Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 12:49:50
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 100 Najmoćnijih Srba u svetu  (Pročitano 20903 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Qtek 小米
Да занемаримо да листа није баш најтачнија, али чак и асимиловани Мађар је већи Србин од половине њих.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Apple Iphone 5
Da bre, samo radikali imaju taj skener za procenjivanja stepena srpstva. Jebt kako vise ne dosadite sebi samima?  Smile
« Poslednja izmena: 10. Jan 2010, 12:13:40 od ZvezdasBG »
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0.4
mob
Alcatel 
Radikali imaju kalup, koji se zove Srbomer. Napravljen je po liku Voje Šešelja Miloševićevog omiljenog političara i skupštinskog zabavljača. Ako se ne uklapaš u dimenzije Vojine , onda si mali Srbin, jer teško možeš biti veći i krupniji Srbin od Voje.
Ja bih pre rekao da su radikali budale , a svi ostali su Srbi.Izvinjavam se ako sam nekoga uvredio, ali sami ste tražili mišljenje. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Apple Iphone 5
Ne moze Seselj da bude kalup srpstva. Prosto, on je Hrvat.  Smile
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3140
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
SonyEricsson k850i
Radikali imaju kalup, koji se zove Srbomer. Napravljen je po liku Voje Šešelja Miloševićevog omiljenog političara i skupštinskog zabavljača. Ako se ne uklapaš u dimenzije Vojine , onda si mali Srbin, jer teško možeš biti veći i krupniji Srbin od Voje.
Ja bih pre rekao da su radikali budale , a svi ostali su Srbi.Izvinjavam se ako sam nekoga uvredio, ali sami ste tražili mišljenje. Smile

 Deretić i Seselj je budala koji je Srbima nanio više štete od sve osovine Berlin-Beč-Vatikan. A oni što mu vjeruju su već sa teškim poremećajem opažanja okoline. Kad se pominje srpska ćirilica treba imati na umu da ona nije postojala prije Vuka Karadžića. Kad se pominje grb Srbije treba imati na umu da on nije postojao prije dinastije Obrenovića. Kad se pominje jezik treba imati na umu da su Srbi preuzeli jezik kojim govore Crnogorci i Bosanci a da pravi jezik kojim su govorili Srbi danas nijedan Srbin ne bi razumio. Kad se pominje nacija Srbi to nije isto što i narod Srbi. Današnji pripadnici nacije Srbi su 70% (što veli Marks) reslovi evropskih naroda. Genetski nemaju nikakve veze sa nekad finim narodom Srba. Pravi Srbi danas žive samo u Vojvodini i zemljama srednje Evrope đe su davno izgubili svoju narodnu i nacionalnu svijest. Današnja politička nacija Srba se sastoji u glavnom od genetskih Albanaca, Grka, Cincara, Bugara, Makedonaca, Vlaha, Crnogoraca, Hercegovaca, Bosanaca, Dalmatinaca, Hrvata, Turaka i još pregršti nekih naroda iz male Azije i śeverne Afrike. I tako redom.
« Poslednja izmena: 10. Jan 2010, 14:50:59 od inzko80 »
IP sačuvana
social share
Sarajevo je jedan od najvećih gradova svijeta, gdje se susreću istok i zapad, staro i novo. Posljednjih nekoliko godina grad je već postojećoj mješavini povijesnih i kulturnih znamenitosti pridodao butik-hotele, uber-trendy barove i gurmanske restorane. Već je jasno da ovaj grad postaje Europska prijestolnica kulture u 2010.


Leonardo je mrtav, Mikelandjela vise nema, Ajnstajn nije vise medju nama... a ni ja se ne osjecam bas najbolje.

"Spasi me bože i secesionista i unitarista...isti mentalni sklop, ista vjersko - ideološka osnova, isti kriminalni nagon...secesionista je unitarista, samo na manjem komadu tla..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0.4
mob
Alcatel 
Ne moze Seselj da bude kalup srpstva. Prosto, on je Hrvat.  Smile
Jbg, zato niko ne može da se provuče krpz taj kalup. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Apple Iphone 5
Radikali imaju kalup, koji se zove Srbomer. Napravljen je po liku Voje Šešelja Miloševićevog omiljenog političara i skupštinskog zabavljača. Ako se ne uklapaš u dimenzije Vojine , onda si mali Srbin, jer teško možeš biti veći i krupniji Srbin od Voje.
Ja bih pre rekao da su radikali budale , a svi ostali su Srbi.Izvinjavam se ako sam nekoga uvredio, ali sami ste tražili mišljenje. Smile

 Deretić i Seselj je budala koji je Srbima nanio više štete od sve osovine Berlin-Beč-Vatikan. A oni što mu vjeruju su već sa teškim poremećajem opažanja okoline. Kad se pominje srpska ćirilica treba imati na umu da ona nije postojala prije Vuka Karadžića. Kad se pominje grb Srbije treba imati na umu da on nije postojao prije dinastije Obrenovića. Kad se pominje jezik treba imati na umu da su Srbi preuzeli jezik kojim govore Crnogorci i Bosanci a da pravi jezik kojim su govorili Srbi danas nijedan Srbin ne bi razumio. Kad se pominje nacija Srbi to nije isto što i narod Srbi. Današnji pripadnici nacije Srbi su 70% (što veli Marks) reslovi evropskih naroda. Genetski nemaju nikakve veze sa nekad finim narodom Srba. Pravi Srbi danas žive samo u Vojvodini i zemljama srednje Evrope đe su davno izgubili svoju narodnu i nacionalnu svijest. Današnja politička nacija Srba se sastoji u glavnom od genetskih Albanaca, Grka, Cincara, Bugara, Makedonaca, Vlaha, Crnogoraca, Hercegovaca, Bosanaca, Dalmatinaca, Hrvata, Turaka i još pregršti nekih naroda iz male Azije i śeverne Afrike. I tako redom.

