Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zmago odlazi?  (Pročitano 3104 puta)
31. Okt 2004, 11:12:39
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nemoć i težak poraz Crvene zvezde u prvom “večitom derbiju” odigranom pod okriljem Goodyear lige teško je prihvatio prvi čovek kluba sa Malog Kalemegdana Živorad Andjelković. On se preko zvaničnog sajta “crveno-belih” obratio navijačima najavljujući promene:

Poštovani navijači,
osetio sam potrebu posle večerašnje utakmice da izadjem u javnost i da vam se obratim.

Dok sam na mestu Predsednika KK Crvena zvezda napraviću još samo dve promene. Prva promena dogodiće se u najkraćem roku, jer želim Zvezdi da povratim teško sticanu energiju kojom bi uspeli da iznesemo naš zacrtan projekat.

Druga promena dogodiće se ukoliko prva promena ne donese rezultate u roku od tri meseca, a to je da promenim samog sebe.

Svestan sam da niko nikada ne moze da bude iznad Crvene zvezde, jer je ona život, a svi mi ostali smo samo sitnice
,
stoji u saopštenju Živorada Andjelkovića.

(02. May 2007, 21:32:48)
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
Pa .... ne znam ... mozda je resenje a mozda i nije ...
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 768
mob
Siemens c60
Apsolutno je resenje!

Zmago vec 3 godine prica o evropskoj zvezdi a svake godine menja tim iz osnova, tako se ne prave evropski timovi.

Kazite vi meni na primer da li je bolji ovaj tim zvezde ili onaj od prosle godine na primer.

Ona ako zeli evropski tim treba svake godine da bude sve bolji, a ne losiji!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
Citat: SerbianFighter

Svestan sam da niko nikada ne moze da bude iznad Crvene zvezde, jer je ona život, a svi mi ostali smo samo sitnice[/i],
stoji u saopštenju Živorada Andjelkovića.



Svaka cast majstore !!!!

Ovakvu upravu nikada vise necemo imati ! ... Kada bi Dzaja shvatio gore izrecenu recenicu kako bi mi bili jaki .....
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ma daj... i dzaja prica tu istu pricu samo sto su ovi mnogo krace u zvezdi pa im jos uvek po neko veruje... a i na mnogo su manje vaznom mestu... 80% navijaca ce ti reci ko jebe kk , on nikad nije ni bio bog zna sta
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Šakota ili Antonić
preuzimaju Zvezdu

Teoretski, moguće je da Zmagoslav Sagadin dobije otkaz u Crvenoj zvezdi. Postoje izvesni primeri u istoriji sporta da je treneru nekog kluba uprava obustavila angažman zbog lošeg rada. Praktično, međutim, odlazak Sagadina sa Malog Kalemegdana može da bude malo komplikovaniji od, recimo, odlaska Klaudija Ranijerija iz Čelzija, ili Fila Džeksona iz Lejkersa...
- Sagadin će da napusti Zvezdu kada njemu bude odgovaralo. On može da smeni njih, oni njega teško - ocenio je pre nekoliko meseci jedan od dobrih poznavalaca prilika u domaćoj košarci.

Sve i da je citirani poznavalac preuveličao snagu Zmagoslava Sagadina na Malom Kalemegdanu, ne treba zaboraviti činjenicu da je slovenački stručnjak jedan od osnivača i pokretača Jadranske lige, takmičenja za koje je Crvena zvezda, upravo preko njega, blisko vezana. Pored toga, beogradska košarkaška čaršija već godinama bruji kako Sagadin, pored zvaničnog zaduženja u Zvezdi, ima brojne neformalne veze i vezice sa igračima, članovima stručnog štaba, rukovodiocima... Pričalo se čak da sa većinom prvotimaca ima menadžerske sporazume, što pismene što usmene, na osnovu kojih mu sleduju provizije od njihovih transfera.

Takve tvrdnje je, jasno, nemoguće dokazati, izuzev ako jedna od dve strane u sporazumu ne progovori o tome. A nikada ne progovore. Ipak, od kako je stigao među crveno-bele, Sagadin obavlja funkciju sportskog direktora (posao trenera mu je zvanično dodeljen tek posle godinu dana, kada je već postalo besmisleno ubeđivati ljude da je strateg u stvari Aleksandar Trifunović koji se zaista vodio kao prvi trener, ali koji je za vreme tajm-auta, kao i igrači, samo slušao Sagadina), tako da je imao mogućnost da apsolutno kontroliše dolaske i odlaske igrača u Zvezdu i iz nje.

