Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 15:31:30
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 100 dana protesta  (Pročitano 9523 puta)
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Kolarov je bila Govedarica...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7487
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Citat
PA, kako Tadic i Dacic mogu da rese nekog trudnoce ili bolesti...
Mogu da rese probleme onih koji su u trudnoci kao i onima koji su bolesni...Sada ispade da smo samo mi jedini problem u Srbiji.Evo ako ce se nesto resiti time da mene nema ja cu se ubiti  Smile Daj Anea uozbilji se znas ti na sta ja mislim i na koje probleme.Nismo mi jedini problem ove drzve.Vlasti jesmo i to znam ali drzave ne  Smile

Citat
Sto se tice taoca, ja mislim da su gradjani Beograda, kao i gosti Beograda... taoci sacice... pa nemam reci to da opisem...
Da znas.Nema te rece koja moze opistai one koji prstavlju nasu zemlju kao i naseg gradonacelnika.Neki su ga nazivali tajkunom ali on je meni gori od toga.Ni ja nemam reci da ih opisem

Citat
Evo ja sebe smatram Srbinom, i preklinjem vas, hvala vam na ovome sto ste se botili za mene i ostale Srbe do sad, nemojte vise molim vas.
Kazi to Tadicu a ne meni.On nas je naveo da izadjemo na Ulicu
Citat
Svaka vam cast i sto je moj komsija pre neki dan isao do kuce 2 sata vec nacet gripom, po onom ludackom vetru i hladnoci, eno ga sad, ne moze vec 2 dana iz kreveta da ustane koliko mu je lose.
A gde je on isao tako bolestan.Ako je kod lekara pitaj ga kako se proveop tamo i jel dobio recepte i za koje lekove.A ako nje kod lekara pitaj ga gde je bio tako bolestan.Ne rzumem zasto ljudi idu bolesni po ovom vremenu bilo gde  Smile Zar nema neko mladji da ode do prodavnice,po novine i sl. vec moraju oni sami jadni bolesni da idu.A kako nikome ne smeta sto oni jadni i bolesni ljudi cekaju 2 sata penziju ispred posti jer se plase da je nece biti.Kako vam to ne smeta...A kako sad se vadite na te stare a kazete da kod nas ima i tih starih.Kako njima nije ladno... Smile  I jel imate neki drugi iygovor osim onoga koji su nasli ovi sa U92?

Izvinjavam se, zaboravio sam da pomenem, u skolu je isao. A valjda je morao tog dana onako bolestan, sta ja znam. Uostalom, nije on sustina, takvih slucajeva ima na stotine zbog vas 30.

« Poslednja izmena: 19. Nov 2008, 12:04:20 od pantelia »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
SonyEricsson k310i
Citat
sta ja znam. Uostalom, nije on sustina, takvih slucajeva ima na stotine zbog vas 30.
Kojih 30?
A sta je sa onima poginulim.... Smile Sa onima koji se boje,sa onima koji nisu iz Bg....Kakvih bre 30....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 1.5
Pa skupite ih vise! Koliko vas ima, pokazite se ... ne, vama su uvek drugi krivi Smile Za guzvu u saobracaju i vasu glupost, opet su drugi krivi. Pa ko je rekao onom u Novom Pazaru, za vreme 90-ih da su u Bg-u svaki dan protesti? Nemoj Joco da lupas, sad i ja pocinjem da se jedim, a to ne moze da izadje na dobro Smile

Ima vas vise od 30, ok, verujem da vas ima, ali zasto ih ne skupite jedan dan sve, onako djuture, pa da vas vidimo. Ja samo, k'o da gledam jedan dan, ima da vas neki taxista ispresavija nekim pajserom, pa ce opet biti Tadic kriv. Tadic jeste kriv, ali ne za ono za sta ga vi krivite. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
SonyEricsson k310i
Citat
a skupite ih vise! Koliko vas ima, pokazite se ... ne, vama su uvek drugi krivi
Vidis nasa najveca greska je sto zelimo mirne proteste.Da su kojim slucajm na ovim protestima tuce i paljenja bilo bi nas vise.Skoro je jedan cova u busu rekao da ove samo motkom treba najuriti a takvog je misljenja i Djo bagerista.Narod ne zeli mrne demonstracije.

Citat
Pa ko je rekao onom u Novom Pazaru, za vreme 90-ih da su u Bg-u svaki dan protesti?
Rekao mu je njegov predpostavljeni.Tada je opozicija imala direktive i novca sto mi nemamo


Citat
Ima vas vise od 30, ok, verujem da vas ima, ali zasto ih ne skupite jedan dan sve, onako djuture, pa da vas vidimo.
Pa bilo nas je pa su jednog ubili....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Problem je sto se kod nas ono sto je normalno u svetu tumaci kao zloupotreba...
Japanci po nekoliko godina ne koriste godisnji odmor...
Gde su oni, gde smo mi...
Ти мислиш да је нормално по неколико година не користити годишњи одмор? Као и да је нормално проводити преко двеста сати месечно на послу? А шта је са приватним животом, породицом, пријатељима?

