Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Ko ide dalje?
Brazil
80%  (12)
Čile
20%  (3)
Ukupno glasova: 15
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 1/8 Finala - Brazil - Čile  (Pročitano 19979 puta)
Svakodnevni prolaznik


Take me home, United Road

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 234
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
Ja imam samo jednu zamerku kad je Alves u pitanju. Mnogo, brate, simulira... To nije lepo ni vrhunski  Smile (i majke mi, nema veze sa tim gde on igra  Smile )
IP sačuvana
social share
"When I heard Muhammad Ali proclaiming to the world that he was the greatest, I used to smile. You see, the greatest of them all was an English footballer named Duncan Edwards." ---- Jimmy Murphy
"The best player I have ever seen, the best footballer I've ever played with for United or England, the only player who ever made me feel inferior." ---- Sir Bobby Charlton
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
On je univerzalan igrac a vecina trenera takve igrace traze... jebes to sto simulira Smile
Dunga je uradio pravu stvar sto je stavio Maikona i Alvesa na istu stranu pa mogu da se dopunjuju medjusobno a da se ne oseti razlika kada ovaj igra beka a ovaj krilo... kada Maikon izadje malo vise, pozadi popuni Alves i obrnuto...
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Take me home, United Road

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 234
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
Maicon je po meni Interova najvrednija imovina... Super Milito, postovanje za el capitana, sta reci o svim ostalim igracima, ali Maicon....... jak ko zemlja!
Ali, Alvesa... Secas se kad si onomad nesto rekao za Suareza... kakav je covek i tako to... Vidis, ja imam problem sa igracima koji glumataju. Ronalda, recimo, nisam mogla da podnesem ni dok je bio u Unitedu (a tad su se svi od reda navijaci Utd-a kleli u njega) bas zbog te bolesne potrebe da posto-poto iznudi prekrsaj, po cenu da prekine ozbiljno obecavajucu akciju. Ne mogu da cenim takve fudbalere ne znam kakva da su klasa... a, sto se tice fudbalske tehnike i vestine, tu nema spora... Izgleda da se Brazilci jednostavno radjaju sa time  Smile
IP sačuvana
social share
"When I heard Muhammad Ali proclaiming to the world that he was the greatest, I used to smile. You see, the greatest of them all was an English footballer named Duncan Edwards." ---- Jimmy Murphy
"The best player I have ever seen, the best footballer I've ever played with for United or England, the only player who ever made me feel inferior." ---- Sir Bobby Charlton
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Za Suareza sam rekao da nema dobre ljudske osobine a tu ne mislim na bacanja u prazno jer svako koristi onu prednost koju ima... ali me kod njega nervira sto stalno prigovara sudijama, smeska se, unosi se igracima i te stvari...

Ja nisam primetio kod Alvesa da simulira Smile
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan

Ма......

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10661
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
Samsung 
Ja imam samo jednu zamerku kad je Alves u pitanju. Mnogo, brate, simulira... To nije lepo ni vrhunski  Smile (i majke mi, nema veze sa tim gde on igra  Smile )

Далеко је он од јединог таквог у Бразилу. Робињо, Фабиано, Лусио, Маикон, сви они такође безобразно често глуматају.


Терминологија није иста за сваког, али кад причам о врхунским клубовима и врхунским репрезентацијама, не могу то врхунско додати и испред играча као што су Рамирес, Мело, Жуан, Бастос, Елано и сл.
Nabrojao si u vrhunske samo Maikona, Kaku i Cezara... upravo to sto kazes, terminologija nije ista za svakoga...

Po meni, vrhunski fudbaleri su i Robinjo i Alves kad je vec to Maikon... Lusio je na svojoj poziciji vrhunski, najbolji stoper sveta u ovom trenutku... Luis Fabiano takodje na svojoj poziciji... nebitno je u kom klubu igra ali on je vrhunski fudbaler... koristi svaku priliku... za ovog malog iz Liona ce se tek cuti... Zilberto nije vise na nivou na kojem je bio dok je igrao u Arsenalu ali i on odlicno radi posao...