Vrh, ali za svojih 30 godina ja ne procitah vecu smejuriju od ovoga. Molim admine da ovo okace kao vrhunski biser ovog foruma.  Smile
Grb Srbije nije postojao pre Obrenovica? Oj nesreco idi iskopaj matere ti ciji je grb na zastavi Srbije.  Smile
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3140
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
SonyEricsson k850i
Radikali imaju kalup, koji se zove Srbomer. Napravljen je po liku Voje Šešelja Miloševićevog omiljenog političara i skupštinskog zabavljača. Ako se ne uklapaš u dimenzije Vojine , onda si mali Srbin, jer teško možeš biti veći i krupniji Srbin od Voje.
Ja bih pre rekao da su radikali budale , a svi ostali su Srbi.Izvinjavam se ako sam nekoga uvredio, ali sami ste tražili mišljenje. Smile

 Deretić i Seselj je budala koji je Srbima nanio više štete od sve osovine Berlin-Beč-Vatikan. A oni što mu vjeruju su već sa teškim poremećajem opažanja okoline. Kad se pominje srpska ćirilica treba imati na umu da ona nije postojala prije Vuka Karadžića. Kad se pominje grb Srbije treba imati na umu da on nije postojao prije dinastije Obrenovića. Kad se pominje jezik treba imati na umu da su Srbi preuzeli jezik kojim govore Crnogorci i Bosanci a da pravi jezik kojim su govorili Srbi danas nijedan Srbin ne bi razumio. Kad se pominje nacija Srbi to nije isto što i narod Srbi. Današnji pripadnici nacije Srbi su 70% (što veli Marks) reslovi evropskih naroda. Genetski nemaju nikakve veze sa nekad finim narodom Srba. Pravi Srbi danas žive samo u Vojvodini i zemljama srednje Evrope đe su davno izgubili svoju narodnu i nacionalnu svijest. Današnja politička nacija Srba se sastoji u glavnom od genetskih Albanaca, Grka, Cincara, Bugara, Makedonaca, Vlaha, Crnogoraca, Hercegovaca, Bosanaca, Dalmatinaca, Hrvata, Turaka i još pregršti nekih naroda iz male Azije i śeverne Afrike. I tako redom.

Vrh, ali za svojih 30 godina ja ne procitah vecu smejuriju od ovoga. Molim admine da ovo okace kao vrhunski biser ovog foruma.  Smile
Grb Srbije nije postojao pre Obrenovica? Oj nesreco idi iskopaj matere ti ciji je grb na zastavi Srbije.  Smile


taj tj danasnji rb je iz blize xistorije, obrenovici su za rb imali lavu vepra tj svinje...posto je on bio svinjar...
IP sačuvana
social share
Sarajevo je jedan od najvećih gradova svijeta, gdje se susreću istok i zapad, staro i novo. Posljednjih nekoliko godina grad je već postojećoj mješavini povijesnih i kulturnih znamenitosti pridodao butik-hotele, uber-trendy barove i gurmanske restorane. Već je jasno da ovaj grad postaje Europska prijestolnica kulture u 2010.


Leonardo je mrtav, Mikelandjela vise nema, Ajnstajn nije vise medju nama... a ni ja se ne osjecam bas najbolje.

"Spasi me bože i secesionista i unitarista...isti mentalni sklop, ista vjersko - ideološka osnova, isti kriminalni nagon...secesionista je unitarista, samo na manjem komadu tla..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Стварно се понашаш као умоболник.(а вјероватно имаш неку аномалију вјероватно говорну).
Ти не знаш ни како ти се прадјед звао а знаш грбове.
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3140
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
SonyEricsson k850i
Стварно се понашаш као умоболник.(а вјероватно имаш неку аномалију вјероватно говорну).
Ти не знаш ни како ти се прадјед звао а знаш грбове.


bosnjanne,zaumce, pominju svi,od porfirogenita pa do zapadnih hronicara...hrvate takodje, srbe niko,samo rašane...zasto se prva srbska zemlja ne zove srbija nego raska mudri djecace
« Poslednja izmena: 10. Jan 2010, 15:43:31 od inzko80 »
IP sačuvana
social share
Sarajevo je jedan od najvećih gradova svijeta, gdje se susreću istok i zapad, staro i novo. Posljednjih nekoliko godina grad je već postojećoj mješavini povijesnih i kulturnih znamenitosti pridodao butik-hotele, uber-trendy barove i gurmanske restorane. Već je jasno da ovaj grad postaje Europska prijestolnica kulture u 2010.


Leonardo je mrtav, Mikelandjela vise nema, Ajnstajn nije vise medju nama... a ni ja se ne osjecam bas najbolje.

"Spasi me bože i secesionista i unitarista...isti mentalni sklop, ista vjersko - ideološka osnova, isti kriminalni nagon...secesionista je unitarista, samo na manjem komadu tla..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 12:49:50
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.