Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zvezda i Partizan u Evropi , 1.kolo Kup Uefa  (Pročitano 7467 puta)
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 18
Bruka! Smile
A .ebem ti sad neces ziv ostati od partizanovaca!
P.S. Dokle god se budu prodavali igraci koji nesto vrijede, a dovodili nekekvi dundjeri od naseg fudbala nema nista
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Upravo tako. Muslin je jedini PRAVI trener u zvezdi koga je zvezda imala u poslednjih 15 godina. Ljupko Petrovic je jedan debil kome ne bi trebalo dati da trenira ni pionire zvezde a ne prvi tim. Onu generaciju koja je osvojila ligu sampiona moga je da trenira BILO KO. Dzajic je uradio sta je uradio, mislim na sovajanje lige sampiona i na tome mu svaka cast, ali to je bilo pre 13 godina!!! Pa on posle tog osvajanja lige sampiona nije vise uspeo da UDJE U LIGU SAMPIONA. Pa ok je oprostiti mu 2-3 sezone, zarad uspeha koji je postigao, ali 13 je PREVISE. On da ima makar malo obraza bar bi ponudio svoju ostavku, ali ne, on ceka da ga izjure motkama iz Zvezde. A to sto se trazi odlazak uprave, to je sasvim normalno jer i ako uprava ne igra fudbal vec igraci, uprava je ta koja je prodala sve sto vredi u zvezdi i oterala najboljeg trenera kojeg smo imali. Jos jednom cu ponoviti. Zamislite kako bi sve izgledalo da su u odbrani ostali umesto retarda Lukovica, Dudica, Miladinovica, Vidic, Vitakic. Zamislite da je na sredini ostao Mladenovic. Boskovic u napadu? Zamislite kako bi sve to izgledalo da je bilo tako? Pa ko je prodao sve te igrace? Igraci? Ne, prodao ih je Dzajic i zato je on kriv za sunovrat zvezde. Secate li se kako smo uigranu odbanu imali kada je bio Muslin. Po nekoliko utakmica nismo primili ni jedan go, a vidite sada ovu bruku. I dobro, prodao je igrace, a gde su pare od toga? Da li je stadion video neke koristi od toga? NE. Da li je dosao neki novi igrac? NE. Grobari jeste da dovode ove penzionere koje vise niko nece u Evropi, ali ti takvi penzioneri su pre svega iskusni, a drugo oni su za nase uslove, vanzemaljci. Kao sto sf rece, akos u vec prodali sve sto valja, sto nisu doveli bivse igrace poput Krupnikovica i kompanije? Znas ti koliko bi njihovo iskustvo znacilo u ovakvim utakmicama. Nisu morali da dovode 10 igraca, ali dovoljno 3-4 iskusna igraca da su doveli, da ovi klinci imaju nekog vodju, nekoga ko ce da im cuva tremu, sve bi bilo potpuno drugacije.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Da je zvezda na sredini imala jugovica onako matorog i da su ostali mladenovic i vidic, da je vracen bunja, djora, drula, krupni.... pa znas kad bi u eindhovenu bila petarda, nikad.
Boli me za prozivke grobara, tuzno je ono sto se nista promeniti nece, a prozivke prodju posle prvog derbija.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
Quo Vadis Fudbale Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1382
zadovoljan sam i rezultatom i igrom !
Svi su dobro odigrali osim Cirica ... Cirkovic je malo komplikovao u odbrani ali sve u svemu super je ispao ovaj prvi mec.