Лусио је увек био добар играч, али и увек је био далеко од оних најбољих дефанзиваца. Ово му је најбоља сезона у каријери и наравно да сад игра изнад могућности. Не можеш оцењивати играча по тренутној форми, доброј или лошој.

Робињо и Фабијано - рекох, није то ниво Каке. Не поредим их наравно, јер ни не играју исте позиције већ само говорим о нивоу. Кака је на свом месту један од најбољих, Маикон такође, Цезар исто, а ова двојица једноставно нису.


Glupo je reci da tako dobra ekipa nema vrhunske fudbalere...

Што? Мислиш ли да су били препуни врхунских фудбалера '94 и '02? У оба случаја јак напад, са познатим играчима и гомила радника. Није Дунга никако открио топлу воду. Он само следи проверен рецепт, са којим је Бразил освојио своје задње две титуле.

Зато су ми смешне приче о томе како Дунга уништава бразилски стил, како нема самбе и сл. срања. Какав стил, каква самба? Па ја то никад нисам ни видео од Бразила на светским првенствима, осим кад увате да се издркавају на наком слепцу, док се такмичење игра по групама. Мада ни то нису успели овог пута. '02 су се иживели на Кини и толико о њиховој самби.

Играју људи на резултат, онако како најбоље знају и то је то. Како ми рече један лик, који прати фудбал доста дуго: "Те самбе нема од '82. Тад су подували и касније решили, да освоје нешто".
« Poslednja izmena: 30. Jun 2010, 11:49:30 od DuKiM57 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Pa Lusio je vrhunski na svojoj poziciji kao sto je Kaka vrhunski na svojoj. Ne moze Lusio biti vrhunski na Kakinoj poziciji jer je najbolji na onoj na kojoj igra celu karijeru. Ne gleda ti se igrac da li je vrhunski tako sto ce da uzme loptu i je upravlja kao daljinskim ili da uzme loptu i sve sam resi... Kao sto je Cezar vrhunski na svojoj, tako je i Lusio na svojoj poziciji... ovo mu jeste najbolja sezona ali on celu karijeru igra na vrhunskom nivou. I dok je igrao u Bajernu i u Leverkuzenu sa kojim je bio na korak od osvajanja LS...
Po meni je Lusio oduvek bio medju 6,7 najboljih defanzivaca... ne plasi se nicega, ulazi u duel kao da mu je poslednji u zivotu, jak u skoku, iskusan kada ima loptu, ume da povuce napad i mislim da je to najbolji stoper sto se tice tehnike... racinajuci sve stopere, on najbolje radi to kada treba lopta da se povuce napred... a uz to je i brz. Pravi prototip stopera...

Svako je na svojoj poziciji dobar i ne moze igrati na nekoj drugoj tako dobro kao na svojoj... i zato kazem da je vecina Brazilskih reprezentativaca vrhunska na svojoj poziciji...
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
Дуки Лусио никад није толико био експониран као остали врхунски штопери пре свега јер је играо у Немачкој у којој осим Баједна није било у европским оквирима озбиљније екипе. Али човек је фантастичан играч и то сада показало.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 3660
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Дуки Лусио никад није толико био експониран као остали врхунски штопери пре свега јер је играо у Немачкој у којој осим Баједна није било у европским оквирима озбиљније екипе. Али човек је фантастичан играч и то сада показало.
Slazem se. Mozda u defanzivi nije bas u top 3,ali u top 10 je sigurno od kad je zaigrao za Bajern pa do danas. Ali njegova najveca vrednost je,po meni,sto verovatno najbolje na svetu "iznosi" loptu i pokrece kontra napad. To daje poseban ton ekipi. Meni se zbog toga najvise svidja. I smatrami da bi mogao da se uklopi veoma dobro u igru Barselone.
IP sačuvana
social share


http://forum.burek.com/grupa-smak-t514261.20.html
http://forum.burek.com/mangulica-t503738.80.html

Jedan jedini Ronaldo, jedna jedina neponovljiva karijera, igrac koji  je uvek odusevljavao, covek koji je vecito bio uporan ali stavio je tacku na nesto fenomenalno. Neka mu je sa srecom u penziji. =D>
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 22 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.