Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zvornik-moj grad :))  (Pročitano 25214 puta)
Legenda foruma

Zodijak Gemini
Pol
Poruke 32463
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.91
Зашто сте мени избрисали шта сам писао о Добоју ? Јбм ти форум  Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
АКО ХОЋЕШ СА МНОМ МОРАШ ДА ЗНАШ СИМВОЛ ВЕРЕ И ОЧЕ НАШ !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.122
U Zvorniku će se od 2-8 avgusta održati po jedanaesti put najveća kulturna manifestacija u toku godine Zvorničko kulturno ljeto :[115]:
hxxp:|| www. zvornikdanas. com/?p=3957    
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2366
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
A-haaa, jeste, jeste, kulturno je, nema sta...
Toliko je kulturno da su pred-proslog puta upravo na ovom renomiranom KULTURNOM letu lokalni zvornicani ni manje ni vise nego kamenom gadjali Bajagu i instruktore, i to sve uz neposredno prisustvo lokalnih drotova koji su eto kao fol tu trebali da glume nekakvo obezbedjenje! Smile(
Definitivno wanna-be manifestacija za >>odabrano drustvo<<...
Medjutim, JA sebe na zalost ipak ne smatram pripadnikom takvog drustva...
Tako reci stidim se sto sam zvornicanin Smile(


IP sačuvana
social share
::: BulmaSoft - dokazana TuziBaba Burek Foruma! ::::
: Mislite o tome pre nego sto pocnete da vredjate! :
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.122
Stidiš se.  Pa dobro najlakše je reći stidim se.
Zvorničko kulturno ljeto je jedna od najvećih manifestacija u RS,dakle ako se neko toga stidi onda alal mu vera.  I ja bih volio da imamo 20-ak manifestacija poput filmskih festivala i tako toga,ali realnost je drugačija.

Što se slučaja Bajaga tiče,to je sve potpuno jasno,dakle čovjek je počeo pjevat pjesmu o Zvezdi i dobio je šta je zaslužio od strane navijača Partizana.  Uostalom sve veće manifestacije u regionu imaju daleko više primjera nekulture i nekih stvari koje se dogadjaju nažalost

S druge strane to je manifestacija koju u toku  od 7 dana posjeti oko 70 000 ljudi. Za mjesto kakvo je Zvornik fantastičan broj.

O ukusima ne treba raspravljati, ove godine su tu Knez,Boris Novković,Mia,Aleksandra Perović. . . . . . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2366
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Zvorničko kulturno ljeto je jedna od najvećih manifestacija u RS

Za sedam dana koliko traje ovaj pateticni i jadni izgovor od kulture - zvornicka opstina uspesno "opere" oko 18 hiljada konvertabilnih maraka... Svake godine!!!

I ja bih volio da imamo 20-ak manifestacija poput filmskih festivala i tako toga,ali realnost je drugačija.

Ne sumnjam da bi voleo! Bar po jedan godisnje za svaku opstinu, zar ne?

Što se slučaja Bajaga tiče,to je sve potpuno jasno,dakle čovjek je počeo pjevat pjesmu o Zvezdi i dobio je šta je zaslužio od strane navijača Partizana.

Samo u Zvorniku!
Nigde drugde nema navijaca Partizana, zar ne?
Kako to u Beogradu navijaci Partizana kada cuju Bajaginu pesmu o Zvezdi svoj televizijski aparat ne gadjaju kamenom?
Jer ovde u Zvorniku nasi navijaci Partizana i to, cuo sam, rade!!!

I da, kada pocne bilo kakva prica o Zvornickom tkzv. "Kulturnom" Letu - ja se ZAISTA postidim sto sam Zvornicanin! Smile

Sta jos da ti kazem sem da mi je drago da si ti na Burek Forumu nasao temu koja tebi odgovara! Smile Smile Smile
______________________
Edit - obrazlozenje da su to uradili provocirani navijaci Partizana je pokusaj Zvornickog Radija Osvit da sakrije krajnju patetiku nekulture zvornickog "kulturnog" leta, naime - pravi povod je bila grupica od tri do cetiri gurbeta koji su te veceri ladno prosli pored drotova obezbedjenja, i pogodili Bajagu kamenom "prosvercovanim" u rukavu od kosulje, a to su uradili iz razloga sto je Zvornicka opstina u zadnjem trenutku izabrala da te veceri zove Bajagu na nastup (tacnije - u opstini su se dvoumili izmedju Tife i Bajage, i pozvali su Bajagu, sto je ovim mladim delikventima bilo krivo!)
Ovakva prica je suvise degradirajuca po imidz zvornicke opstine, pa su u Osvitu skovali neutralniju - onu u koju ti verujes!
Pitanje je zasto su navijaci Partizana, koji su u toj prici izvukli "deblji kraj" pristali da nastave da cute?


« Poslednja izmena: 27. Jul 2011, 16:19:12 od BulmaSoft »
IP sačuvana
social share
::: BulmaSoft - dokazana TuziBaba Burek Foruma! ::::
: Mislite o tome pre nego sto pocnete da vredjate! :
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.122
mob
Nokia 6220
Citat
Kako to u Beogradu navijaci Partizana kada cuju Bajaginu pesmu o Zvezdi svoj televizijski aparat ne gadjaju kamenom?
Cuvaju za Scepovica  Smile
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2366
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Zvorničko kulturno ljeto je jedna od najvećih manifestacija u RS

Za sedam dana koliko traje ovaj pateticni i jadni izgovor od kulture - zvornicka opstina uspesno "opere" oko 18 hiljada konvertabilnih maraka... Svake godine!!!


Edit: Jesam li rekao 18 hiljada maraka? Greska!
150 000 maraka operu godisnje!!!
Da li mozete da shvatite koja je to kolicina novca?
Koliko bi to bilo znacajno za ekonomiju, privredu, radna mesta?
A ne za 7 dana gadjanja Bajage kamenom! (Sarkazam!) Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
::: BulmaSoft - dokazana TuziBaba Burek Foruma! ::::
: Mislite o tome pre nego sto pocnete da vredjate! :
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2366
OS
Windows 98
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11

Takozvani gradonac(elnik Zvornika, Zoran Stevanovic' Debeli, kaže da c'e tek u petak prestati da podriguje, jer je...
IP sačuvana
social share
::: BulmaSoft - dokazana TuziBaba Burek Foruma! ::::
: Mislite o tome pre nego sto pocnete da vredjate! :
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.218
mob
Nokia 6220
Da ti pomognem :

Nema sta, vidi se da je covek elita, prosecan covek ne bi mogao ni deset da pojede.
« Poslednja izmena: 01. Sep 2011, 17:45:07 od Ilija Nis »
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2366
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Jeste, to je to, hvala!
(Nije mi jasno kako sam ja pogresio sa linkom!?)
IP sačuvana
social share
::: BulmaSoft - dokazana TuziBaba Burek Foruma! ::::
: Mislite o tome pre nego sto pocnete da vredjate! :
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.