Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 3 Načina Da Budete Uspešni I Sačuvate Zdrav Razum  (Pročitano 4058 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 16.0.912.75
mob
Nokia krntija
Па што тако према јадном телевизору, шта ти је он скривио?

Ukratko, televizor je simbol gubljenja vremena i zaglupljivanja. Cast izuzecima poput NG ili Discovery-ja.

А како би окарактерисао блејање по интернет форуму?
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Linux
Browser
Opera 11.50
Meni ukinuli Diskaveri jer sam ga gledala nauštrb ostalih gledalaca. stigla mi prvo opomena,baba mi se šokirala,pila vodu sa šećerom. crkli dabogda

a bre?  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.75
mob
Nokia 
ma za*ebavam se bre  Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Chrome 16.0.912.63
mob
HTC Wildfire S
Citat
Mislim da nisi baš najbolje razumeo razliku između biblioteke i knjižare.

Izvini sto sam dao prednost ideji koju zelim da podelim, a ne lingvistici.

BTW, brojka je mnogo veca od 2, ali ove 2 ti preporucujem. Da se ne preforsiras. Wink
Zahvaljujem. Smiley  (a hvala i što misliš na moje zdravlje Smiley )
Ali te uveravam da je ta new age "popularna psihologija" veće smeće od većine programa koje bi video na televizoru na kojem si zasadio cveće. Smiley
Samo što toga još uvek nisi svestan.

Vidi... korisno je i za pohvalu što želiš nešto da uradiš od svog života.
Što imaš ambiciju i nisi zadovoljan trenutnim stanjem već želiš da ga unaprediš.
Sve je to kul.
I ne daj da te bilo ko od nas ovde odvuče od te početne želje, ma koliko te zajebavali ovde. (a zajebavaćemo te  Smile )

Ali moraš razumeti da te nagli izostanak televizora i čitanje par knjiga o uspešnim bilionerima ne čini ni uspešnim i odjednakom ultra sposobnim. Smiley
Nije problem ako naivno veruješ u moć tih knjiga... ljudi skapiraju da nešto ne funkcioniše i batale.
Ali je problem kad savetuješ mene da zafrljačim moj televizor kroz prozor. Mislim, neko je taj televizor kupio i platio. Smiley
Nijedan od tih milionera o kojima čitaš sasvim sigurno nije bacao svoj novac kroz prozor. Smiley

Moraš razumeti da postoje i drugi ljudi i da na ovaj način vređaš i te druge ljude i njihovu inteligenciju.. koji su opet, vrlo verovatno prošli i postigli mnogo više od tebe u životu i pročitali mnogo više knjiga... sa televizorom u sobi. Smiley

Na kraju krajeva, moraš razumeti da ne postoji instant uspeh osim lutrije... da to funkcioniše tako svi bi posle te jedne knjige bili super uspešni. A to je jednostavno neodrživo, u bilo kojem ekonomskom sistemu. Smiley



O ostalom, imaš ovde lepo:

http://www.bastabalkana.com/2009/06/mit-i-knjige-o-uspehu-success-books/




Inače što se tiče autora tih knjiga... osim ako ne prodaju maglu i glume uspešnost.
Onda su stvarno milioneri kod kojih važi sledeće:

"Gentleman, when I first started Reynholm Industries, I had just two things in my possession.
A simple dream, and six million pounds."

Denholm Reynholm



 Smile
« Poslednja izmena: 23. Jan 2012, 23:21:48 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 6
Zastava Niš
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
mob
HTC Tattoo
Па што тако према јадном телевизору, шта ти је он скривио?

Ukratko, televizor je simbol gubljenja vremena i zaglupljivanja. Cast izuzecima poput NG ili Discovery-ja.

А како би окарактерисао блејање по интернет форуму?

Takodje, gubljenje vremena. Ali ako umesto da "blejis" uradis nesto korisno (za nekoga korisno), onda je to dobro utroseno vreme.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Linux
Browser
Opera 11.50
Sofija ja sam vec mislio da su ti ukucani slali opomene a da je baba to tesko podnela ....  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 6
Zastava Niš
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
mob
HTC Tattoo
Citat
Mislim da nisi baš najbolje razumeo razliku između biblioteke i knjižare.

