Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 47. Međunarodni sajam automobila u Beogradu  (Pročitano 29936 puta)
Zvezda u usponu


Mislim,sta reci...

Zodijak
Pol
Poruke 1852
Zastava [spam]
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Sony 
extra traje do 5 bice slika i slikaaaa
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8559
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Samsung i8510 innov8
Jel bio neko?  Smile Ja sam bio danas, upravo sam se vratio.

Prvi utisci, pa zanimljivo, par automobila me iznenadilo, npr. nova E klasa je mnogo lepsha uzivo nego na slikama, bio je i coupe, bruka su. Takodje i novi Z4 mi se nije svidjao na slikama, uzivo fino izgleda, dosta atraktivno.

Megane kupe, mnogo bolji i prethodnika, unutra fina unutrashnjost, fino se sedi, ali nazad ja tako skucheno, ustvari ima jako malo prostora za noge da je to strashno. Ali onache je ok, koshta oko 17k mislim, moram da vidim na slikama, a jacha verzija 19...  Smile

Prijatno me iznenadila Alfa MiTo, jako lep auto, ima mesta i napred i nazad, isprobavao sam, jako prijatna unutrashnjost kvalitetno izradjena, bash super, cena je od 16 do 19k evra u zavisnosti od motora 2 x 1.4 benzinci, 2 x 1.6 i jedna 1.9 dizel agregat u ponudi...

Lacia Delta lepa spolja, unutra mi se nije svidela...

Opel Insignia bruka, prostrana i napred i nazad, jako lepo...

Hala 5, Porsche grupa, crni Sirocco bruka izgleda, nije moglo da se udje u njega...Od Audija, beli R8, Q7 V12 tdi, Q5, ne mora mnogo da se pricha, to svi znamo, bilo 2-3 Golfova VI generacije, iznenadio sam se jer nije bio Golf V na nekom sajamskom popustu ili tako neshto, uopshte je nema...

Toyota IQ, isprobao sam je sa svih mesta  Smile terao sam ljude u okolini da sede da vidim koliko ima mesta, shta znam, mali jeste, ruznjikav je unutra, bash ogoljen, ali ne znam, tri prosechne osobe su sele ali o tome cemo kasnije...

I tako, eto neki prvi utisci za sada, bice posle josh, mozda i nekih slika, ispucao sam dosta slika...

IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 61235
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Fali jedino izveštaj o jednoj jako bitnoj stvari na sajmu , a to to su ženeeeeeee  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8559
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Samsung i8510 innov8
Zene onako, moglo je i bolje po mom mishljenju, bilo par simaptichnih i zgodnih dovojaka ali u globalu prosechno...

I da, inenadio sam se da nije bilo Porsche-a, Porsche Group je izlozio VW, Audi i Seat ali nijednog Porsche-a, shteta...  Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8869
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Sony Xperia Neo L
na vrelim gumama su rekli da je megane kupe od 15k  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 61235
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Porsche je svoje automobile izložio u hali 12 ,hala bivšeg bazara prema Savi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
HTC Tattoo
Porsche je svoje automobile izložio u hali 12 ,hala bivšeg bazara prema Savi.
he,he,he Vračarac nije potrefio sve hale. Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8559
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Samsung i8510 innov8
Hahahaha, ozbiljno? Ma gde, jedva sam pohvatao i ovu 5 halu, fazon pocheo od Mercedesa u prvoj hali i otishao do kraja, vidim fali mi VW, Audi itd..Trazim trazim, i na kraju pitam i rekli mi da je u hali 5, skroz na pochetku preko puta Mercedesa...  Smile Smile
« Poslednja izmena: 28. Mar 2009, 20:25:49 od vracarac »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 5719
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
i ja sam danas bio na sajmu...kako sam ocekivao,nisam nesto preterano odusevljan,nije bilo ni Porschea ni Maseratija  Smile
al nije bilo ni losih automobila...
Mercedes me je odusevio sa novom E klasom kupe i C63 amg





audi standardno nabija R8icom i ostalim modelima





lancia delta jest da je malo veca,al je extra


nova z4 je stvarno extra odradjena



Alfa MiTo mi se isto extra svidja,a na Fiatu 500 nisu trebali da urade fazon panorama krov,al dobro,nije losh Smile





Skoda Fabia S2000 izgleda bolesno uzivo





i eo nekih cica...nisu bas bile raspolozene za slikanje...


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1585
Zastava Kruševac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Nokia N93
Ja neću moči da idem...

Sviđa mi se ova škoda S2000 i naravno c63
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.