Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 100 година Ваздухопловства Војске Србије  (Pročitano 18921 puta)
Svakodnevni prolaznik


mislim , dakle postojim !

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 360
Zastava Нови Сад
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.01
mob
Nokia ????
Zvao me kolega oko 11 h. sa autoputa Beograd - Novi Sad i pustio mi da slušam na telefon . prošlo najmanje desetak aviona . Pitam ga ima li koji da je crven sa zvezdom ? kaže : ima tri , proletiše ..... sve mi je jasno !!! Vidimo se sutra . Uživanje !!!
IP sačuvana
social share
Teorija je kad se sve zna, a nista ne funkcionise. Organizacija je kad nista ne funkcionise, a svi znaju zasto. Praksa je kad sve funkcionise, a niko ne zna zasto.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 53
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
A ja ne moguuuuuu da dodjem Smile hoce li biti prenosa negdje na tv-u?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 15.0
Citat
Nakon hapsenja vodje grupe pre dva dana najavljen dolazak samo 3 aviona, medjutim, slecu 4!!!

Kakvo hapsenje  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 53
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
Citat
Nakon hapsenja vodje grupe pre dva dana najavljen dolazak samo 3 aviona, medjutim, slecu 4!!!

Kakvo hapsenje  Smile

Pao je jer je uzimao pare od nekog sto pravi majice, ambleme i tako te dzidze a zauzvrat mu dao logo akro grupe da ga stavlja na te stvari.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 15.0
Koji debil, sreca, nasli su nekog za cetvrti avion
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


"Imamo li dovoljno municije???"-Imamo,zasto pitas?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 259
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0
mob
Nokia C5
Pa da je sreca, bas i nije.Naime, cetvrti avion je dosao kao rezerva, tako da ne ucestvuje u letackom programu.Lete samo 3.
Smile
« Poslednja izmena: 01. Sep 2012, 17:48:22 od ikarus214 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 15.0
Onda steta...
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
gledali smo samo tri, cetvrti je bio na zemlji ali nije leteo  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 15606
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0
mob
LG Nexus 4
Taman sam hteo da otvorim temu, kad naravno ima  Smile
Inace vrhunski je bilo danas... Rusi lepo izgledali, mada kao sto je jedan pilot sa kojim sam pricao rekao "jako je tesko to sto oni izvode, ali za oko ne bas toliko atraktivno"...
Inace otprilike oko 14h na aerodrom stigla 2 komada f16 u sastavu Danskih vazduhoplovnih snaga. Jedan od njih je svoj "program" izveo oko 16h, i nazalost tada su skoro svi gledaoci vec otisli, a lik je objasnio. Svi okupljeni su zanemeli kako je lik vozio. Meni je to utisak dana i totalni rispekt prema Dancima...  Smile Smile Smile
Ah da i euro fighter je bas lepo izgledao na nebu...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 431
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.01
Danas smo imali prilike da vidimo kako se osmisljavaju atraktivne tacke. Svaka cast coveku koji je izveo solo nastup sa G4 jer majke mi nisam mogao ni da pretpostavim da ce ovaj avion izvesti najatraktivniji program danas. Samo nijansu slabiji su Eurofighter, F16MLU i izvrsni C27. Bravo momcima u Gazelama koji su jos jednom svima nama osvetlali obraz.

Neko bi trebao da upozori momke iz Strizi-ja da je Srbija zelela njihovo prisustvo a ne recimo burmanskih MiG-29 jer je zelela da publici priblizi formacijsko akrobatsko letenje a ne penzionersko letenje. Da je posada ovih aviona videla koji je kontigent gledalaca krenuo ka izlazu posle 5 minuta njihovog nastupa mislim da bi se i sami posramili. Ja nisam vazduhoplovno nepismen i znam koji je napor potreban za precizno formacijsko letenje ali ovo je premalo za jednu od najpoznatijih akro grupa danas. Hvala tipu u MiG35 koji je makar malo uspeo da ublazi ruski debakl danas.

Rame uz rame sa Strizima stoji penzioner koji je upravljao madjarskim Gripenom. Sram te bre bilo covece!

Solo nastup Orla zapazen kao i svaki put ali ipak nesto iza G4.

Stajanka - odlican 5!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.115 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.