Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 01:40:39
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zoran Djindjic  (Pročitano 7773 puta)
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
Jedan deo sigurno jeste, a to je dovoljno da mnogi mirno ne mogu da spavaju. Neki od njih se upravo hvale svojom besprekornom savescu.
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2143
Zastava Subotica
mob
Ericsson T65
Ne mora znaciti da su sve istinite. No ne mora znaciti da prica i nebuloze, ipak bio je potpredsednik vlade Srbije i ipak verovatno zna neke stvari. Hteli su atentat da izvrse na njega. Umalo ganisu ukokali. Gde ima dima tu ima i vatre Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Znati neke stvari - pa i znati istinu nije isto sto i pricati istinu.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
meni se cedica uopste ne svidja ni kao politichar ni kao osoba. zbog chega je odluchio da tek sad progovori (i on i beba popovic). verovatno postoji istine u svemu tome ( pre kod bebe nego kod cede), ali sve mi je tu sumnjivo... i, mislim, sudjenje za ubistvo premijera odlozeno je za maj, zashto nije odlozeno za sledecu nedelju? sve u svemu, zakljuchak je da ovom zemljom vladaju kriminalci i djikijev ubica nikad nece biti osudjen.
koshtunica nije ni vredan spominjanja, on je toliko "prljav" da ja nemam rechi...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10108
Zastava Beograd
Hteli ne hteli, Tadic je the man. Mozda je i pametno postupio smirivanjem situacije prema Kostunici, jer da je drugacije bilo gledali bismo radikale na vlasti, a to ne bi prijalo nikako...

Problem je sto se kod nas prave ogromne podele oko sitnica, trebalo bi nekako zakonski ograniciti broj partija, da se glasaci ne rasipaju u prazno.

Ali onakva energija, steta! To nam je samo dokaz da treba da zapnemo i da radimo kao blesavi, nema drugog izlaza! Ne pise nam se dobro...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Zasta je Tadic the man?
Sta je taj the man konkretno uradio, sem sto je plakao po Kosovu?
Njegov posao je da probleme resi, ne da place nad njima.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
U pravu si da je Tadic u principu seka-persa i da je nevidjeni narcis, koji kako ja to vidim stiji dnevno jedno 2-3 sata ispred ogledala i divi se sam sebi. Jos malo pa ce ibti kao ona baba sto je ubedjena da je najlepsa, ne znam kako se zove. Ne kazem ja da je on los covek, naprotiv mislim da je dobar, da je obrazovan, kulturan, urban, sve je to super i ja to cenim, ali generalno nekako je suvise mlitav, nezan i nista nisam shvatio sta je do sada uradio.

Opet sa druge strane, ako pogledas funkcija predsednika i ne daje neke ingerencije osobi koja obavalj taj posao. On moze tako da putuje, prica sa predsednicima, obraca se naciji i tako dalje, znaci funkcija jeprilicno protokolarna. Zato je Djnindjic i uzeo funkciju predsednika vlade, a kostunici je uvalio da bude predsednik, na sta se ovaj upecao. Uostalom Djindjic je stalno pricao da ce od Kostunice da napravi englesku kraljicu i uspeo je u tome prilicno. Smile
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10108
Zastava Beograd
Pa znam, nisam ni ja odusevljen Tadicem ali pre bih njega gledao na mestu predsednika kakav da je nego bilo kog radikala ili ne dao Bog sps-ovca... Vazno je i kako nas medjunarodna zajednica vidi a u njihovim ocima Tadic je skroz OK. I jeste kulturan. A sto se sposobnosti tice, lepo rece Ciklo - takva mu je pozicija.

Ali to i jeste problem posle Djikija, zaista nema ko da ga zameni. Kad macke nema misevi kolo vode.

Cinjenica je da je DS pokretac pozitivnih promena, samo sto ima i mnogo nazadnih elemenata u drustvu, a bez jake osobe tipa Djiki da povuce neodlucne mi vozimo u leru.

Osim Cede i Tadica, sta mislite da li postoji jos neka osoba na politickoj sceni vredna pomena a da ima energiju i da zeli da radi na otvaranju prema svetu (materijal za predsednika ili premijera)?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Tadic je simpatican za nekog ambasadora ili mozda ministra spoljnih poslova umesto kurijaka, ali kompletna njegova karijera.. ja sam ga upoznao pre par godina kao ministra za telekomunikacije.. covek je psiholog, a bio je ministar vojni i telekomunikacija.. dobro mu nisu dali poljoprivredu
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10108
Zastava Beograd
Aha, u pravu si, mozda bi kao psiholog bio dobar za diplomatiju.

Kod nas se inace oduvek ministarstva dele kako kome stignu, tako da me ni to ne bi cudilo. Ipak o Srbiji pricamo!  Smile

A Vuk mi je nekako smotan na onoj poziciji, njemu su trebali da uvale kulturu pa da drzi knjizevne veceri...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 01:40:39
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.066 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.