Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 05:50:25
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zujanje motora na zvucnicima  (Pročitano 1252 puta)
02. Sep 2011, 18:16:57
Clan u razvoju


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 44
Zastava Beograd, Senjak
Browser
Mozilla Firefox 6.0.1
mob
Samsung Galaxy S3
Vozim Yuga Koral In L, za pezoovim injection motorom. Pre tri godine sam ugradio ozvucenje u kola, i to:
-Radio: Pioneer DEH-P6000UB (Link)
-Pojacalo: Blaupunkt GTA 460 (Link)
-Prednji zvucnici: Blaupunkt dvosistemci 13ice
-Zadnji zvucnici: Blaupunkt trosistemci Elipse, zamenjene Pioneer elipsama TTS-A6903i (Link)
-Woofer: Blaupunkt 15" zamenjen Pioneer 12" TS-w303r (Link)

Problem se javio nakon jednog duzeg i glasnijeg slusanja. Naime, sve radi perfekto, bistro i glasno se cuje, sve dok ne upalim motor, kada samo na zadnjim zvucnicima cujem zujanje motora, a sa povecavanjem obrtaja(dodavanjem gasa) i zujanje se pojacava. Pojacalo je ove nedelje bilo na servisu, jer se jedan kanal gubio i pre ovog problema, pa su mi ljudi iz BG-electronica rekli da nema problema sa elektrolitima i da je sve ok. E, sad, da je do napajanja pojacala, zujanje bi postojalo i kada ja iskljucim cinceve iz radija, ali kada ih iskljucim zujanje prestaje, tako da stoji da je verovatno do radija. Da li neko ima neku ideju sta to moze biti, da probam sam to da sredim, da ne bih bacao pare ne servise, a ako mislite da je problem kompleksniji, da li neko moze da mi preporuci neki jeftiniji servis auto audio opreme, ili elektricara, koji je strucan da zaviri u audio opremu.... Hvala
« Poslednja izmena: 02. Sep 2011, 18:27:44 od stegula1990 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.1
mob
Samsung S7
Kupis regulator napona i stavis ga na crevnu zicu pre dzeka.
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 44
Zastava Beograd, Senjak
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.1
mob
Samsung Galaxy S3
Kupis regulator napona i stavis ga na crevnu zicu pre dzeka.
Da li bi mogao to malo detaljnije da mi objasnis? Nisam upoznat sta je to crevna zica, jel na napajanje radija ili na audio kabel koji ide od radija do pojacala....? Hvala unapred
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.1
mob
Samsung S7
Prvo ga ugradi izmedju radia i napajanja(akomulatora) ako je vezano za pojacalo otkaci ga.Noviji automobili to imaju integrisano...medjutim kod starijih to je potrebno ugraditi.

Ako ti ne daje probleme(zuji) ponovi isto samo izmedju pojacala i akomulatora.Tu pazi jer za pojacalo ide debela crvena zica i jako se greje.Zato treba da pri kupovini regulatora jasno kazes kupcu za sta ce ti.
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 44
Zastava Beograd, Senjak
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.1
mob
Samsung Galaxy S3
i jos samo kad bi mi rekao gde da kupim regulatore, bio bih beskrajno zahvalan!:)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.1
mob
Samsung S7
Elementa je jedna od boljih radnji.
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 44
Zastava Beograd, Senjak
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.1
mob
Samsung Galaxy S3
Takodje sam zaboravio da napisem da se vufer strasno "uzbudi"Smiley kada stisnem kocnicu (verovatno zato sto se upale stop svetla)...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 44
Zastava Beograd, Senjak
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.1
mob
Samsung Galaxy S3
na ulaz pojacala sam prikacio izlaz za slusalice na mobilnom, i nema nikakvog zujanja, jel moguce onda da je samo do kabela koji ide od radija do pojacala?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 05:50:25
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.