Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 09. Maj 2024, 07:31:59
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9 11 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 10 miliona $ za Mladića!  (Pročitano 9657 puta)
Zvezda u usponu


Patriotizam je utočište za šljam

Zodijak
Pol
Poruke 1252
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
Ma uzeo bih ja keš, ali bi tu bitangu poslao gde mu je mesto i za dž.
IP sačuvana
social share
Margaret Mead : Never doubt that a small group of thoughtful, committed citizens can change the world. Indeed, it is the only thing that ever has.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Say hello to my "little" friend!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5337
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
Jadno, jadno, jos jadnije!
E idi negde plati da opalis nesto da te prodje frustracija!
IP sačuvana
social share
I danas kad dođe do poslednjeg boja,.
neozaren starog oreola sjajem,.
ja ću dati život, otadžbino moja,                                                                 
znajući šta dajem i zašto ga dajem!
   

 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Patriotizam je utočište za šljam

Zodijak
Pol
Poruke 1252
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
Moje frustracije nisu iste kao tvoje, moje dolaze od toga što je ološ poput Mladića na slobodi.
Ali neće dugo.
IP sačuvana
social share
Margaret Mead : Never doubt that a small group of thoughtful, committed citizens can change the world. Indeed, it is the only thing that ever has.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Say hello to my "little" friend!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5337
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
Pa to sam i mislio!
Sta cekas?
IP sačuvana
social share
I danas kad dođe do poslednjeg boja,.
neozaren starog oreola sjajem,.
ja ću dati život, otadžbino moja,                                                                 
znajući šta dajem i zašto ga dajem!
   

 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ухапсите Младића!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4971
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Motorola V3i
"Mladić košta 1,5 milijardi evra"
 
Beograd -- Izostanak pune saradnje s Haškim tribunalom do sada koštao Srbiju milijardu do milijardu i po evra.

Reč je o propuštenim investicijama, dobijanju kredita i uopšte koristi od rejtinga koji bi bio značajno veći da je Beograd prošle godine potpisao Sporazum o stabilizaciji i pridruživanju, pišu Večernje novosti.

Istovremeno, Srbija je zbog toga što nije uhapsila Ratka Mladića naškodila značajno svom kredibilitetu u EU, koji je trenutno na najnižem nivou od demokratskih promena iz 2000, rekao je u razgovoru za list funkcioner EU koji je želeo da ostane anoniman.

"Međutim, još nije kasno da Srbija napravi značajan zaokret. Zvaničnici EU su bili veoma tvrdi u susretima sa srpskim političkim liderima poslednjih nedelja. Taj tvrdi stav EU je u pojedinim situacijama išao i do neprijatnosti jer u Briselu ne žele da podržavaju uverenje pojedinih političkih krugova u Beogradu da je EU više stalo do Srbije nego što je Srbiji stalo do EU", kaže isti izvor.

"Srbiji su postavljeni precizni uslovi za nastavak pregovora. Po formiranju proevropske Vlade u Beogradu, pregovori o Sporazumu se nastavljaju u roku od dve do tri nedelje. Od tog momenta, Evropska komisija će završiti pregovore sa Srbijom za manje od dva meseca i mogli bismo da parafiramo Sporazum pre leta, što bi ostavilo dovoljno prostora za tehnički neophodno vreme za potpisivanje Sporazuma do kraja 2007.", smatra zvaničnik EU.

Pregovarači EU, koji vode pregovore sa Srbijom, temelje svoj optimizam na činjenici da je Srbija u svakom smislu daleko pripremljenija od svih ostalih kandidata ili potencijalnih kandidata, sa izuzetkom Hrvatske, i da ne postoji nijedan sporan element u Sporazumu niti se naslućuju značajniji problemi u njegovoj primeni.

Vrlo je važno da se u Srbiji postigne najširi moguć dogovor političkih partija o evropskim integracijama i da se srpski biznismeni jasno opredele za budućnost u EU. "Beograd ne treba da smetne s uma da su biznismeni iz EU odigrali ključnu ulogu u odluci o širenju EU na srednjoevropske zemlje sredinom devedesetih godina", poručuje sagovornik lista.

Izvor: B92
IP sačuvana
social share
Vreme je za demonstracije.
- Sreda 20. Februar u 15h studentski protest na Platou kod Filozofskog fakulteta -
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Say hello to my "little" friend!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5337
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
Neka kosta i treba da kosta!
Sloboda nije besplatna!!!
IP sačuvana
social share
I danas kad dođe do poslednjeg boja,.
neozaren starog oreola sjajem,.
ja ću dati život, otadžbino moja,                                                                 
znajući šta dajem i zašto ga dajem!
   

 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


шумско цвеће

Zodijak
Pol
Poruke 588
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.10
У потпуности исто овако размишљам:
............
..I bas me sada ta rugoba, povuce za rec....Da, nakaza koja ne trazi Mladica, koja zapravo trazi mladica...koji bi je kresnuo...ili koga bi kresnula...nemam pojma...sve jedno..jer gledam nesto Kondolizu pre neki dan...Ej Kondoliza...Ko je bre njen askurdjel??? Oblaci se kao kreten...ima verovatno stilistu... Alo, moj askurdjel je bio advokat...a askurdjel mog unuka Prota...Za one koji ne znaju ko je askurdjel, to je otac vaseg cukundede... A mi se sada borimo za stolicu. Da li ce mali ili veliki biti Premijer...Da li cemo jastuke da mu stavljmo na fotelju kad ima sastanak sa naocitim momcima ili cemo da m kupimo stolicu u CHIKO radnji koja se podize na sraf. Dok Kosovo ode u tri lepe...ali odavno ode...a mi skloni farsama...sada ga kao ne damo. Neka jede govna i Karla i svi pederi iz Haga... Hajde da zivimo u svojoj jadnoj zemlji po svojim pravilima.Hajde da prestanemo da se prodajemo...da pocnemo da radimo. Hajde neka neko napravi plan da spasemo ono sto nam je Bog dao. Ja kad sam bila mala, moj tata mi je ekao ;Jelena koliko ti samu sebe budes cenila, ceniice te i drugi.
PRESS, 19.03.2007.године,Јелена Тинска
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1489
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
Nokia 
Citat
Neka kosta i treba da kosta!
Sloboda nije besplatna!!!

Ali bi ti njegovu slobou trebalo da placas, a ne svi mi.
IP sačuvana
social share
"Cogito, ergo sum"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Say hello to my "little" friend!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5337
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Amerikanci kazu: freedom isnt free!

Mozda vec i placam!  Smile
IP sačuvana
social share
I danas kad dođe do poslednjeg boja,.
neozaren starog oreola sjajem,.
ja ću dati život, otadžbino moja,                                                                 
znajući šta dajem i zašto ga dajem!
   

 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1489
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
Nokia 
Citat
Amerikanci kazu: freedom isnt free!

Mozda vec i placam!

Kao što sam ti rekao njegovu slobodu  plaćamo svi. Nepotrebno. Toga matoroga dedu treba poslati u Hag, pa da se rešimo bede. Neznam zamo šta će vam on? Da vas povede u neki novi rat? 

General koji dobije rat treba da dobije slavu, a general koji izgubi rat treba da ________________

A tih 10 milijona  $ bi bas lepo dopunilo kućni budžet
IP sačuvana
social share
"Cogito, ergo sum"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9 11 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 09. Maj 2024, 07:31:59
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.