Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Зоран Тмушић- Мајор Скадар  (Pročitano 10046 puta)
07. Feb 2011, 15:31:37
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.84
mob
Nokia 
Ubio se ratni veteran i učesnik protesta

Policajac Zoran Tmušić, invalid posle učešća u ratu na Kosovu i Metohiji, počinio je samoubistvo mačetom u nedelju u svom stanu na Novom Beogradu. Prošao je brojna ratišta, tri puta je ranjavan, bio je samohrani otac koji je za sobom ostavio troje dece.


 
Zoran Tmušić na mitingu povodom hapšenja Radovana Karadžića: Pored njega je sin sa šajkačom i ćerka u uniformi i sa krunom na glavi

Veteran iz brojnih borbi, od Hrvatske do Kosova i Metohije, policajac Zoran Tmušić izvršio je samoubistvo u nedelju u svom stanu na Novom Beogradu. Zoran je mačetom prekratio sebi život, zatvoren u svojoj sobi, dok su u stanu bili roditelji i njegovo troje dece.
 
Njegovo telo u nedelju oko 13 časova pronašao je brat, i potom pozvao policiju i hitnu pomoć. Doktori su samo mogli da konstatuju smrt. Zoran nije ostavio oproštajno pismo niti poruku, a ukućani kažu da ništa nije ukazivalo na to da će doći do ovog nemilog događaja.
 
Boreći se na mnogobrojnim ratištima, bio je tri puta ranjavan. Ostao je invalid, u kolicima. Bio je razveden i sam je, uz pomoć roditelja i sestre, odgajao troje dece.
 
Beograđani, iako nisu znali njegovo ime, znaju ga po tome što se po gradu kretao u kolicima, uvek okružen sinovima obučenim u vojne uniforme. Bio je poznat i kao učesnik brojnih demonstracija, uvek u društvu sinova i ćerke, iako je govorio da nije niti će biti član neke partije. Deca su na mitinzima obično stajala kraj oca u kolicima, obučena u uniforme, a čitaoci ovu scenu možda najoblje pamte sa sahrane Slobodana Miloševića.
 

Tmušić jedan od govornika na mitingu povodom 10-godišnjice NATO bombardovanja
 
"Pre neki dan sam ga video na nasipu pored Save, dok su deca trčala oko njega. Deca su izuzetno vaspitana, odlični su đaci, sportisti, i važe za primer svima u zgradi. Ipak, čuo sam da je i pre nekoliko meseci pokušao da digne ruku na sebe, ali nadali smo se da se to neće ponoviti", kaže komšija Tmušićevih.
 
Velika je nepoznanica šta je Zorana nateralo na ovaj čin, jer, uprkos tome što je bio paraplegičar, svi u njegovoj okolini smatrali su da je, okružen ljubavlju porodice i uspešnom decom, vodio ispunjen život.
 
Pre pet godina MUP Srbije je Zoranu dodelio stan od 80 kvadrata na Novom Beogradu, koji je okićen stotinama medalja i trofejima koje su u karateu osvojila njegova deca.
 
Ovo su neke od Tmušićevih izjava medijima u proteklih nekoliko godina:
 
- Prvi sam, koji je 1991. skinuo petokraku sa kape i stavio krst. Istinski sam se borio za srpstvo, rođen sam u Srbiji, tu su mi koreni. Iz tog razloga, pre deset godina, dobrovoljno sam pristupio policiji. Bio sam sve vreme na ratištu, ranjavan sam tri puta, dok pre tri godine nisam ostao invalid. Bio sam predsednik Udruženja ratnih boraca za pećki okrug. Nosio sam tokom najžešćih akcija, humanitarnu pomoć, pomagao sam deci palih boraca i sve što sam činio bilo je za srpstvo.

- Vera, bog, deca, prijatelji - zahvaljujući njima ostao sam normalan posle svega kroz šta sam prošao. Kolege iz Žandarmerije poklonili su mi sav nameštaj, došli su ovde i pomogli mi da se uselim. Naše drugarstvo ne može se meriti materijalnom vrednošću. I dalje, iako sam invalid, pripadnik sam Žandarmerije, nisam u penziji, jer ne bih mogao da izdržavam decu. Kolege su to imale na umu, pa sam i dalje u radnom odnosu.
 
- Ovaj drveni krst koji je stalno pored mene poklonio mi je mitropolit Amfilohije kada sam ranjen. Rekao mi je da bi krst trebalo da mi bude od tada jedino oružje.

http://www.vesti-online.com/Vesti/Hronika/115539/Ubio-se-ratni-veteran-i-ucesnik-protesta
--------------------
Треба служит чести и имену. 
нека буде борба непрестана, 
нека буде што бити не може - 
нек ад прождре, покоси сатана! 
На гробљу ће изнићи цвијеће 
за далеко неко покољење.
« Poslednja izmena: 07. Feb 2011, 21:54:41 od Nksamsj »
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.84
mob
Apple iPhone SE 2020
Onaj sto je vodao decu po sprovodima?

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.84
mob
Nokia 
Onaj sto je vodao decu po sprovodima?


Не,то је Човек кога сте ви,силни,месецима разапињали на крст,преко својих изадјничких гласила.
« Poslednja izmena: 07. Feb 2011, 16:25:46 od Nksamsj »
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.84
mob
Apple iPhone SE 2020
Da, to je onaj koji je vodao svoju decu na Milosevicevu sahranu...