I sam predsednik kluba Živorad Anđelković u više navrata je isticao da se ne meša u sastavljanje tima i da je to isključivo Sagadinova nadležnost. Poznat je samo jedan slučaj da se uprava "umešala" Sagadinu u posao, kada je leta 2003. hteo da dovede u Zvezdu albanskog plejmejkera Kuča - rukovodstvo je stopiralo tu ideju.
   
      

Stara priča

U prilog tvrdnjama pojedinih obaveštenih izvora da Sagadinov odlazak nije "spontan", odnosno izazvan porazom od Partizana, idu i glasine da Crvena zvezda već nedeljama pregovara sa Šakotom i Antonićem. Šakota je nedavno i boravio u Beogradu, navodno upravo zbog pregovora sa crveno-belima. Takva dešavanja teško da su promakla poslovično dobro obaveštenom Sagadinu, iz čega može da se zaključi da ni on sam nema ništa protiv odlaska sa Malog Kalemegdana.
Nije zgoreg ni podsetiti da se početkom leta, po završetku prošle sezone, dosta pričalo o tadašnjem odlasku Sagadina iz Zvezde, što je bilo u saglasnosti sa pojedinim nezvaničnim najavama iz Hrvatske, da će Slovenac preći u Cibonu.
      
      
      
   

Za ove dve i po godine, koliko je Sagadin u Zvezdi, već je bilo inicijativa za njegovom smenom. Čak se pominjalo da je Anđelković bio nezadovoljan Sagadinovim radom i da je pokretao pitanje njegove odgovornosti za rezultate, ali je Slovenac uvek imao jaku podršku u upravi zahvaljujući čemu je opstajao na funkcijama.

Sagadin, izgleda, stvarno odlazi iz Zvezde posle debakla u večitom derbiju. Da li zato što se njemu više ne zadržava na Malom Kalemegdanu, ili zato što je rukovodstvo kluba ipak u stanju da ga smeni, nije toliko ni bitno. Navijači su - "delije" pokličem "Zmago odlazi", a "grobari" skandiranjem "Zmago ostani" - rekli svoje, pa će Zvezdu protiv Heliosa u subotu, u desetom kolu Jadranske, verovatno predvoditi neki drugi trener.

Koji? Dve opcije su u igri, prema nezvaničnim informacijama: crveno-beli su u pregovorima sa Draganom Šakotom i Jovicom Antonićem. I jedan i drugi su bez angažmana, ali i jedan i drugi postavili su uslove koje Zvezda, u ne baš sjajnom finansijskom stanju, nije u stanju da ispuni. Uslovi se prvenstveno tiču igračkog kadra, kojim ni Šakota ni Antonić nisu zadovoljni, a za pojačanja nema sredstava.

Pitanje je da li će Šakota (skuplja varijanta, ali sa većim međunarodnim ugledom) ili Antonić (veliki zvezdaš), pristati da preuzmu ekipu skrojenu po Sagadinovim merilima: skromnih mogućnosti, bez ijednog afrimisanog igrača.
M. Zarković
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Pa pazite, ova uprava Zvezde je ja mislim veoma dobra, da ne kazem odlicna. Kada ovo kazem, tu ne psmatram rezultate kluba, vec organizaciju koja je po meni odlicna u kk. Znaci tacno se zna ko sta radi, gde koji dinar i zasto ide, postoji zacrtan plan, koji se moze i ne mora ostvariti, ali postoji sto je vazno. Sto se Zmaga tice ne znam sta da mislim. Delovao mi je kao covek koji tacnoz na sta radi i koji zna gde ide, medjutim ni meni nije jasno ovo oragnizovanje tima, gde se prodaju najbolji igraci, kao sto su Dozet, Djuric, a dovode neki totalni anonimusi poput Lepojevica, Savovica i njima slicnih. Ne znam, u sustini mozda treba dati Zmagu sansu jos do sledece godine, jer on je jos u startu toliko trazio, a ko zna, napraivo je cudo u Olimpiji, pa mozda odjednom ovi igraci pocnu da igraju sledece godine ko ludi i mozda Zvezda i ostvari taj svoj plan.

