blue Boys are coming to town...

"Ja sam veliki prijatelj Hrvatske, to se nikada neće promijeniti." - Jorg Haider RIP
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Dolphins are gay Sharks!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11811
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12;
mob
Nokia E50
Obzirom na sam uvod u temu,i likovanjem pojedinaca nad necim rekla-kazala... Smile
Ono što sam pokupio po raznim forumima, a smatram da ima logike je kad je padala Krajina, ova iz Bosne i kad se
5. korpus ozbiljno približavao BL, a mi tad slavli po gradu više se ne sjećam šta, ali nikad nisam znao da su tako bili
blizu, čuo sam da su odnekle počeli gruvati topovi, svo ovo vrijeme sam mislio da su bili naši, ali sam tek nedavno doznao da su to Hrvati tukli po 5. korpusu i ovi nisu išli dalje , a Hrvati se nisu sa svojih pozicija pomjerali! Ono što će mi ostati tajna je da li su to tukli po njima zato što su mislili da Srbi ili baš su znali da ovi ulaze prije njih u BL!
Ovo sam istakao da se zna i ne zaboravi!
Pricati na ovu temu je potpuno apstraktno... Smile

Lock...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 21 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.