Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 36 37
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 13 osoba ubijeno kod Mladenovca  (Pročitano 21298 puta)
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Monstrum iz Ivanče u tajnosti kremiran na groblju Lešće, ceremoniji nije prisustvovao niko!
Odluku o kremaciji donela porodica Bogdanović, koja nije htela da se Ljubiša ukopa na zajedničkom groblju u Velikoj Ivanči. Meštani potpisivali peticiju da Ljubišu sahrane van Ivanče


Masovni ubica iz Velike Ivanče Ljubiša Bogdanović kremiran je u najstrožoj tajnosti na beogradskom groblju “Lešće”, a ceremoniji koja je tom prilikom obavljena nije prisutvovao niko, saznaje Telegraf.rs!


Odluku o kremaciji donela je porodica Bogdanović, koja nije htela da se Ljubiša ukopa na zajedničkom groblju u selu kod Mladenovca u kome je počinio masakr pobivši 13 osoba.

Stanovnici Velike Ivanče organizovali su i potpisivanje peticije kojom žele da se izbore za to da Bogdanovića ne sahrane na lokalnom groblju.

- Niko od mojih nije ubijen, ali svejedno, sve nas je zavio u crno i ne treba da leži na našem groblju –rekao je jedan meštanin Velike Ivanče.

Javorka Bogdanović (60), supruga monstruma iz Velike Ivanče, puštena je juče iz bolnice i vratila se u svoju kuću, iz koje je Ljubiša prošle nedelje krenuo u nezapamćen krvavi pir. Na tom mestu najpre je pucao u nju, zatim ubio njihovog sina Branka, a onda pobio još 12 rođaka u komšiluku. Na kraju, Ljubiša je presudio i sebi.

Podsetimo, žrtve Ljubiše Bogdanovića, tragično nastradali meštani Velike Ivanče kod Mladenovca, sahranjeni na seoskom groblju u tom mestu.

(D. Z.)

Izvor: Telegraf
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46923
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Monstrum iz Ivanče u tajnosti kremiran na groblju Lešće, ceremoniji nije prisustvovao niko!

Da nije bio pripadik satanisticke sekte?
« Poslednja izmena: 16. Apr 2013, 15:31:00 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 20.0
Питај га.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Masovni ubica iz Velike Ivanče tajno sahranjen

M. Nikolić    | 12. 11. 2013. - 07:07h | Foto: RAS    | Komentara: 6
Ljubiša Bogdanović (60), koji je 9. aprila počinio masakr i usmrtio 13 rođaka i komšija u Velikoj Ivanči, nije sahranjen u svom selu nego na groblju u mladenovačkom selu Rajkovac. Sahrani su prisustvovali najbliži rođaci, a skup je obezbeđivala policija.


Grob u Rajkovcu

Porodica je podigla mermerni spomenik sa Ljubišinom slikom. Pored spomenika je spušten mali venac cveća sa porukom “Počivaj u miru”, jedna jabuka i nekoliko buketa cveća.

- Sahrani je prisustvovalo samo nekoliko ljudi - kaže jedan od grobara.
Ljubiša je preminuo dva dana nakon masakra, u Urgentnom centru u Beogradu, a potom je po odluci porodice kremiran 16. aprila u krematorijumu na groblju Lešće. Njegova urna je tamo stajala sve dok je porodica nije nedavno preuzela.

Vest da je Ljubiša sahranjen na groblju, udaljenom 15 kilometara od Velike Ivanče, odjeknula je među rođacima žrtava kao pucanj, jer su stare rane prokrvarile.

Gordana Petonijević, ćerka ubijenih Olge i Velimira Mijailovića, kaže da ju je ta vest mnogo potresala.

- Mnogo mi je teško. Iskreno, to me je veoma pogodilo, možda više nego kad sam čula da su mi roditelji pobijeni. Nisu trebali da ga prenose sa Lešća. To što je sahranjen ovde je isto kao da je sahranjen na groblju u Velikoj Ivanči - plačnim glasom kaže Gordana.

U šoku je i Aleksandar Stekić, koji je kobnog jutra preživeo masakr, u kom su mu stradale majka Dragana i baka Danica.

- Strašno sam se osećao kad sam čuo da je tu sahranjen. Doživeo sam najgori osećaj koji postoji, a nemam prave reči da vam ga opišem. Jedno je sigurno, nisu nikako trebali da ga sahranjuju tu. Moj otac je očajan i ogorčen, ali mi ne možemo ništa da uradimo. To je sada završena priča - očajan je Aleksandar.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 25.0
Steta sto nije pobio vise, to je sve sam sljam tamo dole.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 36 37
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.