Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zna li neko srpsku firmu koja se bavi rotacijama..i ostalim policijskim svetlima  (Pročitano 3776 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 151
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
SonyEricsson c905
Pa znam da je to protivzakonito ali ja zivim u selu i tako da hocu malo ove moje drugare da zezam koji voze motore a nemaju dozvolu,tako kada bufu videli plavo crvena svetla ima da lete kuci....xexe... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1661
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Motorola 
Cini mi se da ima u gang land-u nisam siguran,to je radnja u Beogradu www.gl-tuning.com/
Znam jednog lika koji je vozio tako auto sa rotacijom ali je imao i dobra kola audi. Mene zanima kako da znam u Beogradu ko je pravi pandur u tim kolima a ko je civil koji zajebava ostale gradjane? Cuo sam da neki po Beogradu to rade stave rotacije na krov ili ona plavo-crvena svetla na soferku i tako se probijaju kroz grad.

Krivicno bi odgovarao za lažno predstavljanje
Clan 329.
(1) Ko se u nameri da sebi ili drugom pribavi kakvu korist ili da
drugom nanese kakvu štetu, lažno predstavlja kao službeno ili vojno lice ili
neovlašceno nosi kakve znake službenog ili vojnog lica,
kaznice se novcanom kaznom ili zatvorom do jedne godine.
(2) Kaznom iz stava 1. ovog clana kaznice se i ko izvrši kakvu radnju
za koju je ovlašceno da izvrši samo odredjeno službeno ili vojno lice.

Pored toga verovatno bi ti bila oduzeta vozacka dozvola i ko zna koji jos clan pride dok te navatavaju, pa moze da ode i na vise godina.

Sluzbena vozila se tacno znaju koja su i kad se pale rotacije. Prvi policajac koji ti vidi rotaciju a da nije cuo kakva je i gde frka preko stanice ce pogledati bolje auto, pa ako vidi kolegu ili zna da je sluzbeni auto (po tablicama, modelu i sl. ) nista skapirace da kolega zuri negde, a ako mu se ucini sumnjivo dovoljno je da proveri preko iste stanice dal je sluzbeno vozilo a slozices se da Kia Sportage bas i nije uobicajena, i eto potere...
« Poslednja izmena: 13. Jan 2011, 15:49:23 od Don Shone »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 50
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
HTC Desire
Bez dozvole MUPa neces to kupiti Smiley)))
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ovo nije Srbija, ovo je katastrofa...

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1957
Zastava Niš
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia N8
Sve to moze da se nadje i da se kupi... e sad zavisi sta hoces  Smile
Plava svetla nesmes da koristis... ali ako si voljan da placas kaznu za to... znam gde mogu da se nabave  Smile
rotacije male velike, plave crvene zute, sirene... i plavi strobovi (do jaja su  SmileSmile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 151
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
SonyEricsson c905
ajd daj mi link ako imaju na netu te proizvode da vidim,onda ne mogu da me kazne bas i za ukljucene zute strobove.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 50
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
HTC Desire
Sve to moze da se nadje i da se kupi... e sad zavisi sta hoces  Smile
Plava svetla nesmes da koristis... ali ako si voljan da placas kaznu za to...  Smile
Za plava svetla se ide u zatvor krivicna prijava lazno predstavljanje......
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.