2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zona Pres, (nekada) najbolja emisija o kosarci na ovim prostorima  (Pročitano 13535 puta)
22. Jun 2007, 14:10:00
Svakodnevni prolaznik


Sudbina je samo za one koji u nju veruju.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 296
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
Da li je neko gledao sinocnu emisiju?
Tegeltija je jos jednom, ovoga puta otvorenije nego ikada, priznao da ne sme da se bavi pravim novinarstvom i da ne sme da iznosi mnoge podatke u javnost jer bi dosta ljudi ostalo bez posla, misleci na zatvaranje televizije.
U bilo kojoj normalnoj zemlji oko ovakve izjave bi se digla velika prasina i ne bi moglo da se zataska kao sto se kod nas cini.
Zanima me kakvo je vase misljenje o tome? I da li je jos neko kao ja ogorcen takvim recima i ne cinjenju nicega da se tako ruznim stvarima stane na put.  Smile
IP sačuvana
social share
Sudbina je samo za one koji u nju veruju.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 124
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Malo pre sam i ja otvorio istu ovu temu ali na filmu i televiziji Smile...pa sam iskopirao moje mishljenje Smile


Novinar navijachki nastrojen, neprofesionalac koji dovede gosta u studio, ulece mu u svaku rech, prekida ga i namece svoje mishljenje i daje komentare samo da bi pokazao kako se on dobro razume u kosharku.

Ne gledam redovno emisiju, sinoc sam gledao i nisam mogao da verujem koliko autor emisije (grobar Tegeltija) moze da bude toliko drzak i bezobrazan da ne moze ni gosta da isposhtuje na profesionalan nachin.



p.s. Neka moderatori zakljuchaju onu moju temu, a ovu nek ostave jer ovde postuje vishe ljudi koji prate sport  Smile






IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Sto mu gromova!!!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1554
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Qtek 9600
SOS kanalizacija je televizija sa 2% ucesca u gledanosti na nasim prostorima koja ce uskoro da leti na ulicu...

Ko jebe homosekusalca tegeltiju i njegovu emisiju.

Ta emisija nikada nije bila najbolja emisija o kosarci... Bilo je nakada mnogo dobrih emisija na drugim kanalima, a sada je njegova emisija samo jedina preostala emisija o kosaraci.... On je jedan nisko obrazovan covek, niskih moralnih normi, koji nije svestan svoje smrdljive pojave, koji se razume u kosarku koliko prosecan albanac u svemirske stanice i let na mesec...

Prestao sam da gledam njegove emisije ali i SOS kanalizaciju pre 2 godine. Svaki zvezdas bi trebao da bojkotuje tu televiziju i trebali bi da povedemo akciju za sto skorije izbacivanje te grobarske televizije iz nasih prostorija...

« Poslednja izmena: 22. Jun 2007, 15:44:48 od Sto_mu_gromova »
IP sačuvana
social share

Звезда ми је све, Звезда живот је, срце моје је увек уз тебе, Звездо волим те!!!!

не учествујем у расправама са гробарима млађим од 21 и старијим од 31 године.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 124
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
SOS kanalizacija je televizija sa 2% ucesca u gledanosti na nasim prostorima koja ce uskoro da leti na ulicu...

i trebali bi da povedemo akciju za sto skorije izbacivanje te grobarske televizije iz nasih prostorija...


Apsolutno se slazem  Smile

Zona press je samo jedno malo smece u velikom kontejneru zvanom SOS


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 18631
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Tegeltija je glup lik a ima novinarskog pedigrea koliko i ja, obican naturscik koga je Zeljko obradovic napravio novinarom u Atini 1995, mada je on nebitan totalno-onaj dragisa kovacevic je glavni smrad u celoj prici i nadam se da ce na inicijativu Delija uskoro napustiti prostorije
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Ilic kapiten, jedan je Ilic kapiten!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 8422
Zastava Mladenovac - Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Samsung X 680
Vama izgleda smeta to sto je covek Grobar  Smile . Sta je to juce u emisiji rekao a da nije tacno?
Sta mi treba da kazemo za najpoznatijeg "vaseg" pijanog komentatora i njegovog naslednika andrijasevica?
A ko se razume u kosarku, Denda mozda  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 114
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Tegeltija je prototip najgoreg coveka a uz to je i grobar. Bolje da svoju nesrecnu emisiju umesto zona press nazove zona sumraka saglasno njegovim pobudama. Covek o istom trosku postavi pitanje gostu i istovremeno odgovori na isto, a pritom taj gost je ili neki grobar ili onaj nesrcecnik iz kurira ili presa vise i sam ne znam. Covek je opterecen a ujedino i ocaran duletom vujosivicem cak i posle svega sta mu je taj crnogorski insajder izgovorio u njegovoj emisiji.
uz sve to se tripuje da ima neko grcko poreklo .
IP sačuvana
social share
www.padalica.rs zamisli želju  i stižu neverovatne ponude!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Ilic kapiten, jedan je Ilic kapiten!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 8422
Zastava Mladenovac - Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Samsung X 680
SOS kanalizacija je televizija sa 2% ucesca u gledanosti na nasim prostorima koja ce uskoro da leti na ulicu...

Ko jebe homosekusalca tegeltiju i njegovu emisiju.

Ta emisija nikada nije bila najbolja emisija o kosarci... Bilo je nakada mnogo dobrih emisija na drugim kanalima, a sada je njegova emisija samo jedina preostala emisija o kosaraci.... On je jedan nisko obrazovan covek, niskih moralnih normi, koji nije svestan svoje smrdljive pojave, koji se razume u kosarku koliko prosecan albanac u svemirske stanice i let na mesec...

Prestao sam da gledam njegove emisije ali i SOS kanalizaciju pre 2 godine. Svaki zvezdas bi trebao da bojkotuje tu televiziju i trebali bi da povedemo akciju za sto skorije izbacivanje te grobarske televizije iz nasih prostorija...
Nemoj da seres, ti znas da li se Tegi razume u kosarku, ako se neko razume u kosarku onda je to on.
Kazi mi neku bolju kosarkasku emisiju od Zone.
Ajde kazi mi zasto je to Grobaska televizija. zbog toga sto imamo samo dva Grobara( novinara) u televiziji?

Ne lupetaj vise gluposti, molim te!!!


@molder2
Alo decak, da si malo upucen znao bi zasto Tegi ne zove cigane u studio
« Poslednja izmena: 22. Jun 2007, 20:40:09 od dzonidzoni »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10766
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Nemoj da seres, ti znas da li se Tegi razume u kosarku, ako se neko razume u kosarku onda je to on.

Ne lupetaj vise gluposti, molim te!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4409
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Samsung Lunar XZ130
 Dechaci, nemojte se swadjati...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.