Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 21 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zona mrtvih ~ Prvi srpski zombi film  (Pročitano 38292 puta)
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 287
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
da li neko može da mi odgovori da li je zvuk na srpskom izdanju DVD-a Zone mrtvih isti kao na engleskoj verziji DVD-a  (tj kao na tom ripu koji se pojavio pre par meseci) ili je ona verzija koja je išla kod nas u bioskopima.

pitao sam na FB stranici filma, ali mi nisu odgovorili, a neću da bacam pare na DVD ako je zvuk isti kao na engleskom izdanju jer mi je ta verzija mnogo manje smešna.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Apple 
Zvuk kao zvuk je mnogo los kao kod svih domacih filmova ,na granici ocajnog u ovom slucaju u verziji koju sam ja video glasovi nisu svi originalni i neki su duplirani preko postojecih,u nekim trenutcima moze se cak videti da otvaranje usta i glas nisu sinhronizovani zajedno.Licno za mene "Down of the Dead" u novoj verziji ostaje najbolji film ove vrste.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia E72
dobro kako se zove ta sisata statiskinja  Smile

Sisata Pekarka Smiley
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
HTC Smart
Zona Mrtvih u 3D formatu

Srpski film “Zona mrtvih” Milana Konjevića i Milana Todorovića posle velikog uspeha na festivalima širom sveta uskoro će započeti svoj drugi bioskopski život u 3D formatu, saopštio je srpski distributer Tuck.



Konverzija filma u 3D izvršena je zahvaljujuci saradnji PFI Studios sa kompanijom 3DLENZ i ruskim HIVE Studio-m iz Moskve, nakon što je potpisan ugovor o međusobnoj saradnji koja se odnosi kako na snimanje filmova u 3D formatu, tako i na konverziju postojećih filmova u novu tehnologiju. U okviru pomenute saradnje, “Zona mrtvih” je prvi domaći film koji će doživeti i svoje 3D izdanje i biti distribuiran na teritoriji Rusije u ovom formatu.

3D trejler za film “ZonaMrtvih” već je urađen, i biće premijerno prikazan u bioskopskoj sali Tuckwood-a u petak, 14.10. 2011. u 14h.

“Zona mrtvih” je nastala u koprodukciji kuća: Talking Wolf Productions (Srbija), PFI Studios (Srbija), Viktorija Film (Srbija), Trees Pictures (Italija), ABS Production (Spanija), reditelji su Milan Konjević & Milan Todorović a glavne uloge tumače Ken Foree, Kristina Klebe, Emilio Roso.

Film je do sada učestvovao na više od 30 festivala, osvojio nekoliko nagrada i bio nominovan za "najbolji horor film" na manifestaciji Fantasy horror award 2010 (Italija)

Nagrade:

“Car Konstantin za izuzetno glumačko ostvarenje” – Ken Foree (Filmski susreti Niš 2009, Srbija)
“Best Interpretation – New Talent” – Kristina Klebe (Fantasy Horror Award 2010, Italija)
“Best Male Lead” – Ken Foree (Horrorfest 2010, Južna Afrika)
“Best Female Lead” – Kristina Klebe (Horrorfest 2010, Južna Afrika)
“Najbolji producent” – Milan Todorović (Producentski dan 2009, Srbija)
“Najbolji glumac producent” – Vukota Brajović (Filmski susreti Niš 2009, Srbija)
"Best Effects" - Miroslav Lakobrija (Full Moon 2011, SAD)

Izvor: B92
« Poslednja izmena: 13. Okt 2011, 16:54:16 od monk13 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6179
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
Velikoh uspeha? Izgleda da je danas dovoljno ubaciti zombije negde i sigurno raste prodaja. Volim i ja zombije, ali preteraše ga do zla boga. Imam osećaj da se ovo radi namerno, kao sa brdom ostalih stvari (kao reality show skoro), tj. publika se namerno prezasiti odredjenim sadržajem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.21
Snima se nastavak "Zone mrtvih"

Srpski horor dobiće drugi deo, koji će se zvati "Gnev mrtvih".

Domaća štampa prenosi da će Milan Todorović i Milan Konjević snimiti drugi deo svog domaćeg zombi-horora "Zona mrtvih". Jednu od uloga tumačiće Katarina Radivojević, koju ćemo gledati kao vlašku vešticu.

Glavnu ulogu, piše "Blic", opet će igrati Ken Fori, koji nam je na snimanju 2008. u MONDO intervjuu rekao da se odlično provodi u Srbiji, da voli horore i da se ne plaši zombija.

Priča će pratiti jednog od glavnih junaka koji ustaje iz mrtvih kada ga veštica probudi i kreće u osvetu.

Izvor: Mondo

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

zona.jpg
(96.98 KB, 610x343)
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.15
mob
Samsung S8
Da sacekamo pa da vidimo o cemu se tu radi.  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.02
kolko sam ja cuo katarina snima nastavak zone zamfirove  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 21 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.145 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.