Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 16:40:09
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 2pac  (Pročitano 12906 puta)
22. Avg 2014, 11:09:34
Zvezda u usponu


Thug till i Die

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1759
Zastava
Browser
Chrome 33.0.1750.154
Тупак Амару Шакур (енгл. Tupac Amaru Shakur; 16. јун 1971 — 13. септембар 1996), познат и под сценским именима 2Pac и Makaveli, био је амерички репер, песник и глумац. Иако је од његовог убиства прошло 18 година, Тупак је и даље репер са највише продатих албума у историји ове врсте музике - 75 милиона продатих оригиналних албума. Сматра се да је, рачунајући и пиратска издања, продато преко 200 милиона албума на глобалном нивоу.

Већина његових песама се бави одрастањем у насиљу и сиромаштву гета, затим расизмом као и обрачунавањем са другим реперима. Тупак је био познат и по политичким и економским порукама у својим песмама.


Ко има нешто о њему нека окачи,велики сам фан а верујем да нас има још пуно Smiley

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

2pac (1).jpg
(87.17 KB, 610x799)
2pac (2).jpg
(201.13 KB, 1023x788)
2pac_by_gqthedog-d5ncaon.jpg
(138.73 KB, 1008x792)
2pac_vector_by_atebitninja-d5p146s.jpg
(759.17 KB, 2997x2997)
2Pac-tupac-shakur-3227664-1280-1024.jpg
(548.56 KB, 1280x1024)
photo.jpg
(182.42 KB, 900x900)
« Poslednja izmena: 22. Avg 2014, 11:12:02 od Mirko Topalovic »
IP sačuvana
social share
Venama mojim samo tuga teče, opet ću noćas napraviti lom!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 48.0
mob
SonyEricsson W800i
Posto ne nadjoh nijednu drugu temu, postavicu ovo ovde, juce navrsilo 20 godina od smrti legendarnog 2pac-a.

RIP !
« Poslednja izmena: 14. Sep 2016, 17:58:30 od boki_grobar »
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows 7
Browser
Chrome 53.0.2785.116
mob
Qtek 小米
Starin' Through My Rear View није баш права репрезент песма и још је постхумна, изгледа да ти ниси слушао Пака док је био жив.


IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5741
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 48.0
mob
SonyEricsson C 902
A ova stvar je bila moja prva ljubav kad sam kupio kasetu ''All eyez on me''..... Smile


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 48.0
mob
SonyEricsson W800i
Starin' Through My Rear View није баш права репрезент песма и још је постхумна, изгледа да ти ниси слушао Пака док је био жив.

S obzirom na moje godine - sto mozes lako da proveris - ne bi bilo realno da sam ga slusao tada.  Smile
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2747
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 49.0
Po ovoj pesmi je postao poznat sirem auditorijumu u Srbiji tu negde pred njegovu smrt znaci 96

Hit bilo za zurke i ludje veceri po gradu. Vise diskac fazon nego neki krljacki rap, al dobro da ponese masu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 16:40:09
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: pac

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.201 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.