Inace ja nisam pristalica tog stalnog menjanja trenera. Ljudi misle, promene trenera i sve je u redu i onda jos traze da on napravi cudo preko noci. Zmago jeste imao vremena dosta, ali kazem, on je trazio odredjeno vreme u startu i mislim da mu treba pruziti to vreme pa onda menjati trenera. Inace za Sakotu ne znam, ali Antonic, ako se misli na Jovicu Antonica, ne znam kako moze da bude zvezdas, kada je on kum Sasi Djordevicu i pored toga je cele prosle godine komentatrisao utakmice Evro lige na bk tv. On i onaj Boda Ninkovic koji su se obojica deklarisali kao vatreni partizanovci su komentarisali te utakmice. Takodje Antonic je vec vodio zvezdu ako se secate i zvezda je vise nego jadna tada bila, tako da ne znam sta je to sto ga preporucuje za tu poziciju?
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Kakve veze ima da li je trener Zvezdas?
Mene zanimaju rezultati, uopste me ne zanima, jel slovenac, hrvat, makedonac, siptar i navija li za fljamortari ili za zvezdu. Zmago je veliki zvezdas, ko i lale lucic, ko i pomenuti Milan Dozet, a o Vujanicu, Bogdanovicu i slicnima i da ne pricamo.
Inace, Sasa Djordjevic je za neobavestene u patizan otisao iz zvezde [kao i zakletva grobara 10ak godina Dejan Tomasevic] samo je sale to uradio u mnogo mladjem uzrastu kad su mu u zvezdi rekli da nista nece napraviti, da je nizak i sl.
Isti slucaj je bio sa Tarlacem, Gurovicem, Stojakovicem, Jaricem.... svi oni su dosli u Zvezdu, zadrzali se par dana i bivali prosledjeni kao netalentovani...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
ipak mislim da je ova uprava zvezde sasvim ok .... pa marketing im je odlican , na svakoj utakmici je bilo 5000 ljudi a na fudbalu 500-1000 , vidi se da ima ulaganja , jedini sportski kolektiv je kod nas koji je napustio utakmicu jer su mu navijaci bilu ugrozeni ( protiv Hemofarma u Vrscu ) - a na utakmicama u fudbalu mozes da pogines a Gdina Dzajica boli kurac ( a i ginuli su momci - Aca Radovic ) , tesko ranjavani mali Vasic Milan .... pucano je na Severu Marakane ( Torpedo ) ... i jos mnogo toga . Od KK redovno dobijam SMS poruke o desavanju u klubu , o utakmicama , kartama .... mislim da je ova uprava ona prava za nas !!!

i da ... pogledaj malo sponzore od KK a uporedi sa FK . Pa pre 2 godine igraci FK Zvezda i nisu imali reklame na dresovima !!!!!

http://www.kk-crvenazvezda.net/html/srpmain.phtml - pa proveri sam !!!
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
i jos nesto ... izvor www.delije.net

Da, smenjujem Sagadina

Živorad Anđelković, posle katastrofe koju je njegov klub doživeo u subotnjem večitom derbiju izdao je pismeno saopštenje za javnost na zvaničnom Internet sajtu kluba u kojem kaze da ce podnesti ostavku ukoliko novi potezi ne donesu rezultata u narednih 3 meseca.

Toliko znamo iz saopštenja. Jedino što je Anđelković propustio da precizira je na šta, ili na koga se odnosi "prva promena"...
- Pa, da, ostao sam tajanstven iz prostog razloga što još uvek nemam dovoljno informacija - kaže za Glas Živorad Anđelković. - U ovom trenutku, sa ovim informacijama i podacima kojima raspolažem, nisam mogao biti precizniji. Ali, ne brinite, uskoro ću biti mnogo konkretniji...

Onda, da pretpostavimo da se "prva promena" odnosi na odlazak trenera Zmagoslava Sagadina iz Crvene zvezde, a možda čak i jednog dela uprave. Da li smo na dobrom putu?
- Da, na to sam mislio. Toliko se valjda može zaključiti iz mog saopštenja. Ali, ponavljam, još uvek vam ne mogu ništa konkretnije reći.

Ekipa Zvezde je za ovu sezonu već selektirana, a u derbiju sa Partizanom, pa i na nekoliko prethodnih utakmica u Jadranskoj, pokazalo se da ta selekcija i nije baš najbolja. Koliko, po vašem mišljenju, novi trener, čak i nekoliko novih igrača, mogu da poprave situaciju u klubu i pomognu u ostvarivanju zacrtanih ciljeva za ovu godinu, odnosno da prokrče put do Evrolige?

- Ubeđen sam da mogu! Inače se ne bih ni odlučio na takav korak. Sa novim trenerom, sa nekoliko novih igrača i, što je takođe veoma bitno, sa novim duhom, odnosno energijom, mislim da možemo da uspemo u našoj nameri. Videćete, ukoliko uspemo u svemu što smo zamislili, taj plan o učešću u Evroligi neće izgledati tako neizvodljiv - kaže na kraju Anđelković.
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.