Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 170 171 173 174 ... 233
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Жута патка,крваве кошуље,1 од 5 милиона,ко зна шта...  (Pročitano 141596 puta)
Svedok stvaranja istorije

Monkey see, monkey do.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 25164
mob
Samsung 
Ma sendvic je simbol koji gradjanska Srbija koristi iz zajebancije.

Ljudi koji idu na te proteste imaju posao preko SNS-a, ako ne budu isli na te proteste zamenice ih drugi clanovi koji nemaju posao.

Kakav kurac sendvic..zapucace neko kilometre od kuce da slusa Vucica i da jede sendvic



Сендвич му дође као бонус Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 12052
Zastava
Pre im sendvic dodje kao znak prepoznavanja😂
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
Pa ovo je sistem koji su oni kreirali, taj medijski... hoćeš da pališ Pink danas, a mogao si da ga uništiš svakog jebenog dana dok si bio na vlasti...naknadna pamet...

Oni kreirali  Smile Sloba, Tito, sloboda medija bila u jeku  Smile
U pravu si, sa Slobom je pocelo praksa da politika odlucuje ko ce biti bogat i tako sustinski onemogucuje proces koji je stvorio zapadne demokratije. Smesno je pominjati uopste Tita, koji je ovde stvorio komunisticko socijalisticko uredjenje .... Al DOS je dosao na vlast sa agendom demokratizacije drustva i politike, a to sa kapitalistima koji su pupcanom vrpcom vezeani za vlast nece da moze. I umesto da su odredili neka prihvatljiva pravila poslovanja, i starali se da se postuju, i tako stvorili preduzetnicku klasu koja ne bi zavisila od politike nego od trzista i svoje poslovne poslovnosti, oni su nastavili sa praksom koju je upraznjavao Milosevic. Jedino sto je Sloba imao i neke objektivne razloge tj sankcije zbog koji je morao da kreira i kontrolise ljude koji bi drzavnim parama van Srbije otvarali privatne firme, kako bi se nekako opstalo pod sankcijama.
Koliko vidim po ovome sto pisu opozicionari, oni prosto ignorisu sve ovo gore navedeno. Uprostili su pricu na to da je problem sto ceo tadasnji SPS i SRS nisu lustrirani, a to je po meni prevara od price, jer nema veze sa sustinom problema.

Problem razgovora s Filipom je da kad god nešto napišeš o vlasti DOS-a, odmah se izbacuju semplovi, Tito, Sloba, Napoleon, Vajtvokeri, Mrnjavčevići, bilo ko samo ne ti ljudi...

Vrlo konkretno sam govorio o zakonu o radiodifuziji iz 2002/ izmene 2006 i kao deo toga pretvaranje državne televizije u javni servis (što je propao projekat kao što vidimo), osnivanju regulatorne agencije 2003 i dodeli nacionalnih frekvencija koja je počela 2006, zakonu o javnom informisanju donetim u vanrednom stanju 2003/ izmenama 2005 i 2009 itd

Najlakše je posipati se pepelom i kao Vučić bla bla....

IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
sednvich im dodje kao clanska karta... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Monkey see, monkey do.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 25164
mob
Samsung 
Што ти уопште разговараш са њим  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
filip je zeka... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
mob
Samsung 111111
Filip je retard pre svega.

Svi njegovi postovi su uglavnom "Navijacki", nema tu ni misljenja ni stava.
Pa cak i kad ti odgovori na post ne odgovara kontra-argumentom ili suprotnim misljenjem..Samo to napise nesto da te valjda uvredi ili napise da si neobrazovan ili zalepi neki smajli.  Smile

Uglavnom decko dijabola foruma..Bez obzira na njegova uverenja, ima ovde ljudi koji imaju skroz suprotan stav o svemu nego ja pa ne mislim ono sto mislim o ovom krembilu.


Ma sendvic je simbol koji gradjanska Srbija koristi iz zajebancije.

Ljudi koji idu na te proteste imaju posao preko SNS-a, ako ne budu isli na te proteste zamenice ih drugi clanovi koji nemaju posao.

Kakav kurac sendvic..zapucace neko kilometre od kuce da slusa Vucica i da jede sendvic



Сендвич му дође као бонус Smile

Salu na stranu, dosta ljudi ne razume koliko je krvav hleba koji zaradjuju ti sto idu kao putujuci cirkus sirom Srbije.
Svi oni "Rade" za SNS i veliki broj njih nema apolutno ni malo empatije prema Vucicu ili SNS a kamoli da deli misljenje.
Sa druge strane u kandidatu za clanstvo za EU se zivi poprilicno tesko i sa poslom a kamoli bez posla..i ja tu imam poprilicno razumevanje za njih Smiley
Dakle, niko ne ide iz Vranja da slusa Vucica u Novom Sadu zato sto ga mnogo voli.

E to je jedna fela..ona na dnu, obicni ljudi ne partijski i politicki karijeristi. I njih mi zao iskreno..jer to sto rade ima ne donosi nista.
I to nisu samo ljudi koji dobijaju posao u nekim gradskim upravama Smiley Vec i u ovim stranim kompanijama gde rade bukvalno ali bukvalno najgore poslove i to ispod svakog ljudskog dostojanstva.

A druga bagra koju bih vesao sirom Srbije bez da trepnem...je ona koja provlaci dupe kroz politiku i zivi od toga a da istovremeno nije u samom vrhu vlasti ili vrhu politicke scene..
Na primer..ne znam ona guvernerka, bajatovici neki, aleksandre jerkovi, djukici dejanovici Smiley Pa klao bih ih tupim nozem Smiley
« Poslednja izmena: 17. Apr 2019, 18:27:52 od jasikasi »
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
Pre im sendvic dodje kao znak prepoznavanja😂

некоме сендвич а некоме хајникен  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
ti nikad nisi popio pivo na ulici i slicno  Smile
ja sam tacno znao kad je negde skup sns-a
jer nijedan alkos ispred prodavnice u to vreme nije bio lepo zaidju po prodavnicama lokalni serif ih pokupi spakuje u bus i vozi misko
i to je scena koju sam gledao vise puta svojim ocima znaci ne moze niko da me pravi budalom i da verujem ono sto mi vucic kaze,a ne svojim ocima
mante me u pizdu materinu od slobe pa nadalje svi su radili isto samo su ovi digli na visi nivo sektaski su bolje organizovani
tries godina gledam ista govna u politici malo se svadjaju,malo vredjaju jedan drugoga neko je po potrebi fasita malo seselj,malo vucic,malo sad bosko i djilas,a svi lepo u talu firme im medjusobno saradjuju namestaju poslove i slicno,a ti narode svadjaj se ko je bot,a ko fasita
zavadi pa vladaj
nabijem vas sve na kurac

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
сад већ причаш другу причу  Smile
мртва је трка колико сам попио на улици или у кафани,а попио сам пива доста,само није у томе поента него лепљење етикете једнима а не видети те грешке других и на крају сведеш причу на исто,да су говна иста само нека мања нека већа  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 170 171 173 174 ... 233
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.