Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 21. 12. 2012. Kraj vremena ili početak...  (Pročitano 307409 puta)
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
Citat
ne nego na mudrost. kad je neko mladji od tebe, kazes nesto kao "ma 'ajde ti klinac".

Ko zna... inace, nisam pomislio da je Sloba senilan vec pitam na sta si mislio, meni je to bio nekako prvi odgovor  Smile

zasto takozvana diskusija mora uvek da bude konvencionalna ?

Citat
mozda ne razumem tacno, jer dugo nisam ziveo u Srbiji i vidim da je jezik poremecen skroz, mozda mislis da ne moze da mu bude cale 2 puta
Nije poremecen,ja sam poremecen
mozda se nismo razumeli, neke reci imaju drugacije znacenje od onog koje sam mislio da imaju. vec sam se sukobljavao sa ljudima zbog toga sto nisam najbolje razumeo ili sam skroz pogresno razumeo smisao. u svakom slucaju ne zelim da se sukobljavam s ljudima sa liste prijatelja.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 111111
Jesam se lose izrazio.
Mislim da si razumeo poentu.
Nije ni bitno.
Citat
U svakom slucaju ne zelim da se sukobljavam s ljudima sa liste prijatelja.
Ja ni ne zelim da se sukobljavam sa tobom.Ljudski je da se sukobljavamo u raspravi,tu nema niceg loseg. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Safari 3.0.195.38
mob
HTC One
Citat
u svakom slucaju ne zelim da se sukobljavam s ljudima sa liste prijatelja.

Ja ti nisam na listi... opleti po meni, pa mi reci sve sto si hteo jasikasiju  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1465
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6b5
mob
Apple iPhone 6s
Ja samo citam i posmatram vas Smile Smiley 1
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
Citat
u svakom slucaju ne zelim da se sukobljavam s ljudima sa liste prijatelja.

Ja ti nisam na listi... opleti po meni, pa mi reci sve sto si hteo jasikasiju  Smile
videcu kako se budes ponasao na temi o doseljenicima.


Ja samo citam i posmatram vas Smile Smiley 1

sta kazu ? oce da zarate  Smile





edit nakon 3 sata:

Slobo

sta mislis o nostradamusu i baba vangi ? nostradamus je proricao do 3000 i neka, a baba vanga do 5000 i neke.
« Poslednja izmena: 10. Jan 2010, 01:35:43 od gottago »
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Apple 
Dobro je što Srbi neozbiljno sve shvataju???Božiji narod pa se uzdaju da će biti privilegovani.
Hoće,imaće jedini privilegiju da vide Raj,i da se vrate na novu planetu na koju će da žive,posle povratka vrlo kratko i da se sećaju mojih reči o pokajanju,i u tom kratkom periodu da probaju da se pokaju. Smile Smile

Na kolac il na tanjir,
Slabo Ti razumes kakvom nasilju i kakvim uzitcima se ljudii nadaju,boli nekog patka za raj,
pokajanje je za kukavice i slabice ,nije vazno koliko para imate ,ni hleba ni sa hleba necete moci uskoro da kupite
Samo ti veruj u jevrejskog brata od gologuzog stolara koji je ziveo i umreo bez poroda,
Kod nas u Srbiji se za tako nekog prosto kaze ,slab jebac
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


ONAJ KOJI JE SPOZNAO SEBE!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke leet
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Možeš ti da veruješ u satanu,koji ne postoji,to je tvoj izbor,ali ko si ti da vređaš Boga i srpski narod???
Isus je imao troje dece:Josip,Justus i kćer Tamar,tako da nisi u pravu....
To što su ljudi postali pohlepni i zli...stići će ih zaslužena kazna i tu nema privilegovanih,svako ima da odgovara za svoja (ne)dela.

Nostradamus je stvoren,i kako su oni hteli tako je on i pisao,a kasnije su se pridržavali toga.
Baba Vanga je mogla da ulazi u četvrtu dimenziju i odatle je "crpela" podatke,ali nije mogla sve da "vidi".
To ne može ni jedan od vidovitih,a malo ih ima.
Vide samo ono koliko im se dozvoli,a onda im se pojavi "sneg" na ekranu.
Ovaj svet i sunčev sistem nestaju,tj postaju beli patuljak,ko veruje veruje ko ne...njegova stvar.Verovaće kada im bude kasno... Smile
IP sačuvana
social share
Могу и мене да убију као ХРИСТОСА,али слободну мисао никада!
КО ГОД ЈЕ СПОЗНАО ОВАЈ СВЕТ ПРОНАШАО ЈЕ ТЕЛО,А КО ГОД ЈЕ ПРОНАШАО ТЕЛО,ЊЕГА ОВАЈ СВЕТ НИЈЕ ДОСТОЈАН!!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,

Nostradamus je stvoren,i kako su oni hteli tako je on i pisao,a kasnije su se pridržavali toga.
Baba Vanga je mogla da ulazi u četvrtu dimenziju i odatle je "crpela" podatke,ali nije mogla sve da "vidi".
To ne može ni jedan od vidovitih,a malo ih ima.
Vide samo ono koliko im se dozvoli,a onda im se pojavi "sneg" na ekranu.
Ovaj svet i sunčev sistem nestaju,tj postaju beli patuljak,ko veruje veruje ko ne...njegova stvar.Verovaće kada im bude kasno... Smile

cekaj, ako je kraj i pocetak 2015. na sta se odnosi njihovo predvidjanje za godine koje slede posle ?
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


skyser

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 122
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
HTC one x+
...mozete vi svasta da pricate ali me uvrediti necete... Smile Smile...ja sam spoznao istinu i ja sve znam...znajte da je kraj blizu...i samo vas ja spasti mogu...morate samo to jako zeleti.... Smile Smile


...dali vam je to poznato...ixixixixixixixixixixixixixixix ixix...muahahahahahahahahahah
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Apple 
Možeš ti da veruješ u satanu,koji ne postoji,to je tvoj izbor,ali ko si ti da vređaš Boga i srpski narod???
Isus je imao troje dece:Josip,Justus i kćer Tamar,tako da nisi u pravu....
To što su ljudi postali pohlepni i zli...stići će ih zaslužena kazna i tu nema privilegovanih,svako ima da odgovara za svoja (ne)dela.

