Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zvonko Milojević u komi  (Pročitano 9309 puta)
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Alcatel 258
 Smile Smile Smile Smile
Miloje Miloje bez tebe na golu stvarno trulo je ...
stvarno je legenda Smiley oni golovi a stavljao je glavu gde neko ne bi stavio kamen ... legenda!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zvezda je zivot, ostalo su sitnice !!!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 3162
Zastava Mladenovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.10
mob
Nokia N70
Zvonko od danas diše bez aparata


Zvonko Milojević
Bivši reprezentativni čuvar mreže Zvonko Milojević danas će biti skinut sa aparata za disanje i njegovo stanje se iz sata u sat poboljšava, kaže njegov menadžer Dejan Veljković.

Posle sudara u blizini Ahena, naš golman je u veoma teškom stanju prebačen u Univerzitetsku bolnicu u Ahenu, gde su se lekari borili za njegov život. Milojevićevo stanje je sada stabilno.
- On je posle 12 dana izašao iz kome. Potpuno je svestan. Može da pomera ruke, glavu nešto teže, ali još nije u stanju da govori, zbog aparata na koje je priključen. Lekari su zadovoljni kako teče njegov oporavak, međutim, još ne mogu da kažu kakve će posledice ove povrede ostaviti - kaže Dejan Veljković.
U trenutku buđenja pored Milojevića su bili brat Zdravko, kolega Jugoslav Lazić, otac fudbalera Gorana Lovrea, Milan, koji je bio na mestu suvozača u trenutku nesreće i prijatelj i menadžer Dejan Veljković.
- Svi smo bili presrećni kada je Zvonko dao prve znake da se probudio. Otvorio je oči i videli smo da nas je razumeo šta mu pričamo. Ja sam mu rekao da mi stegne ruku, što je on i učinio.
Dejan Veljković kaže da je bio užasnut kada je video Milojevićev „audi 6“.
- U utorak sam otišao po Zvonkove stvari i prvi put video automobil, koji je potpuno spljeskan. Jedno je kada pogledate sliku, ali kada to vidite na licu mesta ostanete zgranuti. Da ne znam šta se desilo, ne bih verovao da je neko u autu ostao živ - prokomentarisao je Veljković.
Pored članova porodice i prijatelja, uz Zvonka su i dve naše zemljakinje koje su zaposlene na Univerzitetskoj klinici u Ahenu, medicinska sestra Žaklina Stanivuković i lekarka Ana Stevanović, koje su od velike pomoći našem nekadašnjem reprezentativcu.

Vozač kamiona kriv za sudar

Nemačka policija je utvrdila da je za saobraćajnu nesreću kriv vozač kamiona, koji nije prilagodio brzinu u trenutku sudara.
- Kamion je išao prebrzo i udario Milojevićev automobil otpozadi i protiv njega će se voditi krivični postupak. Zvonko je bio dobar i savestan vozač, nikada nijednu saobraćajnu kaznu nije morao da plati. U trenutku sudara je usporavao zbog gužve na putu - dodao je Veljković.

Izvor:Blic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Dejan Stanković i Siniša Mihajlović posetili Zvonka Milojevića u Luvenu

Moramo da mu pomognemo, to je naše obaveza, kompletan prihod sa revijalnog meča sledeće godine otići će na njegovo lečenje

Porodica, prijatelji, kumovi... Svi su uz Zvonka Milojevića. Podrška i ohrabrenje. U danima kada je to nekadašnjem golmanu i najpotrebnije, kada je vezan za bolnički krevet u belgijskom Luvenu, kada... Došao je da ga poseti i Dejan Stanković, sa kojim je Zvonko drugovao u Beogradu, to prijateljstvo imalo je, svojevremeno, još jedan čin, svečani čin, krunisan kumstvom na venčanju sadašnjeg prvotimca Intera, kapitena srpske reprezentacije.

Prošlog utorka, dakle, Stanković je zatražio, i dobio, slobodan dan od trenera Roberta Manćinija, doleteo u jutarnjim satima iz Milana u Brisel, da bi sa aerodroma, u društvu Zvonkovog brata Zdravka i menadžera Dejana Veljkovića, odmah pohitao da vidi kuma. Sutradan (sreda) je automobilom iz Ajndhovena stigao i Siniša Mihajlović... Privrženost, pažnja...

- Stanković mi je, pre nego što sam krenuo iz Italije u Holandiju, na megdan „filipsovcima“ u Ligi šampiona, prezentirao ideju, koju sam istog trena podržao – naglašava Mihajlović u telefonskom razgovoru za „Sport“. - Moramo da pomognemo Miloju, to je naša obaveza, zato ćemo sledeće godine da organizujemo utakmicu sa koje bi kompletan prihod otišao na njegovo lečenje.

Pomoć drugu u nevolji, nova potvrda da prijatelji nikada neće da ga napuste, da će uvek biti uz njega...

- Dirljive slike iz Milojevićevih susreta sa Stankovićem i Mihajlovićem ostale su mi urezane – govori za „Sport“ i Dejan Veljković. – Koliko se obradovao, koliko je bio srećan... Dobio je dodatnu snagu da se bori, da sve izdrži.

Pričali ste sa belgijskim lekarima?

- Ono što su rekli Nemci, kažu i Belgijanci. Hod je, na žalost, pod velikim znakom pitanja. Očekuju se hirurški zahvati, ostaje nam da se molimo i nadamo da će Zvonko jednog dana, ipak, stati na noge – dodao je Veljković.

Optimizam ne sme nikoga da napusti.

Izvor: Sport
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.