Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 15:12:58
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 13 najpozeljnijih nezenja Srbije  (Pročitano 28945 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 103
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ima li u ovoj nesretnoj zemlji jos neko osim nesretnika i vizuelno ruznog covjeka Zivica? Smile
ili ove matore drtine Karadzica?
svaka cast na glumi...ali je izgledom i pricom gorstak nad gorstacima....

ali kad smo vec kod vizuelnog...Aca Lukas? Smile

ne..ozbiljno...super pjeva....trebate ga vidjeti na sceni...ta energija...ta strast...ma... Smile
 

                            Aca Lukas dajte ljudi vi stvarno niste sasvim normalni. Taj narkos. E nije ni cudo zasto nam sve ovako i ide, kad nam se sitem vrednost skroz  srozao do dna. Pa Marko nije neki lepotan ali je veliki talenat pre svega pametan i obrazovan covek cim je zavrsio glumu, jer glupi ljdi ne mogu da budu glumci ma koliko imali talenta,pun energije i obozava svoj posao.A pre svega glumac je a oni su ipak neka vrsta elite ovde, za razliku od pevaca. Jer pevac moze da bude svako u ovoj zemlji a glumac ne. To je velika razlika izmedju njih.
« Poslednja izmena: 15. Maj 2009, 18:16:24 od macko76 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Zivicu, aj se malo iskuliraj.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
mob
Nokia 
Ja jedino Ace Celtika mogu da se setim, al' on je ozenjen  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Zivicu, aj se malo iskuliraj.  Smile
hahaahha  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 103
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Zivicu, aj se malo iskuliraj. Smile

             Boje Zivic nego onaj propali narkoman Aca Lukas.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 Smile

nevjerovatno Smile

vidi,sve mogu da dozvolim,ali da mi dirate Acu Lukasa...postajem nervozna kao leptir Smile

ajde malo da i ja budem PR menadzer...ali Lukasu Smile

mislim,ako Zivic moze da ga ima na forumu,sto da doticni gospodin ne moze...pa je li?

alooooo,breeeeeeeee........sto kudite konja kojeg niste jahali?(moram malo da prepisujem...ucim se zanatu).
to je covjek sa nevjerovatnom energijom,koji sa strascu obavlja svoj posao.
podjite na neki njegov koncert i vidite ga na sceni,sa kolikom energijom on mase dovodi do ludila.
mala stvar?i definitivno je kefalo,jer zaradjuje i te kakve pare i unovcio je svoj neprikosnoveni talenat.
drugo...on je hrabar.
jak.
on se izborio sa svojim porocima,pa sad nesebicno dijeli svoje iskustvo sa sirokim masam i porucuje "no droga.nikako droga."
sjajan covjek.
a tek privatno...ljudina.

(ukoliko bilo ko od slavnih osoba na forumu zeli da ih javno zastupam pred javnoscu moze me kontaktirati privatnim porukama da se dogovorimo oko honorara)

Smile
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 103
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0


Kao prvo da ga jasem necu, boze me sacuvaj. A kao drugo nepada mi napamet da idem na njegov koncert, neslusam tu fusersku muziku, vec idem u pozoriste gde ide normalan i kulturan svet.A i tebi bi toplo preporucila neku predstavu recimo Ne igraj na Engleza sjajna je,onda bi promenila misljenje o doticnom glumcu. Nego o ukusima ne treba raspravljati.


« Poslednja izmena: 16. Maj 2009, 10:04:51 od macko76 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ja rekoh...na pp Smile

elem,kad smo vec kod kulturnog uzdizanja...pozoriste bih svakom preporucila.
a posto si vidim neko ko  isuvise akcentuje ovdje svoje preporuke svima kako i gdje da se kulturno uzdizu,jer smatra da ovdje niko na sebi ne radi dovoljno,a pri tom je neko ko,ocigledno, nema sluha za ironiju i sarkazam...vec vrlo bukvalno shvata postove ovdje...da ti ja nesto preporucim prije pozorista(u koji,inace,znaju da zalutaju s' koca i konopca) Smile

knjigu iz gramatike...dovoljno je da bude iz osnovne skole...pa da se malo podsjetis osnove pismenosti koja,slozices se,dosta govori o nama i nasem,nazovimo,kulturnom uzdizanju Smile...

smijesno dijeluje prica o kulturi,obrazovanosti i insitiranje na odlasku u pozoriste (kao da je to stvar prestiza i da je rezervisano samo za one i pametne i obrazovane,a znamo da nije...zaluta tamo sve i svasta Smile),a nije se u stanju napisati ni najobicniji post,a da nisu napravljene nedopustive gramaticke greske koje pokazuje elementarno nepoznavanje pravila sopstvenog jezika.da ne zna da prepozna sarkazam i ironiju.

manimo se mi Zivica...sumnjam da je njemu potrebna tolika kolicina odobravanja,ako je vec kao sto tvrdis...toliko pametan i izuzetan Smile

moze biti...meni licno nije ni lijep,ni izuzetan,a ni toliko sjajan glumac... Smile
jednostavno...ne dopada mi se...a i sto bi morao da mi se dopadne?

i nije potrebno da na svaki post koji u nebesa ne uzdize ovu prosjecnu pojavu od glumca pises hvalospjeve i reklamiras njegovu licnost i djelo... a bogme i sebe,kao neko ko redovno ide u pozoriste,ali ne i u biblioteku...jer da iole citas dovoljno...neke stvari ne bi pisala na nacin na koji pises.

strah me hvata od tolikog obozavanja bilo koga Smile

ili si on licno iza tog nika...
ili si neka od onih suludih obozavalaca neke javne licnosti,koja se poslije dodira ili rukovanja sa njima ne kupa i po mjesec dana Smile

sta god da je...zastrasujuce je.

kao sto rece Bambina...daj se iskulirati Smile
« Poslednja izmena: 16. Maj 2009, 11:52:08 od sesircic »
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 103
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0



          Smešno, ti pričaš nekome nešto a idol ti je Aca Lukas.A za knjige i gramatiku neću ni da komentarišem. Ti sigurno nisi u životu, draga moja ni videla toliko knjiga koliko sam ih ja pročitala. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 Smile

mozda,ali i dalje ne mjenja cinjenicu da si nepismena osoba.

ja sam prethodni post,a i ovaj sada napisala vise zbog ostalih ucesnika na forumu,jer se sa tobom,ocigledno,ne moze razgovarati na prihvatljiv nacin.

uostalom,postoji tema na forumu koju si ti otvorila o ovom glumcu,pa se tamo i fokusiraj iskljucivo na njega,jer ovo nije tema koja je striktno vezana za njega.

previse se prostora dalo njemu na ovoj temi,a to ja ne bih iz navedenih razloga Smile

ni tebi,a ni njemu Smile
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 15:12:58
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.