Tuzno...

Mada, upravo zbog takvih likova bi trebalo pokrenuti pitanje PTS kod srpskih vojnika... upravo da se takvi slucajevi (ukljucujuci i njegovo samoubistvo) ne bi ponavljali...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Масу оваквих људи држава третира ко смеће.


Нек му је лака српска земља.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
...neka mu je laka crna zemlja.
« Poslednja izmena: 07. Feb 2011, 19:13:38 od hozeombre »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 73
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.84
Onaj sto je vodao decu po sprovodima?



Izvinjavam se sto koristim ovakvu temu da odgovorim. Kad ldp koristi decu iz prvog razreda osnovne skole u okviru kampanje,kad se deca vucaraju od po pet sest godina na razne manifestacije tipa godisnjice ubistva Djindjica i tako dalje,kad na gej paradi imate slike sa zurke u skcu gde ima nekoliko decice od ne vise od 4 5 godina...to je u redu sve normalno,demokratski,lepo,sjajno,veselo,tu se niko nije javljao da optuzi te ljude da koriste decu i zloupotrebljava naprotiv divno, ali su zato ovog coveka razapinjali da muci decu,zloupotrebljava,da mu ih treba oduzeti i dugo mu se pretilo da ce mu ih i oduzeti.
To je jos jedan pokazatelj u kakvoj zemlji sa kakvim medijima zivimo,nazalost,razliciti arsini od slucaja do slucaja a demokratija gle cuda cveta.
Laka mu zemlja.
« Poslednja izmena: 08. Feb 2011, 07:59:13 od north87 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Onaj sto je vodao decu po sprovodima?



Izvinjavam se sto koristim ovakvu temu da odgovorim. Kad ldp koristi decu iz prvog razreda osnovne skole u okviru kampanje,kad se deca vucaraju od po pet sest godina na razne manifestacije tipa godisnjice ubistva Djindjica i tako dalje,kad na gej paradi imate slike sa zurke u skcu gde ima nekoliko decice od ne vise od 4 5 godina...to je u redu sve normalno,demokratski,lepo,sjajno,veselo,tu se niko nije javljao da optuzi te ljude da koriste decu i zloupotrebljava naprotiv divno, ali su zato ovog coveka razapinjali da muci decu,zloupotrebljava,da mu ih treba oduzeti i dugo mu se pretilo da ce mu ih i oduzeti.
To je jos jedan pokazatelj u kakvoj zemlji sa kakvim medijima zivimo,nazalost,razliciti arsini od slucaja do slucaja a demokratija gle cuda cveta.
Laka mu zemlja.

видиш...дивљање лдп педофила са децом јој није запало за око Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.84
mob
Apple iPhone SE 2020
Rizikovacu da zvucim kao skorpi ili simijon, ali ... kakva udbaska krmaca od odgovora...

Ne... ne... nismo mi... Oni su!

Hajde!

Budite se!

Problem nije u tome ko sve koristi decu u propagandne svrhe, vec u tome sto se uopste koriste...
Iskreno... meni je podjednako gadno da vidim kako Nikolic, Tadic, Ceda, Seselj ili neka druga troroga pijana guzica grli decu na TV-u...
Odvratno... gadno... jadno...
Prizor rumenih obrascica i kitice cveca u rukama "predsednika" mi sigurno nece razgaliti srce...
Samo ce izazvati gadjenje...

Mada... ni to nije problem...

Problem je sto su nase Socijalne sluzbe - opet - zakazale...
Doduse, da su malci Cigici, verovatno bi dobili neku pomoc... ovako... bila je dovoljna rec nekog funkcionera da ostanu sa ocem koji ih je oblacio u uniforme i setao kao kucice po protestima...

Izvinite, ali to nije normalno...

Takodje, nije ni normalno sto je taj covek ocigledno bio ne samo fizicki, vec i psihcki bolestan i sto sasvim sigurno nije dobio adekvatnu pomoc.
Problem je sto se ne zna ni kakvim su sve bojnim i drugim otrovima bili izlozeni vojnici JNA i srpskih snaga tokom 90-ih i kakve su posledice ostale...
Problem je sto ti ljudi nisu dobili ni adekvatnu materijalnu pomoc, vec su uglavnom na rubu egzistencije - pri tome mislim na prave invalide, ne one koje se javljaju a ratiste nisu videli ni na 200km (kao sto sada imamo poplavu cetnika... koji su pre toga bili partizani.... a pre toga ustase, verovatno... )


Ali.. ne... budite i dalje veliki moralisti i grakcite - "Ali, Ceda jeeeee..... !"

E, pa ova drzava ima vece probleme od jednog Cede i sacice homica...  Smile

Zadrta nacija... opijena LDP-om...

Pih...

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Citat
Problem nije u tome ko sve koristi decu u propagandne svrhe, vec u tome sto se uopste koriste...
Iskreno... meni je podjednako gadno da vidim kako Nikolic, Tadic, Ceda, Seselj ili neka druga troroga pijana guzica grli decu na TV-u...

Мајку му а увек некако једна страна најебе, а другу нико не помиње. Шта ти је цензура и јефтин брејнвошинг.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.