Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 27 28
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Znanstvenici doživjeli šok: Nađen je prvi znanstveni dokaz da postoji Bog!  (Pročitano 42222 puta)
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 35.0
mob
Nokia Luvmya 520
slažem se.ko je rekao da je tu bilo šta nejasno? ja sam te lepo pitao (nzm što se praviš lud (haha ''praviš'')) kako možeš da znaš bilo šta o toj sili,sem upravo samo i jedino toga da je ona stvorila sve što postoji.nisi odgovorio naravno
Da je tebi jasno sta ja govorim, ne bi mogao da imas halucinaciju da sam ja u bilo kom obliku i formi rekao da znam bilo sta o fizickom postojanju Boga.
Citat
l odakle ti ovo? zašto pominješ ljubav koji đavo,zašto npr mržnja ne bi mogla da bude ta koja stvara?
Iz posmatranja svega sto covek vidi, oseca i izrazava kao ljubav. Mrznja je negativna emocija koja unistava a ne stvara.
Citat
isto buraz is to  Smile deset godina lupetaš iste besmislice jbt, vreme  je da malo obogatiš i rifrešuješ arsenal
Jel mozes da navedes jednu besmislicu koju sam ja rekao ( a ne da to bude tvoje lupetanje o onome sto ja nisam rekao, a meni pripisujes ) ?
« Poslednja izmena: 20. Feb 2015, 10:43:51 od eyepheelYU »
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
OS
Windows 7
Browser
Chrome 41.0.2272.43
mob
Ericsson jeste
Citat
Jel mozes da navedes jednu besmislicu koju sam ja rekao
HAHAHAHA crkoh
najbolji stend ap komičar bilo kog foruma  Smile Smile
gari, svi tvoji postovi/poruke su besmislice.dobro ajde,skoro svi,98 posto otprilike
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla 11.0
mob
Apple 
Ljudska rasa je nista drugo nego vrsta zivota koja je poput parazita opustosila ovaj predivan svet I ovu predivnu planetu .
Svih 5500 religija sa svim njihovim biogovima je izmisljeno od coveka ,sve svete knjige je napisao covek a ne Bog.

Ako za trenutak zagolicamo mastu o postojanju Velikog kreatora koji je odgovoran za stvaranje ovog univerzuma ,
stvarno je smesno cak I zamisliti bilione mogucih vrsta zivota I civilizacija koje se nadaju nekakvoj rezoluciji ili nekakvom smislu zivota .

Da budem banalan ,onog trenutka kad Ja svrsim  definitivno ne razmisljam o sudbini miliona spermatozoida kojih sam ispucao u prazninu ili nekog .
Covek je vrlo uspesno stvorenje sto se tice razmnozavanja a jedini razlog za to je cista pohlepa .
Pohlepa ce takodje biti uzrok covekovog pada .
Sve stvari koje je covek izmislio ili kreirao bile su iz samointresa .
Ljudi jednostavno ne mogu da private cinjenicu da su deo karbonskog ciklusa I da nisu vecni .
Besmrtnost je jedina nagrada, iz tog razloga postoji religija I tehnologija ,
Traganje za vecnim zivotom je danas definisano putem filozofija I duhovnih praksi ili putem genetske manipulacije I tehnoloskog inzinjerstva ali u sustini koren I razlog imaju isti krajnji cilj samo su putevi drugaciji .

Dakle koliko god da protivrecite jedno drugom danas na ovom forumu ,sutra na duzoj vremenskoj skali to ne predstavlja nikakvu razliku.

Nase sunce trosi energiju I jednog dana ce se ugasiti. Nasa galaksija Mlecni put je na putu sudara sa Andromeda galaksijom , ali najverovatnije ljudska rasa koja postoji danas ce biti davno vec unistena a ako kojom igrom slucaja I prezivi nece izgledati nista poput ove danas .

Iso bas kao sto svi sisari poput ljudi ...Kitovi ,Delfini,Slepi misevi ili Slonovi I drugi svi imaju zajednickog pretka daleko u proslosti , tesko je objasniti zasto ljudi nemaju neke od daleko razvijenih I naprednih karektarisitika drugih bica koje pripadaju istoj porodici sisara . Komunikacija stotinama kilometra daleko , koriscenje sonara ( Zenka delfina je sposobna da sonarnim udarom osamari svoje mladunce ako se ne ponasa ili odluta).Slonovi koriste radio talase za svoju orjentaciju kao I za lokaciju drugih I tako dalje. Uglavnom  ima stotine primera u kojima je covek daleko nerazvijen u poredjenju sa drugim bicima iz iste vrste.   

Tri najstarije ljudske Civilizacije su svega oko 12.000 godina stare nisu prezivele ,
bas kao sto nisu prezivele ni ove mnogo mladje ,Babilon,Sumeria.Persija,Grcka,Rim,Astek,Inka,Maja ,
koliko znamo ni jednu nikakav Bog nije unistio .

Jedino sta je prezivelo do dan danas je laz o postojanju Boga ...I kao u proslosti uvek postoje oni koji slepo veruju u jednu od tih religioznih ideja I na drugoj straini oni koji vrse eksploataciju takvih ideja .


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 35.0
mob
Nokia Luvmya 520
HAHAHAHA crkoh
najbolji stend ap komičar bilo kog foruma  Smile Smile
gari, svi tvoji postovi/poruke su besmislice.dobro ajde,skoro svi,98 posto otprilike
Svi tvoji postovi su nebulozne provokacije.
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 27 28
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.