Nostradamus je stvoren,i kako su oni hteli tako je on i pisao,a kasnije su se pridržavali toga.
Baba Vanga je mogla da ulazi u četvrtu dimenziju i odatle je "crpela" podatke,ali nije mogla sve da "vidi".
To ne može ni jedan od vidovitih,a malo ih ima.
Vide samo ono koliko im se dozvoli,a onda im se pojavi "sneg" na ekranu.
Ovaj svet i sunčev sistem nestaju,tj postaju beli patuljak,ko veruje veruje ko ne...njegova stvar.Verovaće kada im bude kasno... Smile

Ma kakvo verovanje u Satanu ne pricaj svasta gluposti ,
Kako covek odrastao i obrazovan u Srbiji moze da veruje u tako nesto ostace mi  misterija ,
Ako bilo ko voli ta prorocanstva sudnjeg dana i razlicite moguce scenarije kao i informacije o njima onda sam to Ja
ali tvoja predstava i prorocanstvo o dogadjajima u Suncevom sistemu i razlicitim dimenzijama je ravna fantaziji,
ali razumem te i razumem da si Ti ovo radio na semi-profesionalnom nivou to jest okrenuo si malo para.
imao si svoj televizijski program i posto te sad puno ljudi znaju sad te je sramota da poreknes receno,
Sa 2012 presao si na 2015 godinu a kad ona bude stigla uvek mozes da se ubijes i spasis svoju cast.
Tvoja ljubav za Kosovo i metohiju je ocigledna sto me navodi na razmisljanje da si izbeglica .
Meni kao cistom Srbinu iz centralne Srbije to nista ne znaci jer Srba tamo vise nema ,da su oni koji su ziveli tamo postovali slogan na cetnickoj zastavi "Sloboda ili Smrt"i dan danas bi bombe eksplodirale po kosovarskim skolama i drugim ustanovama.
 Srbin sam naravno da sam slobodan i imam prava da kazem o Bogu sta god zelim,to je na kraju licno moja stvar.
Ljudi nisu odjedanput postali pohlepni i zli ,oni su to oduvek bili i u svakom coveku i zeni na ovoj planeti postoji kapacitet za dobro i zlo.
Moja mladja cerka sponzoruje decaka u Africi,poslao nam je crtez uradjen sa kreonima ,Kada je moja supruga citala pismo o tome kako su oni tako siromasni da nemaju svetlo u kuci,Mala  je ustala i rekla "podhitno moramo da mu posaljemo par sijalica !"na sta smo svi uprkos njenom cudjenju , poceli histericno da se smejemo.
Naravno kasnije smo joj objasnili da zivi u kolibi od pruca i blata,ali samo za trenutak zamisli to dete tamo u Africi koje masta nesto i necemu se nada i gladuje sve dok jednog dana ne dobije paket iz evrope a u njemu Sijalice.

E isto ti tako radis sa svojim propovedanjima,ne razumem sa cim pokusavas da prosvetlis ljude
dakle samo trupis neku nepovezanu staru informaciju sa discovery kanala kao onu o kvazarima u crnoj rupi iz programa "Ka samoj granici univerzuma".
bez temelja ,bez osnove ,bez reda,bez strukture,bez imalo podrske ili naucnog objasnjenja,
Dimenzije u prirodnom svetu i tvoje dimenzije gde zivis sa baba Vangom ocigledno nisu iste
Verovatno gubim vreme sa objasnjenjem zasnovanom na radu mnogih ljudi,
ali da pokusam da ti objasnim jos jednom..onako najprostije

Prvo o suncu ,
svakog trenutka hiljade i hiljade termonuklearnih eksplozija se desavaju na povrsini sunca
i hidrogen se pretvara u helijum.
onog trenutka kada Sunce kroz te eksplozije potrosi Hidrogen za nekih 7 milijardi godina ,
Nase zuto sunce ce porasti i postati Crveni Dzin a idealni zivotni pojas ce se udaljiti i prosiriti
pod ovim se podrazumeva temperatura od 0 do 15 stepeni gde je moguca voda u tecnom stanju,
dakle svih 60 meseca Saturna cei biti potencijalni kandidati za nove zemlje ,ako savladamo probleme kao stvaranje elektromagnetnog polja itd.
Druga vrsta reakcije termonuklearnih eksplozija gde ce Sunce trositi Helijum kao gorivo trajace 1 milijardu godina.
posle cega Sunce dozivljava imploziju i postaje beli patuljak i treca vrsta termonuklearnih eksplozija se desava gde se od helijuma preradjen kiseonik koristi kao gorivo ,jednom kada je beli patuljak toplota od sunca nece biti dobra ni za merkur i ovaj proces bi bio sve slabiji i slabiji
dok sunce ne bi postalo braon patuljak ili obicna bezivotna stena.

« Poslednja izmena: 10. Jan 2010, 20:31:04 od Alex616 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.