IP sačuvana
social share
Brzi su moji spermatozoidi od vasih crnih limuzina !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 768
mob
Siemens c60
Onu generaciju je mogao da trenira bilo ko, a da li mislite da su u zvezdinoj odbrani bili sinoc Mladenovi i Vidic, da li bi i taj tim mogao da trenira bilo ko?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Pa nebi taj tim mogao da trenira bilo ko. Oni nisu taj kalibar, dobro mozda Vidic jeste. Oni su bili kalibar igraca koji ako neko od njih uspe da napravi tim, deluju kompaktno, cvrsto i kao celina, a to je umeo samo Muslin i niko drugi, bar za sada. Drugo Muslin je fudbalski otac mnogima od igraca o kojima pricamo. Znas li ti da je Muslinu Dzajic prodao Boskovica u sred sezone i to pred utakmice u kojima se odlucivalo o prvaku. I sta je Muslin uradio? Doveo je Pantelica i Zigica, za koga su svi veliki strucnjaci govorili kako nece nista uraditi, a on je u Muslinovoj koncepciji igre postao prvi strelac lige i igrac koga sada jure klubovi poput Ajax-a i tako dalje. A najbolji dokaz ko je kakav trener je to sto je Petrovic dolazio dva puta u Zvezdu posle onog uspeha i prvi put je jedva izvukao zivu glavu od navijaca koji su ga najurili malte ne motkama iz kluba, a sada mozes i sam da vidis kako je lepo krenulo zvezdi pod njegovom dirigentskom palicom i kako nas je lepo na startu poveo u roku od samo mesec dana u dva poraza od kojih je jedan NAJUBEDLJIVIJI INTERNACIONALNI PORAZ ZVEZDE IKADA, a drugi sinocni, na pragu ovog prethodnog. Muslin? Muslin je dosao DVA PUTA u zvezdu kada je zvezda bila u gadnim g*vnima i oba puta osvojio DUPLU KRUNU. Znaci rezultati govore o tome ko je kakav trener. Da ne pricam da je Muslin napunio grobare sa po 3-0 i to kada su igrali u ligi sampiona sa realom i ostalim evropskim vleikanima, a sta ce sada biti sa el grande Ljupkom, plasim se i da pomislim. Ako nas neki tamo nizerazredni evropski klubovi poput zenita, za koji sam prvi put cuo u zivot sada kada je zvezda trebala da igra sa njima, pobedio sa 4-0, sta onda ocekivati u derbiju, de partizan ceka sovju sansu da nas pobedi ko zna jos od kada, vec su i zaboravili.

A to sto SF kaze je najgore od svega. Zvezda i kada je gubila, nikada nije gubila ubedljivo, uvek su to bili porazi neizvesni do kraja, gol u gostima i tako dalje. Grobari su bili ti koji su bili poznati po tome da gde god odu prime po pet golova. E sada smo mi doziveli tu bruku da oni nas prozivaju za nesto sto je bio njihov zastitni znak. Naravno Ljupko bi morao nas da vodi jos mnogo godina da bi se izjednacili po tom pitanju sa njima, ali ipak tesko mi pada kada cujem tako nesto.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Citat: SerbianFighter
Da je zvezda na sredini imala jugovica onako matorog i da su ostali mladenovic i vidic, da je vracen bunja, djora, drula, krupni.... pa znas kad bi u eindhovenu bila petarda, nikad.
Boli me za prozivke grobara, tuzno je ono sto se nista promeniti nece, a prozivke prodju posle prvog derbija.


E stvarno, ja sam pola od ovih igraca vec i zaboravio. Sta je sa njima? Gde su oni i da li uospt negde igraju? Naravno mislim na Jugovica pre svega. Bilo bi super stvarno kada bi se vratio Bunjevcevic, on je bio car u obrani a imao je onaj njegov karakteristican teledirigovani pas koji epronalazio upravo onoga koga je trebao. Djorovic je isto bio car, ali ne znam vise da li on uopste igra negde i gde? Drulica sam mnogo cenio i stvarno sam mislio da ce da napravi vrhunsku karijeru, medjutim imao je neku povredu i sada ko zna gde je i da li uopste negde igra. Vidite vi, da imamo malo pametnijeg direktora kluba, koji hoce da da i po neki dinar za dovodjenje igraca a ne samo za sebe, moga je vecinu ovih igraca da dovede, a onda bi to u kombinaciji sa par ovih mladjih koji su potencijali ali ne jos igraci, bio jedan jak evropski tim.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Drulic je kao i Vidic, zamazano pa prodato, jos je u spaniji al ne igra, non stop kuburi sa povredama.
Djora je bio povredjen i trenutno se odlucuje da li da zavrsi karijeru ili da nastavi.
Krupni je u nemackoj i odlicno igra.
Bunja je na ostrvu i igra prosecno.
Juga je u austriji, koliko znam prestao je da igra sad nesto kao igrucka i trenira neki klub.
etc
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 281
Vladimir Jugovic igra za Nemackog Drugoligasa LR Ahlen i ugovor mu traje do 2006!
Pozdrav
IP sačuvana
social share
All the ways you wish you could be, that''s me. I look like you wanna look, I fuck like you wanna fuck, I am smart, capable, and most importantly, I am free in all the ways that you are not.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.