Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Županijski sud u Vukovaru ~ međunarodna tjeralica za Kadijevićem  (Pročitano 10458 puta)
Jet set burekdzija


Say hello to my "little" friend!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5337
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Verovao onom psihopati Tukiju!?
Budala!!  Smile Smile

Ko sa djavolom tikve sadi o glavu mu se lupaju!
IP sačuvana
social share
I danas kad dođe do poslednjeg boja,.
neozaren starog oreola sjajem,.
ja ću dati život, otadžbino moja,                                                                 
znajući šta dajem i zašto ga dajem!
   

 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Samsung S7220
Kadijević ekskluzivno za Business.hr: Ja sam savjetnik vojne koalicije u Iraku, imun sam na tjeralice i sudove

Steta! Ja taman mislio da ce biti veoma interesanto...  Smile
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1272
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Mislim da bi drzava Srbija trebala da se pridruzi tuzbi protiv Kadijevica i da gospodin odgovori kako je sa jednom od najopremljenijih vojski Evrope uspio da izgubi rat od slovenacke teritorijalne odbrane na cijem je celu bio zastavnik?
Ako on savjetuje americku vojsku u Iraku toplo preporucujem svim saveznicima da se sto prije povuku iz Iraka,a ako bude savjetovao i NATO pakt predlazem stanici policije Presevo da u sto skorijem roku izvrsi invazijuna Kosovo,a ako Kadijevic i dalje bude savjetovao predlazem da nastavi i do Tirane.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10

Mislim da bi drzava Srbija trebala da se pridruzi tuzbi protiv Kadijevica i da gospodin odgovori kako je sa jednom od najopremljenijih vojski Evrope uspio da izgubi rat od slovenacke teritorijalne odbrane na cijem je celu bio zastavnik?


Ko je rekao da je to bila jedna od najopremljenijih vojski Evrope - novinar emisije "dozvolite da se obratimo"  nedjeljom popodne u SFRJ ........   Smile Smile
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia ispo iz modu
A shta je to "tjeralica"?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


heroj ulice

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1874
Zastava Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Motorola v360v
To je kad ja nikoli34 i vladu85 platim 100e svakome da tebe pronađu, uhvate i dovedu k meni da ti dam pusu na čelo  Smile Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 140
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
 citat jednog pametnog čovjeka sa jednog foruma:

hrvatskog pravosuđa se moraju bojati samo sirote babe koje prodaju po tržnici stvari od pokojnog muža da bi preživjele. njima zatvor ne gine.
ostali se mogu lako iskupiti...
hrvatsko pravosuđe je najjača kriminalna organizacija na svijetu.
sve se zna koliko košta koja presuda, pa tko može platiti nema frke...
a za ratne zločince? to ide u ciklusima koji se čisto slučajno poklapaju s izbornim godinama.
uostalom ja bi rado kadijevića na slobodi gledao ako bi  u zatvoru zato bili zagorci, čačići, šarinići, pašalići, vrhovnic, glavaši, sanaderii i ini "poduzetnici"
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 583
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
citat jednog pametnog čovjeka sa jednog foruma:

hrvatskog pravosuđa se moraju bojati samo sirote babe koje prodaju po tržnici stvari od pokojnog muža da bi preživjele. njima zatvor ne gine.
ostali se mogu lako iskupiti...
hrvatsko pravosuđe je najjača kriminalna organizacija na svijetu.
sve se zna koliko košta koja presuda, pa tko može platiti nema frke...
a za ratne zločince? to ide u ciklusima koji se čisto slučajno poklapaju s izbornim godinama.
uostalom ja bi rado kadijevića na slobodi gledao ako bi u zatvoru zato bili zagorci, čačići, šarinići, pašalići, vrhovnic, glavaši, sanaderii i ini "poduzetnici"
ja ne bi djubre staljinisticko i on i adjic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Say hello to my "little" friend!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5337
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
Videces ga u zatvoru... ali samo u snu!  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
I danas kad dođe do poslednjeg boja,.
neozaren starog oreola sjajem,.
ja ću dati život, otadžbino moja,                                                                 
znajući šta dajem i zašto ga dajem!
   

 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Dolphins are gay Sharks!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11811
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia E50
Dobro,ne mozete mu nista i sta sad...oce li svet propasti,ako i Hrvati skontaju,da ne moze sve biti "pravedno" isl. sranja...
U Srbiji je dobar deo ljudi shvatio da sila boga ne moli,zato i ne cudi,sto ovome matorome debilu siste jaja za,kako rece "33,a ne samo 3 poternice,neke tamo Hrvatske"...njemu bi pre svega trebao da sudi vojni sud jos onda-pre 16-17 godina,jer je mogao sve,a nije uradio nista...
Kakve tjeralice i slicne gluposti...to nije proslo ni kod onoga Spanovica-one lokalno seoske "nule od coveka"(da se tako izrazim u odnosu na Kadijevica).a ne u ovakvom slucaju,daj bre... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.