Izvini sto sam dao prednost ideji koju zelim da podelim, a ne lingvistici.

BTW, brojka je mnogo veca od 2, ali ove 2 ti preporucujem. Da se ne preforsiras. Wink
Zahvaljujem. Smiley  (a hvala i što misliš na moje zdravlje Smiley )
Ali te uveravam da je ta new age "popularna psihologija" veće smeće od većine programa koje bi video na televizoru na kojem si zasadio cveće. Smiley
Samo što toga još uvek nisi svestan.

Vidi... korisno je i za pohvalu što želiš nešto da uradiš od svog života.
Što imaš ambiciju i nisi zadovoljan trenutnim stanjem već želiš da ga unaprediš.
Sve je to kul.
I ne daj da te bilo ko od nas ovde odvuče od te početne želje, ma koliko te zajebavali ovde. (a zajebavaćemo te  Smile )

Ali moraš razumeti da te nagli izostanak televizora i čitanje par knjiga o uspešnim bilionerima ne čini ni uspešnim i odjednakom ultra sposobnim. Smiley
Nije problem ako naivno veruješ u moć tih knjiga... ljudi skapiraju da nešto ne funkcioniše i batale.
Ali je problem kad savetuješ mene da zafrljačim moj televizor kroz prozor. Mislim, neko je taj televizor kupio i platio. Smiley
Nijedan od tih milionera o kojima čitaš sasvim sigurno nije bacao svoj novac kroz prozor. Smiley

Moraš razumeti da postoje i drugi ljudi i da na ovaj način vređaš i te druge ljude i njihovu inteligenciju.. koji su opet, vrlo verovatno prošli i postigli mnogo više od tebe u životu i pročitali mnogo više knjiga... sa televizorom u sobi. Smiley

Na kraju krajeva, moraš razumeti da ne postoji instant uspeh osim lutrije... da to funkcioniše tako svi bi posle te jedne knjige bili super uspešni. A to je jednostavno neodrživo, u bilo kojem ekonomskom sistemu. Smiley



O ostalom, imaš ovde lepo:

http://www.bastabalkana.com/2009/06/mit-i-knjige-o-uspehu-success-books/

Slazem se da nema instant uspeha osim lutrije. A valjda je jasno da nisam mislio ozbiljno da zafrljacis TV, pa jos kroz zatvoren prozor. Smiley

Cela ideja i te pop-psihologije i prica o uspesnima jeste da te pokrene i da shvatis da ako hoces da promenis to gde si sada, moras prvo da pocnes od sebe. To je cela poenta.

A sto se zajebancije tice...vracam istom merom. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.75
mob
Nokia 
nee,nego  Diskaverijevci   Smile Smile

na konto same teme.. ja taj TV slabo i gledam,jednino mi treba zbog muzike kad usisavam,čistim stan.. nije tragedija ako malo odgledaš,pa i one tupave emisije. samo da nisu turske serije

i te knjige su precijenjene,ne znači da si obavezno bolji ako si načitaniji. svašta se zove i knjigom i emisijom
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 16.0.912.75
mob
Nokia krntija
Па што тако према јадном телевизору, шта ти је он скривио?

Ukratko, televizor je simbol gubljenja vremena i zaglupljivanja. Cast izuzecima poput NG ili Discovery-ja.

А како би окарактерисао блејање по интернет форуму?

Takodje, gubljenje vremena. Ali ako umesto da "blejis" uradis nesto korisno (za nekoga korisno), onda je to dobro utroseno vreme.

Па обзиром да ти не радиш ништа корисно ни за кога, остаје да губиш време. Зашто губиш време човече, бежи! Гаси рачунар!
« Poslednja izmena: 23. Jan 2012, 23:27:23 od bookee »
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Citat
pazarite neku biografiju uspešnih (ali stvarno uspešnih) ljudi i proučavajte je. 

 Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.