Узгред, после другог светско рат, јапански војни пилоти, да би могли да управљају цивилним авионима, ишли су на курсеве да науче да се плаше. Је ли и то нормално?
« Poslednja izmena: 19. Nov 2008, 15:04:39 od panini »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone SE 2020
Sto se tice privatnog zivota, prijatelja, porodice, etc... reci cu ti kao i Joci...
Odakle njima pravo da mi oduzimaju i to malo vremena svojim setnjama i zevzecenjem?

Ako je u pitanju gazda, onda je mobbing...
Ako su u pitanju zabusanti, onda je miran protest...

Nije sija, nego vrat...  Smile
« Poslednja izmena: 19. Nov 2008, 15:08:15 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Њих је тридесет на улици, али верујем да имају и већу подршку у народу, који је преуморан од разних догађања себе. Ја њихове ставове о неизручивању наших држављана непоштеном суду у Хагу потпуно подржавама, па ипак, не учествујем у тим уличним протестима. Мој став о разним ометањима нормалног живота у граду је познат - нисам за свакодневне шетаче, бајкере, ролере итд. Али, није ми јасно како ти више смета изражавање јасног политичког става о нашим суграђанима, док ти малтретирање запослених представља мањи проблем, шта више, покушаваш да га оправдаш примером Јапанаца (које, узгред, силом терају на годишњи одмор).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone SE 2020
Kako ti nije jasno... ja sam radila i hocu kuci...  Smile
Ne moram da ucestvujem u necijem privatnom ratu...
Postoji vreme i mesto za proteste... 5 sati popodne, centar grada... nije...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
SonyEricsson k310i
Citat
Kako ti nije jasno... ja sam radila i hocu kuci...

I ona bi kuci ali je njena kuca spaljena od strane onih koje ova vlast podrzava



Citat
Ne moram da ucestvujem u necijem privatnom ratu...


Za rat je potrebno dvoje.Ako kao jednima od ucesnika tog rata rekla sta imas reci to i Tadicu.On je ipak sve poceo.Mi smo mu nudili ruku pomorenje ali on nije hteo da je prihvati

Citat
Postoji vreme i mesto za proteste... 5 sati popodne, centar grada... nije...
Kakav bi to protest bio.


Citat
Њих је тридесет на улици, али верујем да имају и већу подршку у народу, који је преуморан од разних догађања себе. Ја њихове ставове о неизручивању наших држављана непоштеном суду у Хагу потпуно подржавама, па ипак, не учествујем у тим уличним протестима.

Da je nemamo ne bi toliko dugo bili na ulicama,neko ili nesto je potrebno da nas motivise.Otpor je motiviosao novac a nas motivise ljubav prema ovoj zemlji...Anea ja te potpuno razumem i moja majka je bila takava dok nije shvatila zasto mi sve radimo Smile Ona radi na terazijama i ide 31 kuci...Pa sad njoj mi ne smetamo kao sto smo joj smetali u pocetku.
« Poslednja izmena: 20. Nov 2008, 07:47:23 od Joca_jox »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
SonyEricsson k310i
МИША ВАЦИЋ: ПРОТЕСТ 2008. И ЗВАНИЧНО НАЈДУЖЕ ПРОТИВЉЕЊЕ ВЛАСТИМА СРБИЈЕ
Остајемо на Тргу сваки дан
Протест 2008. ушао је у српску историју као до сада најдужи протест који је икад организован. Претходно је студентски протест 1997/1998. „држао рекорд".
Миша Вацић, портпарол Протеста 2008, каже да је континуитет Протеста последица ситуације у којој се држава налази.
- Протестујемо због сталног понижавања српског народа. Најновије понижење је суђење Хашког суда Србији по тужби Хрватске, којој се актуелна власт извињавала - истиче Вацић, и додаје да се народни покрет одржао без помоћи тајкуна и политичких странака.
- Протесте у Србији су досада финансирале стране и домаће службе, тајкуни и партије. Ово је први народни покрет. Имамо симпатије грађана, али и опозиције, која је често међусобно сукобљена.
Вацић каже да се протести настављају и да се тренутно разматра стратегија повећања ефикасности демонстрација.
- Грађани су истрајни у жељи да се ситуација у Србији поправи. Нећемо одустати. Ово што радимо је одређен вид притиска на власт, како би престала да се води издајничком политиком. Потрудићемо се да тај притисак још повећамо - поручује Вацић.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 15:31:30
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.