Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 09:59:55
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zna li neko nesto vise o ovome?  (Pročitano 3574 puta)
Jet set burekdzija


Who hesitates masturbates

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5514
Zastava Srbija,Sabac
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia N85
prevara
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


trt mrt zivot ili smrt?

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1425
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Siemens cx40
radi te ortak, a nije ni svestan
IP sačuvana
social share
Bug DJ's     trt mrt zivot ili smrt?     Bug DJ's
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 0.9
mob
Samsung Galaxy S Advance
Razmislite o ovome:

Neko je uveo vas, zeznuo vas je - ljuti ste na njega
Vi cete uvuci mnoge - bice i oni kivni na vas

Tu se puca velika para, veliki ulog se daje za navodno jos vece novce...
Niko sa strane nece dati tolike pare za puko obecanje osim... vase rodbine i prijatelja koji ce vam slepo verovati po principu "nije valjda budala"

Uvuci cete mnoge od njih i na kraju cete ostati bez icega - i ikoga.

Pa nije vas valjda tolika muka snasla? Pozajmite se bolje od prijatelja, imace vishe razumevanja. Pozajmite od rodbine, nece vas smatrati za bruku, bili su i oni u slicnoj situaciji (ako ne i istoj). Dignite kredit (nije najbolje) ali je bar legalno reshenje... i moze se obiti samo vama o glavu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1842
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
gomila finansijskih sekti stoji iza ovih organizacija... moji roditelji su zamalo uleteli u zamku... evo price od pre 2-3 godine...

prijateljica nasih komsija je jedan dan navratila sa pricom da se "uclanila u neku organizaciju koja trazi barem 200 evra da postanes clan, a zadatak ti je da vrbujes nove ljude kako bi zaradio dodatne poene..." kao " dala sam 500 evra i rekli su mi da bi trebala da dam barem 1000 ako hocu da mi se suma duplira za 6 meseci, tj. da bude 4x veca za godinu dana..." navuce ona tako moje komsije, oni odu na razgovor do te organizacije tj. firme, iskesiraju 2000 evra nakon kratkog razgovora i dobiju iste upute kao i njihova prijateljica... naravno, prvo su se nama obratili, ali ih je moj otac odbio posle par dana razmisljanja... nakon 2 nedelje su se pokupili i otisli na skup u Beograd (mislim da je skup bio u SC)... nakon dvocasovnog izlaganja tj. price uz priguseno svetlo i odabranu muziku (pranje mozga) "gazda" je potvrdio stavove organizacije, i dao svima zaduzenja da prikupe sto vise clanova u narednih mesec dana... nakon sto su se vratili, podelili su utiske sa nama i rekli nam da smo dobro postupili sto se nismo uclanili jer i oni zele da izadju... otisli su do firme, i rekli da se povlace, pa bi samim tim zeleli svoje pare nazad... sekretarica ime je objasnila kako su njihove pare trenutno na "zamrznutom racunu" i da ce ih dobiti tek za par meseci... nakon nedelju dana, u kucnu posetu su im dosla 4 tipa velicine 2 sa 2, u crnim kolima i crnim jaknama... sve u svemu pokusali su da ih ubede da prave "pogresan korak" time sto istupaju iz organizacije i nakon pola sata otisli... komsije su bile u tolikom strahu, da sa nama nikad nisu pricali o tom dogadjaju... u svakom slucaju, pare nikad nisu videli, kao ni ljude koji su ih uzeli, a sa "prijateljicom" su prekinuli sve kontakte...

mozda nisam upravu, ali mislim da je 99% ovih organizacija ne samo prevara, vec stvar opasna po zivot...
« Poslednja izmena: 27. Jun 2007, 02:39:46 od masterT »
IP sačuvana
social share
So I say live and let live. That's my motto. Live and let live. Anyone who can't go along with that, take him outside and shoot the motherfucker. It's a simple philosophy, but it's always worked in our family...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


trt mrt zivot ili smrt?

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1425
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Siemens cx40
znam lika koji je zbog slicne seme izgubio sve prijatelje, cak je i mene pokusao da vrbuje, smejao sam se sve vreme, ne sto sam neki genije pa sam ga odma izvalio, nego zato sto sam vec cuo o cemu se radi...
IP sačuvana
social share
Bug DJ's     trt mrt zivot ili smrt?     Bug DJ's
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Deus non est

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 8798
Zastava Udaljen za debljinu senke
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia onaj zajebani
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Mooooo

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 996
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Nokia n70 ME
Koliko ja znam to je onaj sistem piramide - ilegalan sistem, jedan moj drug , par godina stariji od mene je dao 150 eura, nasao jednog lika, i (kao ) treba mu jos samo jedan lik da bi mogao nesto da zaradi...........zaradice......juce.......samo ce jos cale da ga zapali zbog 150 eura.....  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 09:59:55
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.