Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Ko ide dalje?

Glasanje završeno: 04. Jul 2010, 02:39:17

Paragvaj
33.3%  (9)
Španija
66.7%  (18)
Ukupno glasova: 27
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 1/4 Finala - Paragvaj - Španija  (Pročitano 19319 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17645
Zastava Крагујевац
OS
Windows 7
Browser
Safari 5.0.375.99
mob
HTC 
 Smile Smile Smile

ovi cigani pobedili
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80

2. Требао је и Кардозо поновити извођење пенала, јер су улетели играчи у 16.


Kod penala Paragvaja su uleteli Spanci u 16, a mislim (nisam 100% siguran) da se ne ponavlja penal ako odbrambeni udju prvi, naravno ne ako bas ocigledno bude,  jer u tom slucaju odbrambeni bi uvek mogli da ulecu i ponavljaju izvodjenje penala,strasna dekoncentracija igraca, videli smo i juce i danas da jednom igracu nije lako da dva puta za redom savlada golmana.

Ponavlja se penal ako bude promasaj (kada protivnicki prvo ulete u 16)
Pa ako je tako, zasto onda ponovi onaj za Spance? Smile

Ne verujem da je tako, setite se samo utakmice sa Tunisom mlade reprezentacije i sve ce vam biti jasno Smile
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s
Ono sa Tunisom na OI je bio blam...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Take me home, United Road

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 234
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
Ponovljen penal Spancima - u kazneni su utrcali saigraci - valjda Fabregas prvi. Tada se penal ponavlja, bez obzira da li je pao gol ili ne. Da su utrcali protivnicki igraci - Paragvajci, penal bi bio ponovljen jedino u slucaju promasaja/odbrane. U tome se razlikuje te dve situacije. Kada je penal promasio Kardoso, a u 16 utrcali Spanci, buduci da je bila odbrana Kasiljasa, sudija je trebao da ponovi i taj penal. Da je Kardoso pogodio, gol bi vazio bez obzira na to sto su Spanci bili nestrpljivi....

A penalty-kick shall be taken form the penalty mark, and when it is being taken, all players with the exception of the player taking the kick, properly identified, and the opposing goalkeeper, shall be within the field of play but outside the penalty area, at least ten yards from the penalty mark and must stand behind the penalty mark.For any infringement of this Law:
a) by the defending team, the kick shall be retaken if a goal has not resulted;
b) by the attacking team, other than by the player taking the kick, if a goal is scored it shall be disallowed and the kick retaken;
IP sačuvana
social share
"When I heard Muhammad Ali proclaiming to the world that he was the greatest, I used to smile. You see, the greatest of them all was an English footballer named Duncan Edwards." ---- Jimmy Murphy
"The best player I have ever seen, the best footballer I've ever played with for United or England, the only player who ever made me feel inferior." ---- Sir Bobby Charlton
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.10
Smile Smile Smile

ovi cigani pobedili

nažalost   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


SD-Crvena Zvezda!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 7417
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia N95
Paragvaj nije pokazao nista posebno na ovom SP.Par solidnih fudbalera,borbenost,i sjajan trener,koji je izuzetno takticki pripremio svaki mec.I pored toga sam sinoc navijao za njih.Nekako su poceli da me nerviraju Spanci,koji ne igraju nista posebno,nista specijalno,moglo bi se reci,da prolaze na silu,zanje pojedinaca,kolektiva i nema kao sto je bio slucaj na EP.

« Poslednja izmena: 04. Jul 2010, 11:04:44 od Goranac-jaci nego ikad!!! »
IP sačuvana
social share
Ovo je jedan od najtežih dana u mojoj karijeri, životu... Teško mi je iz jednog, jedinog razloga: Ja Crvenu zvezdu vodim sa emocijama. To je moj klub - rekao je Robert Prosinečki.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla AskTbGOM2 3.7.0.2
mob
Samsung S8
Citat
Portugal nije pokazao nista posebno na ovom SP.Par solidnih fudbalera,borbenost,i sjajan trener,koji je izuzetno takticki pripremio svaki mec.I pored toga sam sinoc navijao za njih.Nekako su poceli da me nerviraju Spanci,koji ne igraju nista posebno,nista specijalno,moglo bi se reci,da prolaze na silu,zanje pojedinaca,kolektiva i nema kao sto je bio slucaj na EP.

Spanija je igrala sa Paragvajem sinoc matori. Smile
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


SD-Crvena Zvezda!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 7417
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia N95
Vidio sam jos prije.No toliko sam neispavan,da me bilo muka da editujem.. Smile
Hvala u svakom slucaju Smile
IP sačuvana
social share
Ovo je jedan od najtežih dana u mojoj karijeri, životu... Teško mi je iz jednog, jedinog razloga: Ja Crvenu zvezdu vodim sa emocijama. To je moj klub - rekao je Robert Prosinečki.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Ponovljen penal Spancima - u kazneni su utrcali saigraci - valjda Fabregas prvi. Tada se penal ponavlja, bez obzira da li je pao gol ili ne. Da su utrcali protivnicki igraci - Paragvajci, penal bi bio ponovljen jedino u slucaju promasaja/odbrane. U tome se razlikuje te dve situacije. Kada je penal promasio Kardoso, a u 16 utrcali Spanci, buduci da je bila odbrana Kasiljasa, sudija je trebao da ponovi i taj penal. Da je Kardoso pogodio, gol bi vazio bez obzira na to sto su Spanci bili nestrpljivi....

A penalty-kick shall be taken form the penalty mark, and when it is being taken, all players with the exception of the player taking the kick, properly identified, and the opposing goalkeeper, shall be within the field of play but outside the penalty area, at least ten yards from the penalty mark and must stand behind the penalty mark.For any infringement of this Law:
a) by the defending team, the kick shall be retaken if a goal has not resulted;
b) by the attacking team, other than by the player taking the kick, if a goal is scored it shall be disallowed and the kick retaken;
Pa ne, napisala si "Ponavlja se penal ako bude promasaj (kada protivnicki prvo ulete u 16)"... samo si pomenula promasaj pa me to zbunilo

Da, sad vidim ovo na engleskom...
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 6674
Zastava Бачка Паланка
OS
Windows XP
Browser
Mozilla AskTbPTV 3.8.0.12
Ponovljen penal Spancima - u kazneni su utrcali saigraci - valjda Fabregas prvi. Tada se penal ponavlja, bez obzira da li je pao gol ili ne. Da su utrcali protivnicki igraci - Paragvajci, penal bi bio ponovljen jedino u slucaju promasaja/odbrane. U tome se razlikuje te dve situacije. Kada je penal promasio Kardoso, a u 16 utrcali Spanci, buduci da je bila odbrana Kasiljasa, sudija je trebao da ponovi i taj penal. Da je Kardoso pogodio, gol bi vazio bez obzira na to sto su Spanci bili nestrpljivi....

A penalty-kick shall be taken form the penalty mark, and when it is being taken, all players with the exception of the player taking the kick, properly identified, and the opposing goalkeeper, shall be within the field of play but outside the penalty area, at least ten yards from the penalty mark and must stand behind the penalty mark.For any infringement of this Law:
a) by the defending team, the kick shall be retaken if a goal has not resulted;
b) by the attacking team, other than by the player taking the kick, if a goal is scored it shall be disallowed and the kick retaken;

Иди бре у курац, је ли ово Фифа објавила пред почетак првенства?

Колико играм фудбал требало би да знам када се пенал понавља. А то је да играчи не смеју кренути у шеснаест док играч не пипне лопту приликом извођења, и ударац се увек понавља ако унутар казненог простора уђе било који играч.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 20 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.